Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@NemanjaNap @markof88 @ivanmagd @shilja 150

 

Dobrodošli na Forum :welcome: 

Ako možda zatreba neko uputstvo kako uraditi ovo ili ono na forumu, gde šta postaviti, klik ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

 

:thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, ljudi, 

Pratim ovaj forum od letos, a sad sam se tek registrovao. 

Leto i jesen držala me je ideja da kupim nekog brava iz poslednjih godina. Onda mi je skinula druga ideja. Negde na proleće bi trebalo da kupujem kola (oko sajma) definitivno, i trenutno je izbor pao na novog tipa. 

Možda se posle 18 godina i tri uzastopna forda (2 eskorta i fiesta) sa ukupno nešto više od 0,5M km odlučim za promenu marke. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno.. Ako moze jedno pitanje.. Malo mi je labav kais alternatora i cuje se da cvrkuce po malo... Zanima me da li se doteze ili ide preko nekog samo zatezajuceg spanera? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo, ja sam Aleksandar, iz Beograda, skoro godinu dana vozim Lanciu Dedru 1.8 113ks benz-plin, 96god, skroz sam zadovoljan, udobnost, pouzdanost i ako je mator dobar je, jedino sto me zeza malo na auto putu ali mislim da je to sve resivo(pisao sam u novoj temi) . Pre nje sam vozo alfu 146ts 4god. u koju sam se skroz razocarao, ali lancia je po meni akroz druga prica. Opet bi uzeo samo mladju neku delticu. Slike cu postaviti ovih dana 

Edited by acca_lancia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, ja sam Aleksandar iz Novog Sada i voleo bi da izmenimo iskustva oko kvarova i ostalih problema oko kola, inače sam ljubitelj italijana i posedujem jednog Alfa romeo 147  1.9 jtd, i nadam se da me prihvatate na forumu. Hvala 

Edited by Aco

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Aco

Pozdrav Aco, dobrodosao i uzivaj na forumu.

Zelim ti da najmanje price bude oko kvarova i problema ;) , uz mnogo vise druzenja i zezancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@acca_lancia @Aco @Cvejo

 

Dobrodošli na Forum :welcome: 

Kad budete imali vremena, dajte da vidimo tu Dedru, Alfu, Punta GT...posebno su se Dedra i GT proredili... :) 

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-članova-foruma/

 

:thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fijatist

Znaci stari Fiatista ;) . Dobrodosao na forum, slobodno se raspisi i uzivaj.

Ako slucajno imas fotke Ritma (i ako te ne bude mrzelo) napisi koju o njemu u odgovarajucoj temi. Interesantan model sa samog kraja 70-ih i pocetka 80-ih, jedan od prvih sklapan pomocu "Robogate" sistema, koliko se secam proizveden u skoro 1.800.000 primeraka, nasledio ga je Tipo. A imamo bas malo iz prve ruke o Ritmu na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima i ovde, ja sam Srdjan 42 god iz Bg Radim za Nemce (IT manager) znaci strani placenik! Nikad mi nece oprostiti sto sam uzeo FIAT :P Inace poceo sa ficom pa preko keceva, jugica, astre, captive, omege svih varijanti i sad Croma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, zovem se Nezir, imam 23 godine i iz Živinica sam blizu Tuzle, BiH. Veliki sam ljubitelj italijanskih vozilica. Posjedujem Fiat Bravo sx 1.2 16v benzin-plin. Obzirom da sam daleko od tih vaših okupljanja, volio bih ako ima neko sa mog područja da se javi pa da organizujemo kad šta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari. Planiram da uzmem Fiat Stila pa imam neka pitanja za vas. U pitanju je 1.9 jtd 115 ks 2005god u odlicnom stanju, oprema sve sem panorame,2 seta felni i guma, uradjeni veliki i mali servis i reg god dana. Da li je mnogo platiti ga 2400e? Ako mozete da odgovoriti bio bih vam zahvalan. Pozdrav jos jednom 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...