Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,zovem se Vladimir Marinkovic i iz Beograda sam.Nedavno sam kupio PUNTA 1.2 8V 2006 g. i bilo bi mi zadovoljstvo caskati sa vama o popravkama i eventualnim problemima koji se javljaju kod doticnog auta.Po zanimanju sam masinac i poznajem pomalo auto mehaniku ali nedovoljno da sam cackam sve stvari pa se nadam nekom dobrom savetu da ne napravim stetu.Slazem se da su serviseri tu zbog nas,ali finansijska situacija me nagoni da ono sto mogu(bez mnogo rizika)sam popravim ili zamenim.Do sada sam vozio LADU SAMARU ali kod nje je bila osnovna mehanika,dok mi se sada kao prepreka javlja elektronika (mnogo)oko koje ne znam bas da cackam i ne bih ako bas ne moram.Ako postoji neki servis sa manjim cenama molim vas da mi ostavite kontakt informacije,hvala.

Edited by rulepeace

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao ljudi...pozz za sve!radim u farbarsko lakirerskom servisu,vozim juga 1.3 FIAT..volim automobile naravno,mog sam lepo sredio videcete ga cim stignem da pobacam slicice.. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim dobrim ljudima, moje ime je Nedeljko, danas uzeh Fiat Punto 1.2 16v sa 5 vrata pa reko da se prikljucim klubu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

zovem se Srecko iz okoline Beograda ( ZUCE ) 1984 godiste.

Prosle nedelje sam kupio Lancia Lybra 1.9 jtd karavan. Nadam se da cemo se lepo druziti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima iz susjedstva, zovem se Zeljko i od nedavno sam vlasnik Lancie Lybre SW. :) Zivim u Osijeku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima, ja sam Adem iz Zivinica (kod Tuzle) vozim ocev fiat bravo 1.2 16v '99 g.p. :laughing:

Edited by Jokerr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima,

Pre sat vremena sam kupio Lanciu Dedru 2.0 automatic 1994 godiste. Auto je garaziran i ocuvan tako da ocekujem dobre stvari i puno lepih trenutaka...

Pregledao sam i internet ali i forum i nasao puno korisnih informacija o motoru, ali nigde nisam nasao bilo kakve informacije o menjacu.

Da li iko zna kakav menjac je upotrebljen u pomenutom modelu i da li neko moze da mi da neke informacije o istom?

Unapred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ovde , sa nekim sam se verovatno druzio na CBC dok smo bili svi zajedno , mislim na alfiste , jesenas sam kupio mareu 1.9 JTD 2002g tako da mislim da sada i ovde pripadam .

Dobro vas nasao !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :) ja sam Bane - eox

dugo posećujem ovaj forum ali evo došao je i red da se registrujem. Volim italijanske automobile, do skoro sam vozio Yuga sada se ta porodica proširila na još jednu Zastavu tj Z10 ili Punto III.

Nadam se dobrom druženju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,ja sam Ivan iz Bora.

Po zanimanju sam automehanicar,ali trenutno radim kao strazar u RTBu u Boru.

Od skoro sam postao vlasnik Fiata Stili 1.6 16v.Pre izvesnog vremena vozio sam i Punta mk 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Almin iz Brčkog (BiH) bavim se inace Chiptuningom, zastupnik sam Austrijske firme Chip-Tronics za regiju Balkana. Iskreno receno slucajno sam naisao na ovaj forum citajuci zanimljive razgovore clanova ovog foruma. Ne vozim niti fiata, niti lanciu, ali nije to razlog da se ne druzim s vama (koliko budem imao vremena)... :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo drugari, ja sam Miloš iz Vršca ali živim u Beogradu. Već pola godine vozim jednog stila 1.2 16 ventila 2003.god. Kod mene je sve italijansko, radim u italijanskoj banci, vozim italijanska kola, pratim italijanski sport... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Ja sam Mesa Iz Tuzle(Bosna)

vozima fiat Bravo 1.9 jtd volim italijanska vozila jer znaju da naprave zvijeri na cesti

Nadam se da sam dobro dosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, zovem se Adi, iz Sarajeva sam. Imam 25 godina i kao sto mi nick govori volim sve talijansko. Od prije godinu i pol sam ponosni vlasnik auta Fiat Stlio 1,6 16v 2004 godiste. Prezadovoljan sam, ali vec planiram da upgrade-ujem svoj vozni park sa novim Fiat Bravom po mogucnoscu dizelom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAOHAJ! :welcome:

Svima

Dobrodosli na pravo mesto u pravo vreme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav radni narode! :laughing: Evo da se predstavim,zovem se Nikola u potpisu Obbi i dolazim iz Cuprije. Imam 21 godinu i od pre nedelju dana sam ponosan vlasnik Fiat Stila 1.4 16v 2005 godiste. Eto danas sam se registrovao i nadam se da cemo se lepo slagati,a i druziti. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosao ! :thumbsup: ajde predstavljaj auto, bas me zanima taj 1.4 16v sa 6 brzina kako se ponasa sa tezinom stila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam već malo nešto čukao po forumu a nisam se predstavio. :turned:

Moje ime je Bogdan Mitrović, iz Beograda sam i student sam Megatrend univerziteta. Imam 20 godina, i u mom porodičnom vlasništvu su Fiat Croma 1.9 JTD mjt 150ks, Fiat Punto 1.2, i Yugo 1.1.

Nadam se da ćemo lepo sarađivati, i da ćemo jedni drugima biti od pomoći. A takođe se nadam da ću u narednih par meseci i ja imati Fiata u svom (i samo svom) vlasništvu, pošto sam se nameračio na Stila i Punta. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...