Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 7/26/2016 at 7:16 PM, neshaoct said:

@Easy Rider

 

Dobrodošao na forum... :welcome: i šta, još nisi predstavio Alfu? :whistle::D 

Hvala :)

 

ma ja pisem sa telefona, a sve mi na kompu od slika, pa kad uvece dodjem kuci, zadnje mi je da otvorim lap top ...

 

necu biti lenj, evo ovih dana predstavljam. Treba slikam enterijer jer sam ga promenio, pa cu onda sve komplet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idi begaj. Lazi nekog drugog. Tamo stavljas slike fals Selenie i filtere MPpa te sramota. Hahaha

A u utorak bese treba da vidimo ciji je veci 😂😂😂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ne, brkato momce, rekao sam NE PRE UTORKA, a ne U UTORAK ... pa s obzirom kako tumacis sta ja kazem, ne cudi me svaki tvoj post (ovde ide smajli ono pola nevera pola reko sam ti )

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav moje je ime toni iz hrvatske sam točnije zadra , imam 27 godina , vozim fiat punto mk2 1.2 8v . u 9 godina vozačkog staža najviše je bilo fiata od una tempre do  punta . predstavljanje vozila neki drugi dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao, ja sam Nemanja, vozim Fiat Sedici već neko vreme, pa reko mogao bih i da nađem neki forum.

Dugo sam vozio motore, a ovo mi je drugi automobil, prešao na 4 točka, žena deca ovo ono.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zdralle @Skittles

 

Dobrodošli na Forum. :welcome: 

 

Sedici 4x4 već možemo da vidimo u delu za predstavljanja automobila, pa kad bi i ti zdralle pronašao vremena da nam predstaviš Thesisa 2.4 JTD, bilo bi super. :thumbup: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cr4nk

 

Dobrodošao na Forum. :welcome: 

Imam negde slike kad sam kao klinac vozio one male automobile na struju po Banji...pa sam lupio u neku od onih tezgi, ustvari ne u tezgu nego u neki stalak na kojem su stajali lančići, ogrlice i svašta nešto što se prodavalo...

Šta ću im kad nisu bili obezbeđeni. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve!

Ja sam Branislav, inženjer vazduhoplovstva, 27 godina. Živim i radim i vozim u Beogradu od nove godine.

Juče sam kupio Punto sporting, godište 2002, solidnog stanja. Drago mi je što postoji ovakvo okupljaište gdje vozači mogu da razmjenjuju iskustva o problemima a i o reješenjima problema ;)

Evo moj problem je nastao u startu, ne mogu da nađem dijelove limarije u plavoj boji (svijetlo plava). Gdje da pišem o tome, na kom mjestu da pitam za pomoć?

Hvala i živjeli i bezbijedno vozili!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Milan iz Banja Luke vozim tipa 1.6ie koji je u dosta losem stanju. Posto planiram da ga sredim imam nekih nedoumica i ocekujem vasu pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Slobodan iz Sapca... Imam Zastavu 750 i Alfu 147... inace sklapam Ficu Abartha, uskoro cete imati ceo projekat na forumu... Abarth motor iz Autobianchi A112 1050ccm 70hp na 6500rpm (mada ide lagano u 9000rpm), naravno uskoro ce imati vise sa PBS glavom i dva lezeca dvogrla karburatora. itd... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@BaneV

 

Dobrodošao na forum. :welcome: 

Oko limarijskih delova u boji, tema o otpadima:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi

 

@Milan1232 @Boba112

 

Dobrodošli na FLCS Forum.

Jedva čekamo tu temu o Fići Abarth, pa kad budeš imao vremena, otvaraj je. :):thumbsup: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Vide nov sam ovde nadam se da cu se snaci,lutajuci netom zalutah do vas :blink:

 

Edited by vide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima ja sam Drago iz GM. Programer po zanimanju, inace vec sedam godina vlasnik punta 2009 godiste ... Redovno pratim desavanja na foruma. Pa eto i ja da se uclanim ...

A evo i puntica ... Zastavin dynamic paket 2009 godiste tng (kao fabricki)

 

1.jpg20160331_182949.jpg20160331_183012.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao @Drago_ , uzivaj na forumu i slobodno se raspisi.

Ako zelis, mozes detaljnije da predstavis Puntica u odgovarajucem podforumu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,  Ja sam Milan iz bg 87godiste, od skoro sam vlasnik grande punta 2008 1,3 dizel multijet 66kw :)

 

image-ac6fce117bd42247602539a9b475bac7e7b80af9b1ef2edf32fe2ca695533dea-V.jpg image-5279993de3d8d87a2023ed7505c8de389713f087ebc6f6eef63fe42b095f744c-V.jpg

 

sva stakla sam zatamnio oko 95procenata :D , to ce biti na drugim fotkama  :)

pozdrav 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, evo i ovde da se predstavim :) Ja sam Ivan Iz Nisa po zanimanju ekonomista :D ,  vec duze vreme posecujem forum, od skora vlasnik Punta 1.2 8v , a pre toga vozio skodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...