Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobro veče svima!   Posle 32 godine vožnje Toyote  nedavno sam se preselio u FIAT STILO 1.9 JTD.  Pošto sam tek počeo da upoznajem  lepote "Stila" registrovao sam se na ovaj forum kako bih od iskusnijih članova mogao da dobijem korisne savete. Iz istih razloga vas, dragi drugari molim da mi ne zamerite  na početničkim greškama na FORUMU ,  a ja ću se truditi da ih ne pravim. Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Stilofil said:

Pošto sam tek počeo da upoznajem  lepote "Stila" registrovao sam se na ovaj forum kako bih od iskusnijih članova mogao da dobijem korisne savete.

Na pravom ste mestu ;) , Stilo je ovde "raskupusan" do u detalje, ima vec jace od deceniju unazad. Tesko da ce se naci neko pitanje za njega, a da vec nije detaljno objasnjeno, dokumentovano slikama, podacima iz ePer i eLearn, gomila "Uradi sam" tema... Tu smo i mi bivsi dugogodisnji vlasnici da pomognemo koliko mozemo, uz sve ostale cenjene kolege.

Pozdrav i dobrodoslica na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari ja sam Marko ponosni vlasnik drugog fiata po redu prvi bi Grande punto 1.3 mjet 90 ks, a sad Fiat Crome 1.9 150 ks. Inace sam iz Zemuna i brojim 33 leta. Ozenjen i imam cerkicu od 3 10 meseci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, Kurjak71 said:

uzeo Fiat GP 1.4 8V pa jedva docekao da se uclanim

Ovde su svi dobrodosli, bez obzira da li su vlasnici FL vozila ili da li uopste imaju vozilo ;) .

Pozdrav i za tebe, dobrodoslica na forum, uzivaj i slobodno se raspisi.

Ako zelis detaljnije da predstavis Puntica (cisto opciono i tvoja dobra volja) - mozes da otvoris i sopstvenu temu u odgovarajucem podforumu: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,

moje ime je Nebojsa, zivim u Beogradu, vozim sivi fiat Grande punto 1.3mjt 5v 90ks 2006. godiste.

Auto je kod mene od 2012. godine, generalno sam prezadovoljan njime. Za ovih 8 godina presao sam 200.000 kilometara.

Od kvarova imao sam sledece:

- senzor ugla volana,

- mali hladnjak ulja,

- zadnja vrata se nisu ili su se tesko otvarala,

- dpf filter se zapusio na Lefkadi i nije bila moguca reparacija istog,

- crkao kompresor klime(moja greska, nisam klimu ukljucivao preko 5 godina),

- pukao mi lanac sa nekih 55.000 posle uradjenog velikog servisa, ali je pokrivio samo 4 klackalice i to je to.

Za Fiat mislim da nije lose.

Potrosnja je na otvorenom oko 4.5l, a po gradu u ovom zimskom periodu je 5.5-6 litara.

Samo redovno menjanje ulja i filtera i to je to.

Naglasio bih da jos uvek ne moram da radim plivajuci zamajac, korpu i lamelu.

Ja se bas raspisah.

Toliko od mene za sada.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice predstavljanje za koji dan jer sam tek poceo da ga vozim pa dok malo saberem utiske.I da bude neki lep dan za slikanje.Auto sam uzeo 21.12. i od tad stalno kisa i ruzno vreme a imao sam drugi auto pa sam njega vozio.Znaci bice neko predstavljanje i utisci o Fiatu i GP kao modelu.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Dijana, živim u Beogradu, vozim Punta Classic 1.3 multijet, iz 2004., 3 vrata, odličan za gužve u gradu. Nadam se da primate nove članove, inače sam prvi put na forumu ovog tipa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dijana

Naravno, pozdrav i za tebe, dobrodoslica na FLCS forum :welcome: .

Uzivaj i slobodno se raspisi, tu smo da se druzimo i pomognemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

@Dijana

Naravno, pozdrav i za tebe, dobrodoslica na FLCS forum :welcome: .

Uzivaj i slobodno se raspisi, tu smo da se druzimo i pomognemo.

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...