Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima !

Jasam Dragan iz NS i novi sam član,nadam se da ćete me prihvatiti kao novog člana! Planiram da kupim FIATA,tačnije trebami neko porodično auto,prijatelji su mi rekli da je FIAT stilo 1.9 mjet 06 god odličan i pouzdan da nije velik potrošač i da nije nešto preterano skup za održavanje,takođe dosta njih mi je preporučilo FIATA kromu 1.9 mjet 150 kv 06,pošto nemam nikakvog iskustva ni sa jednim ni drugim dobro bi mi došli saveti od vas naročito od osoba koje su ih posedovale ili ih još poseduju.Po slikam kroma je ubedljivija sa izgledom i opremom ali bolje ocene ima stilo.hvala svima unapred na pomoći i komentarima unapred!

Znači interesujeme sve,potrošnja,održavanj,cena servisa,mane kod jednog i drugog!

Edited by neshaoct
usklađeno pismo foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, zovem se Ilija, iz Novog Sada sam, od nedavno ponosan vlasnik Fiat Stila SW 1.9mJTD...pratim forum vec neko vreme, zaista mi se dopada...ovo mi nije prvi Fiat u zivotu, ali ovaj me bas odusevio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosli...

Edited by genca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dobrodosli na forum.

 

Dragane, imas vec sve detaljno ispisano i o Stilu i o Cromi po forumu, pa se polako baci u prelistavanje. A ako nesto zatreba ili budes nasao konkretan primerak slobodno pitaj u odgovarajucoj temi o kupovini:

Stilo: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/31847-savet-pri-kupovini-fiat-stilo/

Croma: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/38344-nova-croma-iz-prve-ruke/

Tehnicke teme: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/18-tehni%C4%8Dka-pitanja/

 

I po Pravilniku, zvanicno pismo foruma je latinicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

>>Veliki pozdrav svima<<

Novajlija sam na forumu. Malo kasnim sa predstavljanjem.

Zovem se Mladen.

Zadnja tri auta su bili Fiati i ostajem im veran i dalje.

Prvo je bio Punto Van 2004 uvezen iz Italije sa 1.3mjt agregatom

Pa 2009 nov izvezen iz salona Grande Punto sa takodje 1.3mjt

I trenutno ponosni vlasnik Crome 1.9 mjt 16v 150ks automatik 2008.

 

Sam svoj majstor uglavnom. Kad bas nemam vremena, teram u neki servis.

 

Veliki zaljubljenik i u motocikle. Trenutno je tu Honda VFR800FI 1998.

 

I tako...

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav društvo,ja sam Selvedin Fejzić iz Zenice-BiH

Veliki zaljubljenik italijanskih vozilica
Pogotovo Alfa Romeo <3 Vozim Fiat Punto 2 i Yugo 65

Završio sam elektrotehničku školu, bavim se karateom, kantonalni sam sudija u karateu. Nadam se da sam dobro došao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Nino iz Subotice, vec duze vreme pratim ovaj forum, vec sam i pre bio ovde ali zbog nekih problema sa email adresom i sifrom nisam mogao uci na svoj stari profil. Volim automobile, kako evropske tako i americke, hobi mi je poliranje i detaljno sredjivanje auta, vlasnik sam auta francuskih marki, ali sam vozio i vise fiata, od stila, punta, brava, mareae itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao.Po avataru vidim da ces postati totijev najbolji drugar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se predstavim. Ja sam Miki iz Beograda (dal je moguće da niste provalili). Imam 44 godine i unazad 14 godina sam vozio najbolji auto koji postoji marke "sluzbeni". Na žalost i tome je dosao kraj pa sam od skora vlasnik Stila mjet sa panorama krovom koji je na popravci i ako ga srede javiću gde kako i koliko kosta popravka koju niko ne radi.

Za početak dosta od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje svim učesnicima foruma, a svim damama srećan 8. mart :)

Sale iz Ripnja pod Avalom. Fiat vozila (i njegove klonove) vozim već 35 godina. Trenutno u posedu imam Stilo 1.9JTD, 2003 godište, a moja lepša polovina vozi Punto Sporting 16V.

Toliko za početak, dok ne budem pročitao deo foruma koji me zanima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao...ja sam Goran Apic iz Novog Sada sam.Neko me zna, a neko ne.Dosao sam da pomognem kome mogu i posavetujem ljude kojima je to potrebno.Nekad sam malo nadrndan.Nista licno nema protiv bilo koga.Samo zelim da se druzimo i zezamo.Jer imamo isto interesovanje.Uvek sam iskren i zelim da takvi i vi budete prema meni :) 
P.S. Toliko za pocetak...pozZ  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ti "toliko za početak", nego odmah da predstaviš tvoju mašinu. Milutin ovde danima priča o tvojim kolima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo trudim se...ali stavio sam auto kako je izgledao na pocetku.I evo sad cu kako izgleda danas.Trazi na FB Apic Goran pa ces me naci.Nemam pojma odakle ti mogu biti poznat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zezam bre al mi nesto to ime i prezime bas poznato. Sad kad si predstavio auto vec mi je jasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...