Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pozdrav srdjane,tako me zove moj sef,iako se zovem sinisa :laughing: al eto prekrstio me.cao zlatko dobrodosao na forum

pisite prestavljajte masine,kod nas je uvek zabavno :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Goran iz Beograda i od skoro sam vlasnik Fiat Stila MJT Multiwagon 16v....inače prvi italijan u mom vlasništvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima na forumu.ja sam Milan Bulatović,iz Inđije sam.postao sam vlasnik stila 1.6 16v 2002 godište.čekam ga da stigne ovih dana,pa će biti i koja sličica :guitar:

eto toliko za početak :thumbsup: :thumbsup:

živeli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, veterinar sa Voždovca. Vozim Fiat Pandu 1.2 decembar 2008.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,zovem se Srdjan,iz Banja Luke sam,vozim Lanciu Kappu 2.4JTD...zanima me da li se moze uclaniti u FLCBiH i kako ako mi neko moze napisati? Nadam se da cemo se lijepo druziti :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav smima ja sam Ivan,drago mi je sto postoj mesto gde se skupljaju ljudi koj vole Italijanske automobile...dosta stvari sam naucio na ovom forumu i dosta ideja pokupio,zato sam jako zahvalan pre svega osnivacima foruma!

Vlasnik sam vec oko 7 meseci fiat bravo-a GT jtd 105 99',auto sam uzeo u zameni za ford ka 03',zasto sam ga menjao za stariji auto je duga prica... :laughing: Mog brava sam uspeo da doteram kolko tolko jer su predhodni vlasnici bili jako bahati prema njemu,tipa pukne ona lajsna kod vrata lik uzme oho lepak i unakazi jos vise i to tako stoj,i ako lajsna kosta 500- din na otpadima,dovoljno receno,a drugi vlasnik jako kratko je bio neki klinac iz Ralje koj je divljao samo sa autom pa je po onim njegovim putevima uspeo da udari i polomi karter,koj je posle krpljen,itd da ne davim mnogo... :turned:

Ulozio sam dosta para u njega vec,nameravam da ga dovedem u top stanje...

Od ulaganja ima jos da se uradi malo limarija da se zameni set kvacila i da se kupi nov karter,pa neke OZ felnice na prolece,neki SMchip da se uradi...ali otom potom,pare nisu problem,para nema ovde :smoke: Ovo mi je prvi auto ne racunajuci ford ka,tako da nameravam da ga vozim jos dugooo,nadam se da ce me sluziti lepo... :guitar: To bi bilo to ukratko...

Pozdrav svima i sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na savetu!Imam jos par stvari da odradim pa cu staviti slike vec odradjenih stvari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav ekipi

zovem se Mirko i dolazim iz Novog Sada imam 26god,vozim fiat bravo JTD vec par meseci i sad sam dosao do nekih parica pa planiram i neko sredjivanje...crni krov,vece felne,neki blagi tuning i tako to.Nadam se dobrom druzenju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Sasa :)

jos nisam vozio fiata ali planiram da ga kupim u roku od mesec ili dva:)

konkretno fiat stilo 2005 god 5 vrata 1.9 jtd :D

mozete mi i reci neka miljenja i iskustva o tom modelu :)

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao, Sasa. Sve sto te zanima vec imas u temi http://www.fiat-lanc...showtopic=31847 . Ja mislim da ovde na forumu vise i nema sta da se pita za Stilo, koliko je sve prezvakano.

Ako zabodes ocuvan primerak, pa jos sa sjajnim JTD pod haubom, sigurno se neces pokajati. Tu smo da pripomognemo oko nekog konkretnog primerka, koliko smo ovako u mogucnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav za sve clanove kluba

MSD Trade (Fiat Vesic) sa svojih preko 20 godina iskustva u brendu fiat, alfa, lancia ovom prilikom se stavlja na raspolaganje svim ljubiteljima italijanskih automobila.posedujemo veliki lager novih,orginalnih delova za starije modele po cenama alternatve.

Kao uvoznik selenia ulja i orginalnih delova garantujemo najpovoljniju cenu kao i cenu ugradnje. salonom za prodaju novih automobila,servisom sa sest dizalica kao i limarsko farbarskim delom garantujemo kompletnu uslugu na najvisem nivou.

Na sva vasa pitanja i sugestije za poboljsanje nase usluge stojimo vam na raspolaganju. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druže i dobrodošao ali javi se Neši administratoru ( @neshaoct ) u vezi reklame i saradnje sa klubom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Danijel iz Beograda, po struci medicinski tehničar, radim u bolnici, studiram geografiju, dugogodišnji ljubitlelj Renoa 4, posedujem jednog, proputovao malo po Evropi sa njim (2011. do Francuske i nazad + na more u HR - 6707 km za 20 dana), od kraja decembra vlasnik jednog Fiat Stila 1.6 16v '02.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozrav svima,

ja sam Stefan iz Jagodine inace student informatike i racunarstva :) Moj auto je fiat brava prvi auto koji sam dobio i najlepsi naravno :D Svako najvise voli svoj prvi auto . Video sam da svi sredjuju fiat bravo ali ja uskoro pocinjem da sredjujem brava pa se nadam ukoliko mi treba pomoc mogu traziti pomoc na forumu :) Radice se sve i nece vise liciti na brava... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...