Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,Željko iz Rume,od pre dva dana vlasnik Fiat Palio 1.9 JTD weekend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne zameri, Mijailovic vide i protu i opelo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ,

Ja sam Milan iz Beograda i od pre 2 nedelje vozim Fiat Stila 1.9 JTD 5v moram malo da se pohvalim sa PANORAMOM prava stvar :)

Nadam se da cemo zajedno deliti brige oko nasih Fiat-a :)

Naveo sam jedan vec problem pa neko ako je raspolozen i imao je slican problem nek baci neki savet !

Vozio sam pre Stila VW Pola 1.3 G40 i Reno Megan 1.9 al sam se brzo zaljubio u Stila i verujem da ce me dugu drzati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh da pa da pocnemo.......prvo pozdrav svima,poslednjih mesec dana citam forum a od danas i registrovan ovde

Aleksandar iz Sremske Mitrovice,81 god vojnik po zanimanju.........

do skoro sam bio zaludjenik za bmw i mercedese ali od skoro promenio misljenje o zapostavljenim markama automobila na ovom podrucju............od nedavno vlasnik Lybre 1.8 16v.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Ja sam Igor iz Beograda, kupio sam pre mesec dana fiat stilo 1.9 miltijet 2006 god , mada kao i svima verovatno, to mi nije prvi fiat :-)

Vozio sam pre ovog bravo jtd 2001 (prica za sebe...) videcemo kako ce se ovaj pokazati.

Forum je dobar vec sam resio par problema za koje sam mislio da su neresivi :-)

Pozdrav svima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Ja sam Dragan,zivim u Resavici,kupio sam pre par dana stilo 1.6 2001.god.Nije mi prvi fiat,ali jeste prvi auto kojeg sam kupio a da nije punoletan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ljudi ja sam Branko iz Loznice. Pratim ovaj forum vec duze vreme i preko vas sam naucio dosta o mom autu Bravi

Nadam se uspesnoj saradnji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao ljudi! Moje ime je Nenad iz Kraljeva. Vozim Opela, ali su mi jako zanimljivi neki Fiat modeli u Abarth izdanju! :D

Jedno vreme sam malo vozio Seicento (Michael Schumaher verzija) i odusevio sam se lakocom sa kojom se ona kutijica vozi, a posebno parkira! :D :D Medjutim nije preterano prakticno, sem za nekoga ko ima dovoljno para da mu to bude dodatni auto koji ce samo za grad koristiti! :D

Nadam se lepom druzenju! :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Milan, od pre nedelju dana vlasnik Fiat Bravo 1.6 Mjet u kojoj je voznja prava uzivancija :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest bolefrefer

Pozdrav,

Ja sam Bojan iz Beograda i trenutno žena i ja vozimo Fiat-Croma 2005. 1.9mtj 150ks u dynamic opremi. Jurili smo je godinu dana i stigli je pre mesec :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Aleksandar. Iz Beograda sam. Prvi auto mi je bio Fiat 1300, I do sada sam ih dosta promenio. Zadnjih 10 godina vozio sam Stilo, Novu Cromu. Sada vozim novu Lancia Deltu I Punto Classic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav is Sumadije. Izguglah ovaj forum tek malopre a ceo dan se drndam po netu trazeci savet za kupovinu Fiat Stila! Zato se i nazvah KonjKonjski!

Elem, svima sve najbolje, a ja odoh da pitam za savet ako neko moze da pomogne oko kupovine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Petar iz Beograda sam, vozim Vw Golfa 2, i tako...

Uglavnom dosao sam na drugi forum malo (u goste) da vidim sta se radi, da li ima nesto zanimljivo u oglasima i tako.. Imam par drugara koji voze fiata i lanciu..

Veliki pozdrav,

Petar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejan iz Beograda, za 10-15 dana vlasnik Brava 1.9 Mjet, u Dynamic opremi.

Inače, radim na jednom auto placu, pa po potrebi mogu dati dosta korisnih saveta :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...