Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav forumasi. Ja sam Zeljko, Beograd, Karaburma. Nadam se uskoro (od 3.aprila  :no cekam ) da cu postati vlasnik Fiat 500L nationale 1.4 sa prvim paketom opreme, boja=dzaba. 

Drago mi je da ovaj forum funkcionise ko sat ako zatreba  :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Cheda iz Beograda. 20 i kusur godina vozim Fordove, ali mi je prababa Italijanka i u F1 navijam za Ferrari :thumbup: što me, valjda, približava ovom forumu :D

Za oko mi je zapao 500l i to će izgleda biti prvi automobil koji ću kupiti nov.

Dobro došao čika Fancy :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Bosko iz Surcina 90-to sam godiste... Vozio sam yuga 1.6 koji je svoje odsluzio, trenutno se pakuje  drugi jugic a u medjuvremenu vozim novog brava 1.9 multijet sport 150 ks... Nadam se lepom druzenju  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Miloš od prošle nedelje vlasnik Fiat Punta 1.2 16v HLX. Prethodni auto mi je bio Golf 2 1.6 dizel kojem je došlo vreme za zamenu. Visok sam 197cm  i za sada mi jedino to predstavlja manu kod Punta, ipak nije za nas sa dužim nogama. :laughing:  Sve u svemu Punticem sam prezadovoljan i nadam se da će me služiti dugo i bez većih kvarova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Marko i iz Obrenovca sam. Posedujem djunta (punta) 1,9 jtd i jako sam zadovoljan. To mi nije bio ciljani automobil ali nisam se pokajao sto sam ga pazario. Toliko za pocetak... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz, ja sam Marko iz Jagodine. Ovde sam zbog kupovine svog prvog automobila i nadam se da cete mi svojim iskustvom pomoci da napravim pravi izbor.  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Petar iz Beograda. Dvadeset drugog aprila sam kupio Fiat 500 L i nazalost ni dan danas ga nisam dobio (28.05).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima zovem se Robert ,živim u Bačkom Petrovcu  i nedavno sam postao vlasnik Fiat Punta HGT 1.8  ^_^

Inače sam dosad vozio Reno 5 pa sam jednom naišao na ovog HGT-a  na jednom auto placu pa sam odlučio da ga kupim

to je ono bilo kako da se izrazim, ljubav na prvi pogled :thumbsup:  Nadam se da se neću pokajati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli.  :thumbsup:   :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo drugari, moje ime je Nikola, imam 23 godine i zivim u Beogradu. Trenutno nemam auto ali sam zainteresovan za kupovinu Fiat Stila ili AR147 u verziji sa 1.9JTD motorom. Nadam se i dobrom druzenju.

Veliki pozdrav za sve. :cheers:

Edited by SkyBlu

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up:
Ovaj isto ko i ja traži.  :laughing: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno sam klosar, od decembra prosle godine sam clan foruma, a od skoro i clan kluba, a tek sad se predstavljam :thumbdown: ! Al dobro, eto me sad. Ja se zovem Aleksandar (svima poznat kao Čanja), imam 36 god. i iz Obrenovca sam. Ponosni sam vlasnik Fiata marea 1,6 16v elx TNG. Inace, stari sam zaljublenik u Italijane, cale ih je imao par komada. Izdvojio bih Fiata 132 1,6 i Fiata 125 specijal, a meni kao klincu je Argenta bila san. Malo je falilo da mi Argenta bude prvi auto koji sam sam kupio, ali nije mi se dalo, pa sam se zarobio sa Ford Orionom :wallbash:! Dugo sam u firmi vozio Dukata 120 Multijet :devil: (kakva je to zver)! Prosle godine u oktobru sam konacno kupio pravi auto :fun::guitar::unworthy::D  i prezadovoljan sam! Pozdrav svima, uskoro kacim neke slike!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo drugovi , zovem se Tarik imam 18.godina i dolazim iz Bosne i Hercegovine tacnije Bugojno . Vozim Fiata Punta mk2 sa 1.2 8v motorom . Veliki sam ljubitelj auta i stylinga tako da se nadam da sam dobrodosao na ovaj forum .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Nenad i veliki sam fan starijih fiat i lancia automobila....
Na vas forum dovela me je zelja za da sakupim neka  iskustva bivshih nekih od njih...
Puno pozdrava!

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Ivan, ponosni vlasnik Multiple Bipauer. Već duže pratim forum, a sada sam odlučio da se registrujem jer sam se suočio sa veoma komplikovanim problemom, o čemu ću odmah opširnije napisati u posebnoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Robert,živim u Slavonskom Brodu (HR),vozim Fiat Bravo 1.4 12v već par godina,

forumaš sam na par stranih,a tako i na hrvatskom forumu ljubitelja talijana.

Danas sam surfao i naišao na vaš forum i tako sam se odlučio i ovdje prijaviti

nadam se ugodnom druženju,razmjeni iskustava i dobroj zabavi s vama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...