Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pozzz.Al se gomilaju ovi HGT-ovi u klubu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bojan iz Vrsca,22 godine,student na Megatrendu,inace se profesionalno bavim uzgojem pasa,u slobodno vreme sviram gitaru,voznja bicikla i Dzudo,moj omiljeni sport.Od vozila imam Fiat Uno i Ladu Nivu.Pozdrav

A ono za curice smo iskusno prećutali :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao svima,

Ja sam Saša i iz Beograda sam (NBgd). Imam 24 god, radim u firmi Extreme u prodaji softvera i obožavam automobile.

Vozim Punta mk2 1.2 8v (10/2002) Dynamic koga sam i predstavio... :)

Moram da pohvalim sajt i sve vas koji ste ovde... Sjajni ste... :)

Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na pohvali i dobro nam dosao + pridruzio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Ivica. Imam 40 godina, vozim BRAVU 1.6. Bavim se racunarskom grafikom. Vozio sam mnogo razlicitih automobila...

79416817.jpg

A uradio sam i ovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opaaaa.... stigla konkurencija... dobrodošao!!! Još ako je beli imamo trio :D

Plavi. Prednje levo krilo krnuto...

Imao je nekog geka na staklima,skinuto - meni je ruzno,cekam skorpije.

Predhodni vlasink kaze da je radio cunak kod nekog lika sto ih rucno pravi ali za motore tipa Honda CRX i Yamaha R1.

Grmi kao lud. Palim alarme na 10 metara :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predstavio sam kola pre par dana pa ajde i sebe da predstavim cenjenim clanovima kluba i foruma... :lol:

Zovem se Dragan, imam 25 godina, zivim na Miljakovcu, studiram ( ne bi o tome :D :D :D ), radim...

Vozim Punta 1.9 JTD Sporting...

Ako nekog jos nesto zanima, neka pita... :)

Inace sjajan forum :thumbup: :thumbup: :thumbup: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne studiras nemacki mozda ti i oproste ostalo :lol: dobro ti nama dosao

Share this post


Link to post
Share on other sites
Predstavio sam kola pre par dana pa ajde i sebe da predstavim cenjenim clanovima kluba i foruma... :lol:

Zovem se Dragan, imam 25 godina, zivim na Miljakovcu, studiram ( ne bi o tome :D :D :D ), radim...

Vozim Punta 1.9 JTD Sporting...

Ako nekog jos nesto zanima, neka pita... :)

Inace sjajan forum :thumbup: :thumbup: :thumbup: ...

Studiraš? Stvarno? A šta to? Jel' si apsolvent? :D

Šalim se pošto znam kako ti je :whistle: dobrodošao i vidimo se na nekom okupljanju nadam se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Zovem se Nebojsa, iz Indjije sam. Volim italijanske automobile i isprva sam planirao kupovinu neke Alfe, medjutim nedavno sam se ipak opredelio za Lanciu Dedru 1.8 LX, 1996. godiste. Auto je u sasvim solidnom stanju, ima svu opremu. Naravno, tu su i kojekakvi (ne mnogo veliki) problemi koje sam nasledio od prethodnog vlasnika.

Posto nisam neki veliki strucnjak za automobile, bice mi potrebna vasa pomoc da Dedricu dovedem u sto bolje stanje.

Inace, radim za jednu Search engine optimization kompaniju, pomalo se bavim slikanjem i razonode radi trgujem na forexu sa nekim mini ciframa :)

Eto, toliko za pocetak od mene... Nadam se da sam dobro dosao i da cemo se lepo druziti! :)

Ziveli!

Vazon

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vazon davnih dana vozio dedru 2.0 automatik i bio prezadovoljan.nadam se da ces uspeti da otklonis te nedostatke i lepo se navozas.dobro dosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodoslici! :)

Planiram da resavam probleme jedan po jedan, pa cu kad negde zapne pisati... verujem da medju vama ima odlicnih poznavalaca materije... Pogledacu da li negde vec postoji uopstena tema o Dedrama, pa ako nema mozda bi mogli da je pokrenemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu, narocito gazdi :welcome:

Zovem se Marko, clan ARCS foruma, u vezi sam sa italijanskom lepoticom vec vise od 2 godine (ozbiljna veza)

... Ona se zove kratko i jasno - Alfa Romeo 147, mere su joj 2.0-16-150... Mnogi ste je i videli kod Intera jer sam svracao par puta... Nadam se da se vidimo na skupu u Kragujevcu... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Zovem se Radoje i vec tri meseca sam vlasnik Stila Multiwagon 2005god,1.9 JTD, 115 KS...

pa posto sam Vas cesto posecivao i nasao podosta interesantnih stvari...eto resih da se prikljucim...po zanimanju gradj. tehnicar...

toliko za sada...

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima... Zovem se Goran,iz Sarajeva sam i vlasnik sam Stila JTD 2002 god! Inace ljubitelj italijana! Vec dugo pratim ovaj forum pa sam konacno odlucio i da se uclanim! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazdrav svima zovem se miroslav taksista sam u beogradu pink taxi 931 vozim stila jtd 115 karavan 2003 vec 3 god. imam mnogo iskustva sa njim jer sam promenio sve sem srafova za tockove inace sam i automehanicar

nadam se da ce moja iskustva da pomognu nekom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...