Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Od drugarovog brata se u Boru prodavala fantastično ocuvana Bravo 1.6 benzinac. Tražio je malo više para za godiste ali je zato stanje bilo 10+. :)

Iskreno, brkam Bravo/Brava tako da ne zamerite što pitam da li je limuzina :)

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima , Miki 40 i kusur leta zivim u Valjevu. Vozim Hondu accord coupe a skoro sam pazario i fiat ideu 1.3 mjt koja je namenjena mojoj lepsoj polovini.Ovo je drugi fiat u mom vlasnistvu , prvi bese bas bas davno - 850 sport coupe bio je moje godiste ('69). Manje vise lepo me sluzio u skladu sa godinama starosti ali ostao mi je u lepom secanju jer sam tad imao 19 godina i puno  entuzijazma da sredjujem kola. Nadam se dobroj komunikaciji i mudrim savetima kojih sam onako malo citajuci forum video da ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Miki- dobro dosao na forum :thumbsup:

Za dobre savete,mudru i zanimljivu komunikaciju si na pravom mestu ;)

Bilo bi lepo da nam predstavis oba automobila,mene posebno zanima Honda :)

 

Idea:https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/12-predstavljanje-automobila-%C4%8Dlanova-foruma/

Honda:https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/194-automobili-izvan-fiat-grupacije/
 


Ako imas neku sliku i tog 850 sport coupe-a okaci i nju :thumbup:

 

Slike postavljamo ovako:https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54045

Share this post


Link to post
Share on other sites

hello svima,

Dejan iz Subotice - nedavno sam pazario Fiat Ideu 1.3mjt obzirom da sam toliko dobrih stvari čitao o ovim motorima + na kraju ga našao za pristojan iznos u odličnom stanju. Pre ovoga imao sam Audi 80 B4 punih 12 god, doduše i dalje je tu, dok ne izdahne :smoke:

Ovaj forum mi je u mnogome i pomogao oko odluke kupovine tako da hvala svima :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Da se i ja predstavim, ukratko.

Zovem se Nemanja, živim u Bg-u a inače sam iz Šumadije.

Vozim Fiat Punto Classic 1.2 8v 2011.

 

Kuckamo se na forumu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima, ja sam Dusan iz NS, '87 god. i od pre 2 meseca vlanik  2 god mladjeg Tipa 1.6 i.e 66kw {bice predstavljen posebno). Vec sam procitao par korisnih stvari i unapred se radujem druzenju na forumu, mozda i na nekom skupu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima i dobrodosli, slobodno se raspisite i uzivajte na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako pravila i red nalažu da se predstavim i ja.Zovem se Marko.Radim kao global moderator na Poljoinfo forumu i vlasnik sam jedne Libre 1.9 jtd u karavan verziji.Imao sam raznih problema i loših iskustava sa Librom i tu sam da podelim iskustvo i naravno nešto novo naučim.Pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Stjepan iz ZG,26god.

Posjedujem lybru 1.9jtd sw 2001 godinu dana i prezadovoljan sam s njom ali naravno ima svoje mušice.

Pratim forum vec duze vrijeme i stvarno momci svaka čast!Sve znate :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve članove fruma!

Zovem se Nenad i zivim u Beogradu. Do sad sam vozio :

-Pandru 1.1 2003

-Punto classic 1.2

za (nadam se i manje)45 dana od kraja avgusta postajem vlasnik 500l 1.4 95 ks

toliko za sad.

Još jednom pozdrav za sve članove foruma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale pozdravlja sve.Javljam se iz Kragujevca.Vozio Alfu 156 jtd, danas novu Cromu mjet.

Uglavnom vrlo zadovoljan Fiatom. Druzimo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima
Ja sam Dejan, iz Batajnice,87g,... Volan mi je zivot,pofesionalno i privatno.. :)
Hvala pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Vlada iz Zemuna. Vozim Stila 1.9 JTD,2004 godiste. Pre njega Punta 1.2. Nadam se da cemo se lepo druziti i razmeniti iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svim clanovima ovog foruma.

Ja sam Srdjan iz Bg-a. Pre svega Honde su mi prva ljubav. Jos uvek nemam fiata u garazi ali to bi trebalo ovih dana da se promeni. Nadam se da cete mi dati dobre savete i da cu uz vasu pomov naci fiata za sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...