Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima. Ja cam Srdjan iz BG, vozim fiat stilo sw 1,9 jtd. Duze vreme pratim ovaj forum, pa pomislih sto ne bi bio deo tima. Nadam se da sam dobrodosao. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozrav svima,

ja sam Stefan iz Jagodine inace student informatike i racunarstva :) Moj auto je fiat brava prvi auto koji sam dobio i najlepsi naravno :D Svako najvise voli svoj prvi auto . Video sam da svi sredjuju fiat bravo ali ja uskoro pocinjem da sredjujem brava pa se nadam ukoliko mi treba pomoc mogu traziti pomoc na forumu :) Radice se sve i nece vise liciti na brava... :)

Pa nemoj baš da ne liči na Brava :turned: Imam jednog komšiju isto Stefana iz Jagodine, samo što on vozi žuti Punto Sporting :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Zovem se Radovan Jovicic iz Stavice kod Ljiga.Uskoro ponosni vlasnik Lancie Lybre 1.9 JTD.Slike saljem kada stigne iz Italije i dok provalim kako se salju posto sam nov na forumu. :D Takodje bih zeleo da se uclanim i u klub pa ako biste mogli da mi date neka uputstva u vezi toga bio bih vam veoma zahvalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Ja sam Dragan iz Gornjeg Milanovca pre par dana postao vlasnika Fiat Stila 1.8 16v. Uskoro cu postaviti like

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Dusan iz Nisa, u svojoj garazi imam Fiat Croma 2.0 TURBO I.E. i od preneki dan sam postao vlasnik Fiat Croma 2.0 TURBO I.E. AbarthEdition. Nadam se lepom druzenju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Nikola Beograd, od pre nekoliko dana ponosan vlasnik Fiat Brava 1.6 2008 god :). Uskoro sigzu slidze... pozdrav svim i nadam se lepom druzenju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo celoj ekipi sa foruma. Ja sa Aca iz Krusevca i vec izvesno vreme sam vlasnik Fiat Stila 1.8. U pocetku je to bio lep auto a sada vise ne lice na nista :) , kakav vlasnik takav auto :D:lol:. Njemu nista ne hvali tj auto ide u oba pravca i napred i u rikverc ali ima gomilu sitnih ogrebotina, neko mi je ukrao ratkapne :cry: (one lepe aluminijumske sa znakom fiata) i jos gomilu sitnica koje vise ne mogu da se setima ali nije vazno. Mozda cu zakaciti i slike da ga vidite ali morate prvo da sacekate da ga operem. Toliko od mene za sada .

P.S. Ako neko sa foruma zna nekog dobrog auto elektricara u krusevcu neka mi javi moza PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Zovem se Radovan Jovicic iz Stavice kod Ljiga.

Radovane, zavrsise li nam onaj Skadar na Bojani, iliti Ibarsku oko tunela u Stavici ?

Pozdrav svima i dobrodosli !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipo, zovem se Uros zivim u Mirijevu (Beograd) i od pre par dana sam postao ponosni vlasni Fiat Coupe-a 2.0 16v :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Nikola Beograd, od pre nekoliko dana ponosan vlasnik Fiat Brava 1.6 2008 god :). Uskoro sigzu slidze... pozdrav svim i nadam se lepom druzenju

Eheeeeej :)

Dobrodosao, bas si me prijatno iznenadio :)

Ajde, slikaj, rokaj snimaj, pa u predstavljanje što pre!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Splita.

Vlasnik sam punta mk2 1.9 jtd 2001g. kojeg sam kupio ženi te naknadno oteo i naravno mapirao

Po zanimanju sam električar i radim u Australiji.

Forum je exstra, pratim ga več duže vrijeme i stvarno ste za 5.

Nadam se da čemo se ugodno družiti i savjetovati.

Uskoro započinjem projekt (190ks jtd) koji ču ovdje predstaviti samo da mi dođe mjenjač od dobla.

Edited by marko veliki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...Nebojsa iz Mladenovca...posle par Peugeot-a, kupih Fiat Tipo 2.0 i.e. i sada vec cetiri godine vozim Bravo 1.6 16V i sledeci auto ce biti italijan...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:welcome:

Takodje bih zeleo da se uclanim i u klub pa ako biste mogli da mi date neka uputstva u vezi toga bio bih vam veoma zahvalan.

Klik na:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=41348

Oko slika, klik na:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54045

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, ja sam Dusan, od pre par dana vlasnik Una 1.5 S.i.e. ("dobio" ga za neki dug). :innocent: Ima malo da se radi oko limarije ali autic mi se sve vise svidja tako da ce tu najverovatnije biti raznih prepravki i to takvih da ce curice da "balave" kad me vide s njim na ulici. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Dejan i ponosan vlasnik Punto mk2a, inace veoma zainteresovan za style tuning i naravno nadam se da cu kroz svoju aktivnost doprineti kvalitetu ovoga foruma.

Inace od ranije prati ovaj forum ali tek sam sada odlucio da vam se pridruzim. Sve najbolje i druzimo se ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim kolegema na forumu. Zovem se Vladimir i inače sam Alfista. Vaš forum pratim par godina unazad a Italijanske automobile vozim poslednjih 15 godina tako da ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima Misa ovde iz Kragujevca,89 godiste.

Radim u PMC-u u Kragujevcu( za one koji ne znaju u pitanju su komponentasi za FAS, radim kao roboticar/softverista)

Evo nema ni nedelju dana kako kupih FIat Punta Sporting 2002(platio sam ga 2000e u odlicnom je stanju), ortak mi rece da se uclanim na forumu jer ima dosta korisnih stvari za vozace fiata....i tako :) POZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma laze te ortak ;) . Dobrodosao :welcome: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav dobri ljudi , zovem se Aleksandar , iz Krajisnika sam (okolina Zrenjanina) , od pre neki dan sam postao vlasnik automobila Fiat Bravo 1.2 16v 80hp.

Hvala vam sto postojite ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...