Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozz svima, ja sam Ivan,medicinski tehnicar i pazario sam stila 19jtd. Moj prvi dizel,a toliko sam bezao od njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct pa to sve tromo, sporo se vrti, sto kaze Dzeremi Klarkson " satansko gorivo" i onda sednem u stila sa 116 konja koji poleti kao benzinac od 150 ☺

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imenjace, kao sebe da slusam pre jedno 12 godina :) . S tom razlikom sto je kod mene je naklonost ka turbo dizelima krenula od HDi masina, a nesto kasnije sam se sa zadovoljstvom presaltao na jos bolju zabarsku varijantu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'bem li ga, oba su dobra, sve je stvar licnog ukusa. Mom stilu voznje vise lezi Uni/MultiJet.

HDi je za nijansu manji potrosac, mirnije i tise radi. Ali mi je Zabar daleko zabavniji za voznju na otvorenom putu i u agresivnijoj voznji.

Nekako mi je "more responsive" u odnosu na HDi, naravno poredeci slicne kubikaze i snage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Silvije iz Zagreba. Vozim Stilo SW 1.9 JTD. Za forum sam dobio preporuku od kolege. Trenutno muku mučim sa spajanjem MF volana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@brzy

Pozdrav, dobrodosao na forum i slobodno se raspisi ;) .

Ovde imas moj DIY za naknadnu ugradnju MF volana, na koji su se kolege godinama nadovezivale sa svojim iskustvima. Tako da imas sve objasnjeno do u najsitnije detalje, ako zatreba pomoc tu smo...:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, brzy said:

Pozdrav svima, ja sam Silvije iz Zagreba. Vozim Stilo SW 1.9 JTD. Za forum sam dobio preporuku od kolege. Trenutno muku mučim sa spajanjem MF volana.

 

Dobrodošao brzy, želim da ti bude lepo s nama i da te dobro auto služi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodošlici, i hvala na linku za Mf volan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srdačan pozdrav admini, forumaši i ostali,

 

Nebojša Stošić...Vršac

Slobodno me zovite Stole (bez nekih insinuacija u dodatku nadimka :)  )

Vlasnik Citroena, ali od skora i vlasnik jednog malog, malenog  Fiata Uno, 900ccm, 1990g

Imam par problema oko njega te sam se zato registrovao ovde... Nadam se da će mi kolege sa foruma pomoći da rešim problem, koji ću postaviti u odgovarajućoj temi na forumu (vezano za paljenje, ler gas, saug itd...)

 

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De si Stole poljubis nas.... (bez insinuacija u nastavku) :rofl:

Mislim da niko nikada nije dobio ovakvu dobrodoslicu :D

 

Sala, dobrodosao na forum, predstavi nam Uno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nebojša Stošić @Cuka1985

 

Dobrodošli na Forum :welcome:, ako vam treba poneko uputstvo tipa ''kako da postavim ovo ili ono'', ''gde da napišem'' ili sl., bacite pogled ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/104-podešavanja-foruma-i-uputstva/

 

:thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Od pre par dana sam vlasnik Punta i sa zadovoljstvom cu vam se predstaviti i u odeljku za automobile, a tamo usput i napisati moju "istoriju" kupovine, prvog licnog automobila.

 

Ziveli!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Bobane, dobrodošao! Nažalost nema vas trenutno mnogo iz Makedonije, ali nadam se da će se to promeniti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...