Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Urose dobrodosao :) Uzivaj na forumu i predstavi nam svog mezimca :):thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ficu pod hitno predlazem za moderatora na ovoj temi ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,ja sam Dachica iz Beograda i pratim forum vec dugo. Bas vam je super forum. Sve pohvale za admin/mod tim ( sem woodooo-a). Kada su skupovi, volo bi da dodjem nekada. Pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i uzivaj na forumu . Sto se tice skupova , sto vise ljudi to bolje  :thumbsup: ! Evo danas je bas bio skup u kafe perionici Petosevic , a okupljanja su tamo svake nedelje u 18h . Ako ne znas gde je , sa ekipom se nadjes kod inter continentala ( sadasnji crowne plaza ) 

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paune , kad ti preletim tamo !  :laughing:

... Odma na pivce  :cheers:

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro dosli svi  raskomotite  se i otvorite teme  sve sto vas muci tu je ekipa koja resava sve :guitar:  :clap:  :thumbsup:  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ficu pod hitno predlazem za moderatora na ovoj temi ;) .

Ivance , ionako ne znam sta cu sa obavezama , pa mi samo i to treba :D . Neka fala sine , ja cu da preskocim ponudu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Zovem se Dusan, '86.god, gradj ing. iz Bg-a. Konacno sam napustio Zastava Forum (bivsi sam Yugoman) i nadam se da cu biti prihvacen ovde, medju Fiat fanove! Pre 3 dana sam kupio Stila 1.6. (okacicu slike na delu foruma za predstavljanje automobila).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszdrav Dusane , nadam se da ces uzivati na ovom forumu . Pa nisi morao da napustis forumu ako si vec bio njihov clan :) . I ovde se voze razni autici osim fiata i lancije :) . Bilo kako bilo , dobrodosao i predstavi nam tvog stila :)

@ Vinko , pozdrav i dobrodosao ! Uzivaj na forumu :)

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo društvo.

Ja sam Vinko, prometna i elektro tehnička struka.

 

Obzirom na požutjeli mi rodni list , posjedovao sam i vozio dugo godina Folciku, Citroena GS, Zastave-101, Mercedesa 123, Fiću, Fordove SIERRA 2.3 D, Fieste 1.6 D i 1.1B i sam sam sebi kao laik održavao sve ove automobile u većini slučajeva iz hobija a i zbog kronične besparice ovog našeg regiona i nikada me zbog nabrojanih nije glava bolila.

Skoro sam nabavio, nešto dolično današnjem dobu i trendu, Fiata Stila 1.9 JTD 115 KS i sada moram odjednom napraviti korak od 6 milja na novu računalnu tehnologiju i nije mi lako te sam cijeneći sadržaje Tema i postova članova ovoga foruma (po mom osobnom sudu) naj širokospektralnijem u regionu, odlučio se priključiti vašem društvu, naravno u koliko me prihvatate, s željom da mi se pomogne oko otklanjanja povremenih dječijih bolesti kod moga Stila, jer me za kratko vrijeme posjedovanja već počinje "glava boliti".

Ujedno odmah na početku želim izraziti pohvalu stručnom društvu ovoga foruma,koje ne podcjenjuje upite članova i sa istima se ne podruguje, kao što ima čestih slučajeva na nekim drugim forumima u regionu. Nadam se da će mi biti ugodno s vama. L.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro dosao Vincomm pitaj sve sta te muci decje bolesti fiat stila a i drugih modela  ovde su manje vise vecina izlecili  :unworthy: a i naravno na pravom si mestu ovo je mozda i jedini forum gde su svi ravnopravni i nema podrugavanja  i pocenjivanja  ima samo sale i zezanja  a kad je neki kvar ili problem svi kopamo ko krtice da sto pre resimo problem nekom od nas i ko nije iskusan naucice  niko nije naucen rodjen  ima vremena pre svega  svi su dobro dosli poz srdacan od dejice  .  :welcome:  :welcome:  :welcome:  :welcome:  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Dejice na dobrodošlici i sadržaju iste.

 

SRETAN BOŽIĆ i želim Ti mnogo radosnih trenutaka u životu uz srdačan pozdrav od Vincomma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecan Bozic svim novim, a bogami i starim clanovima foruma i FLC kluba!! i, sto bi neko rekao, ``uzivajte na forumu`` :)

Edited by statichawk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...