Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav,zovem se Borislav i zivim na Novom Beogradu.Imam 24 god. i student sam TMF-a.Vlasnik sam yuga koga planiram uskoro da zamenim sa puntom pa sam iz tog razloga ovde,pre svega jer imam neke stvari koje mi nisu jasne pa bih hteo da se posavetujem sa vama,a naravno kasnije i kada ga pazarim da nastavimo sa druzenjem i razmenjivanjem iskustva. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode ,zovem se Stevan zivimu Sapcu po zanimanju sam mesar, tako da vam eventualno mogu pomoci da napravite dobre kobasice i kulen sto se tice automobila sam DUDUK inace vozim fiat bravo 1.2 16v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo. Ja sam Vlada i iz Lazarevca sam. Od pre par dana sam vlasnik Stila 1.9mj karavana iz 2006 godine. Član sam i Citroen foruma (vozio sam Xsaru Picasso 2.0 HDI) i Ford foruma (pored Stila imam i Fiestu 1.2 iz 2002). Radim u Kolubari na samohodnoj dizalici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Dragan iz Beograda. Vec duze vreme vozim fiate, punto 1 4 god, punto 2jtd 4 god , i sad vozim Stila JTD vec skoro 3 god. Vise puta sam se informisao preko ovog sajta i zaista mi je dosta pomogao u vezi auta. Svaka cast na savetima!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo se tako cesljamo ;) . Dobrodosao !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miske, dobre ti felne ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz zovem se Goran stanujem u zemunu imam 25 god. radim kao klima tehnicar. od pre 2 meeca sam vlasnik fiat stila Abarth 2.4 20v 2002 god. Tu sam da se druzimo imam pa pitanja i tako pozzz........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima !!! Ja sam Bodran iz Aleksinca i od skora sam vlasnik LANCIA DEDRE 1.8ie. Auto je 93 god. u dosta dobrom je stanju za svoje godine. Naravno ima tu gomila sitnica koje trebam srediti ali je korektan. Ovo mi je 12 ili 13 auto( brzo me prodje volja ;) ) i vozio sam sve i svasta ali mogu vam reci da mi se ovaj svidja. Ljubitelj sam italijana, imao sam AR145 i sad dedru. Sliku nemam ni jednu tako da cu naknadno postaviti kad se popravi malo vreme da je operem i ocistim, da se ne brukam :)

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima od Vlade iz Subotice vlasnik sam Fiata Brava iz 1996 godine 1.6 nadam se da će me služiti i potvrditi priču o Fiatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Milos....imam 21 god i zivim u gradu Smedervu :) Drago mi je sto sam pronasao ovaj forum,vidim da ima puno korisnih saveta i odgovora...svaka cast!!Uskoro cu predstaviti i slike svog automobila :D Pozdrav jos jednom!!

Edited by Joca991

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caoo moje ime je Vesko...vozim Fiat Punto 2/ku(1.2 16v)...forum posecujem mesecima unazad tj.od kada sam kupio svoj prvi auto...forum je super dosta zanimljivih tema se moze naci meni je svakako pomoglo oko nedoumica,problema i informisanosti za ovu marku automobila...pa se nadam lepom druzenju...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...