Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima! Ja sam Nikola, imam 22 godine, iz Subotice sam, studiram na vts-u, masinac po struci i dusi. :) Kupio sam stila 1.9 jtd 3 vrata, prezadovoljan sam. A volim da cackam oko auta, tako da sam na forumu k'o malo dete u poslasticarnici, ne znam gde da gledam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan. Ja sam Vuk iz Uzica, citam forum vec dve godine i tek sada sam postao clan foruma. Silom prilika ne izlazim iz jednog Stila JTD 116 2004 god, Bianco 3 porta :) :)  :),a i veliki sam obozavalac Italiano automobila pa cu ga i uskoro predstaviti, cim se opere i dostojno uslika. Toliko od mene za sada :)
Pozdrav

Edited by Timke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš slabo ima ljudi iz tog kraja koji su aktivni na forumu, dobrodošao :thumbup:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cudan je narod odavde...xD :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima vozio sam golfa,forda aaaaa-nocna mora :2guns:  :help:  od auta,kiu,pezoa306,opela,pasata2002 :thumbdown: ,tojotu,smata naravno smart je auto :unworthy:  koj je na mene ostavio najaci utisak-al ko ga nije vozio moze samo da kaki o tim kolima,al italijane nisam nikada vozio neracunajuci nasu zastavu za italijane sam uvek imao parolu:od italijana ne moze biti ni vojnik ni auto...al uvek mi je nekako u podsvesti bila zelja da vozim tempru i to mi se ostvarilo i odmah da razjasnim za neke pametnjakovice koj vole da filozofiraju.U mom slucaju cena ne igra ulogu kod auta jer iskreno ljubitelj sam automobila do 2000 god mada je i to dosta sto sam rekao za god ali do 1995god su izlazili izdrzljivi autici,preferiram automobile bez elektronike i ne volim ovu sada sminkericu kod kola a u sustini nisu nista mnogo promenili kod automobila...da se vratim na tempru igrom slucaja upadne mi neka smesna kombinacija i ja uzmem tempru vise iz zelje da je imam da ostvarim decacki san i uzeo sam 1.6s iz 1998god klot bez elektronike u odlicnom stanju jedina mana joj je sto joj je matirala farba odozgo na haubi i krovu mada folija je zakon sa njom sam za 4 meseca presao oko 7000km bez zamerki udobna konforna pregledna za voznju utisak za vozaca smoje strane gledista je ekstra nista preterano natrpana sve na svom mestu jednom recju prezadovoljan sam resio sam da je sredjujem u smislu ceo trap prednji zadnji i da se vozim kao gospodin nisu je dugo mada jos uvek voze ili kako da se vec izrazim tempru su najvise koristile drzavne sluzbe sudovi opstine i jos uvek ih koriste.toliko od mene i izvinjavam se italijanima sto sam imao lose misljenje o njihovim auticima :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Ja sam Jasmin iz Tuzle, u mom vlasnistvu je Fiat Bravo 1.2 16v 2001, i jos jedan Fiat Bravo 1.6 16v 2000g, vec dugih 6 godina. Pratio sam neke teme na Vasem forumu, pa rekoh da se uclanim, mozda i ja mogu nekome dati neki savjet, a i obrnuto. Hvala na gostoprimstvu. Veliki pozdrav iz Tuzle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav momci i dobro nam došli :thumbup:

Sent from my LT30p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Sarajeva. Nisam do sada bio vlasnik Fiat automobila, ali sam vozio par komada. Tipo 1.9 TD, na mene ostavio fantastičan utisak, skoro kao karting, par Puntića 1,2 8V i jednog JTD ovaj posljednji je ozbiljno dobro vukao :).

Mada sam se ranije registrovao na forumu, sada bi imao i konkretno pitanje. U planu je kupovina drugog auta u kući i izbor je pao na Punta. Tako da bi uskoro mogao postati veoma aktivan član :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Kg-a,ja sam Djole, kod mene u porodici se vozi Fiat duže vreme,Punto II- moj pa Grande Punto -moj i matori vozi Punta II a svojevremeno je vozio 125.Često sam posećivao forum a danas i registrovao.Pozdrav ljubiteljima FIAT-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,zovem se MIlan,menjam stalno automobile,izmedju ostalog veliki sam ljubitelj Fiata,nov sam ovde,ali nadam se da cu biti od koristi svim clanovima ,veliki POzdrav ! :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se predstavim i ja,  ja sam Dejan  iz okoline  paracina ,  posedujem 2 FIAT stila jedan 1,9jtd,  a drugi je 1,2 16v  inace do sada sam promenijo 14 FIATA  i vozim iskljucivo italijanske masine,  po struci sam auto mehanicar i zelim pomoci svakom ko ima problem mehanicke prirode a sto meni nije jasno pitacu vas zato i postolji , ovaj sajt poz svim, ljubitejima FIAT masina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Ghia

Pozdrav svima, ja sam Cheda iz Beograda. 20 i kusur godina vozim Fordove, ali mi je prababa Italijanka i u F1 navijam za Ferrari :thumbup: što me, valjda, približava ovom forumu :D

Za oko mi je zapao 500l i to će izgleda biti prvi automobil koji ću kupiti nov.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ,ako mislis na auto 2. po redu Fiat a u porodici 4. Fiat po redu....clan foruma od skoro a ljubitelj Fiata od uvek,porodicna tradicija,a clan kluba nadam se od danas...

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...