Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav.Evo vec neko vreme sam clan ovog kluba pa reko da se predstavim.Ja sam Mladen iz Pozege i od skoro vlasnik Stila 1.9 JTD 2003 god. karavan.Izabran za prevozno sredstvo po preporuci srca a ne nekog prijatelj ili kolege vozaca stila.Nadam se da cemo se dobro druziti ja i stilo i dobro razmenjivati sa vama savete i preporuke.Uskoro ce biti predstavljen i stilo dok ga malo uslikam.Pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobrodoslica.

Kao da cujem sebe od pre 8 godina, kada sam pazario svog JTD-a :D :

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i ja predstavim..  Zovem se Ivan iz okoline Topole sam (malo mesto Donja Satornja), vecina je sigurno prolazila :D U garazi fiat stilo 1.9 JTD karavan,koji je vec 4 god kod mene,eto to je od mene,ukratko.. :D Vidimo se na nekom od narednih skupova! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao imenjace i kolega po voznom parku.

Zavrsava li se sanacija onog klizista od Satornje ka Topoli ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi.. :D Rok za ono je 2 god,a sledece godine bi trebalo da pocne asfaltiranje.. :) Tako da kad budes prolazio,javi se,i spremi masinu za pravac aleksandrovic(gde je i vinarija,verovatno znas) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pozivu, prodjem ponekad tuda, kad je na Ibarskoj krkljanac ;) .

Aleksandrovic je bese na onom dugackom pravcu u Vinci sa leve strane, iz pravca BG :D , pominjao sam vec po forumu?

I to ako hocu da ostanem bez dozvole :p .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pozivu, prodjem ponekad tuda, kad je na Ibarskoj krkljanac ;) .

Aleksandrovic je bese na onom dugackom pravcu u Vinci sa leve strane, iz pravca BG :D , pominjao sam vec po forumu?

I to ako hocu da ostanem bez dozvole :p .

Ma nema njih nikad,ali nikad tamo ne cekaju,vec nekoliko godina,dobili su zabranu tu,samo gazi.. :D Ali su zato u Satornji redovni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda u kafani :) . Na potezu od AP do Rudnika jedino retko vidjam patrole odmah iza Topole i oko Mladenovca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kad obave posao,obicno svrate u kafanu,ili kad smo glasni mnogo,obicno nas posete.. :D :D 
Ma Mladenovac je opasan,uvek ih ima na nekoliko mesta,cak i radar na jednom mestu cesto.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod onog zapaljenog Audija (cini mi se) na pravcu :) . Kad odgovaras, uradi to sa Reply, a ne sa Quote, posto tako nepotrebno citiras prethodni post. Da ne offujemo vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas tu.. :D Sve znas.. Sad cekaju i kod restorana Rudnicka dolina,tu jure ove sa kamionima,posto je sa ibarske zabranjeno kamionima da idu ovamo ka Topoli zbog ovih radova oko klizista,tako da ko ide da zna da ne ide,nece se lepo provesti.. :)

Edited by Fiat_Stilo 1.9 JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo.

Evo i ja da se javim.

Ja sam Dejan, zivim u Vrdniku i eto postao clan lepog auta pa i da postanem clan i ovog lepog foruma.

Dakle kupio sam Fiat Bravo 1.9 JTD 2001. Pa cemo da vidimo nadalje kako i sta. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, Bozidar iz Velikog Gradista, 24 god. Ponosni vlasnik Stila 1.9 jtd 3v, nadam se lepom druzenju :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, da se predstavim.

Zovem se Petar i od pre par dana sam postao član Vaše Italijanske porodice.

Vlasnik sam Fiat Stila, 2004 godište, 1.6. 16v.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,Nikola iz Kragujevca vozim već duže Punta 1.9 JTD al na forum naiđoh jer tražih rešenje jednog problema :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,Mladen iz Varazdina/Hrvatska. Od prosle godine sam vlasnik Stila JTD 80 2003g. To mi je prvi Fiat i zadovoljan sam njime ali i se i uvijek nađe neka sitnica za uredit,poljepsat a kolko sam vidio forum vam je pun odlicnih ideja i savjeta pa se nadam dobroj zamjeni iskustva,savjeta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veče, dan, jutro... vam svima želim...

Čisto na nas predstavim...

dobio sam zadatak da prodam bravo gt '97, i kako se niko normalan nije javio, tj nudili su mi pasulj i boraniju i raznorazne lade i moskiviče za zamenu, ali buklvalno auto sam zadržao... kratko i jasno, auto je paprika, ne žalim ni jedan evro od oko 800 koji sam do sada ubacio u njega ( veliki servis, gume, kočnice prednje i zadnje, kvačilo, pumpe, celu izduvnu granu, sada ga ne damo ni za 2.000... a i dete plače kaže "moj lepi auto"....

toliko za sada...

nadas se dobrom druženju i kvalitetnim i konkretnim savetima... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Nenad iz Beograda (Lamborghini je vise zelja ili sala :) )

Nameravam da kupim Punta pa mi trebaju vasi saveti najpre oko kupovine, a kasnije oko nadam se ne cestog odrzavanja istog :)

Odoh da prelistam postojecu temu o ovom automobilu pa se kuckamo kasnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Nenade, dobro nam dosao, Punto ti je tu kao Lambo jos ako uzmes zutog :p Svako dobro ! Ziveli ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...