Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav ljudi  :welcome: 

Ja sam Zoran iz Beograda, 43g starosti i od danas sam vlasnik Una 1,0 i.e. 2000g

Ima da vas davim sa pitanjima kao zmija zabu :lol::whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao Zorane.

Ma samo davi....slobodno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo. Ja sam Milos i vlasnik sam Fiat Una. Stalno pratim sajt, ali sada imam problem i morao sam se prikljuciti jer vidim da su ovde pravi poznavaoci Fiata. I SRECNA NOVA GODINA SVIM CLANOVIMA I POSETIOCIMA FORUMA. ZIVI BILI!

Edited by dmilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao ime.

Srecna nova godina i tebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stalno pratim sajt, ali sada imam problem i morao sam se prikljuciti jer vidim da su ovde pravi poznavaoci Fiata.

Pa nije valjda iskljucivo problem povod da nam se pridruzis ;) ? Tu smo da se druzimo, zezamo, vidimo na okupljanjima ali naravno i pomognemo kad zatreba.

Dobrodoslica svima, uzivajte na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije taman posla. Pratim ja stalno, ali od sada sam zvanicno clan foruma :-) moja tema je odeljku uno/tempra/tipo. Pa izvolite, ko sta misli svaka pomoc dobro dosla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro večer svima

Zovem se Josip i imam 39 godina...dolazim iz Hrvatske,točnije sa lijepog otoka Raba koji je okružen sa svih strana morem...

Vozim Fiat Punto 55 s i nikada me još nije iznevijerio...eto tolki od mene

lijepi pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok svima,Tomislav,dolazim iz Varazdina iz susjedne Hrvatske..vozim fiat bravo 2.0 16v turbo..imam jos u svom vlasnistvu i punto gt2 ...nadam se ugodnom druzenju..citamo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima ,zovem se Dejan imam 30 godina , zivim u Obrenovcu. Vozim Alfu 147 GTA i Fiat Punta 1.4 GT . Nadam se da cemo se sresti na nekom skupo pa i upoznati.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumasima. Moje ime je Joško, dolazim iz Trogira (mali grad 25 km od Splita). Vec 7 godina vozam fiate i veliki sam ljubitelj talijanskih vozila. Dosada sam vozio fiat una iz 92. nakon toga fiat punta mk1 iz 95. nasljedio ga ja fiat punto mk2 iz 2001. a trenutni sam vlasnik fiat grande punta. Registriran sam na italia-corse forumu (do nedavno fiatisti.hr) pod istim nadimkom a prije toga sam bio registriran na croforums.info forumu, Veselim se ugodnom druzenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,od pre par meseci sam vlasnik fiat stila 1.8,karavan,2004 godiste,pa shodno tome sam pratio i ovaj forum pa rekoh , :cheers: hajde da se i ja pridruzim kako sam mogao primetiti ljudima koji se vole druziti uz korisne savete.......

Edited by racing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Milan iz Beograda,46 god.Vozio sve i svasta a vec 2god. nam je u porodici i mali Punto,doduse kao ispomoc(gospodjin auto ;) ) ali sluzi.Mehanika mi nije strana pa se nadam kvalitetnoj razmeni iskustva i malih tajni 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da se i ja predstavim forumu mada sam clan vec 1godinu.Ime mi je Dejan i fala bogu imam 53 godine, iz loznice sam .

Stila SW 1.9 jtd 85 kw 2004.godiste vozimo i ja i zena evo vec punu godinu.

Ovo mi je prvi dizel u zivotu i mogu reci da sam odusevljen kako ide i kako je startan auto.Od kada sam ga kupio presao je oko 13000km i od ulaganja je bio jedan mali i veliki servis , akumulator,nosac motora(onaj kod akumulatora),zimske gume i zadnje plocice kao i 5 sijalica (4 leve h7 i 1 desna h7).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispisasmo se vec oko Stilo elektronike, u svakom slucaju dobrodosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...