Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav iz Pančeva. Mladen sa Strelišta budući vlasnik 500l, ćerka mu je već dala ime. Ela? Bestraga voziću automobil koji je žensko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Ja sam Predrag 75 godište iz Beograda sa Lekinog brda.Od skoro vlasnik Fiat Stila JTD,3-ja vrata,sive boje,2002 godište.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,zovem se Dragan,iz Ns ljubitelj sam fiat punta,ali zbog posla slabo imam vremena da cackam oko kola i da posecujem forume....Nadam se da cemo se lepo druziti....POzdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Ivan, trenutno vozim ASTRU G BERTONE, razmisljam se da uzmem Stila 1.9 JTD 85 kw.. I hteo bi da znam utiske o tom modelu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, ja sam Miloš. Imam 29 godina, oženjen sam i čekamo žena i ja klinca koji bi trebao da se rodi krajem maja. Radim kao profesor engleskog jezika u jednoj osnovnoj školi u Kučevu. Inače živimo u Nišu ali zbog posla smo trenutno ovde. Do sada nisam imao nikakav svoj auto jer nije bilo potrebe za tim. Kao što sam već rekao, sve će se to u maju/junu promeniti pa mi je potreban auto. Toliko od mene :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Jovan imam 23 godine i dolazim iz Panceva od nedavno ponosni vlasnik predivne Alfe 159! Nadam se da sam dobrodosao na forum iako nije marke Fiat, ali je brat Italijan. :laughing: Zivi bili i druzili se!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, imenjace, dobrodosao.

Detaljno o kupovini Stila imas na temi:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=31847 

...gde mozes postaviti i pitanje u vezi nekog konkretnog primerka koji te zanima, pa da pokusamo da pomognemo.

 

Dosta korisnih saveta mozes pronaci i u tehnickom delu:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?s=326d1136739f7e0e311ab8ca37ce47a3&showforum=22

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Ivan iz Zaječara, imam 30 godina i od letos sam vlasnik auta Fiat Marea 1.6 16V 76KW (103 KS), godište 1996. :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosao i pravi izbor motora,ajd pa da vidimo i neku slicicu auta  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrudiću se sutra. Da li sličice idu u ovu temu ili u neku drugu ? Zaboravih da napomenem da je prešao negde oko 181000 km (barem tako pokazivač kilometraže tvrdi). Motor ide kao mećava. :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima odeljak bas za predstavljanje automobila,pa otvori svoju temu gde predstavljas auto i postavljas slike. ;)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

 

Ja sam Goran 1973 godine rodjen u Sapcu a od 2010 godine zivim u Beogradu.

Od 27.Septembra 2013 vozim Lanciu Y elefantino blu 1.2  8V  44kw/60ks  2002 godiste benzin.

 

P.S.Od 2010 pa do sad sam vozio Audije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari zovem se Stefan, dolazim iz Golupca, trenutno zivim u Velikom Gradistu, vozio sam fiat ritma (iz tog razloga sam se i registrovao na forum a o tome cemo u odgovarajucoj temi) pa opela i sad idem peske, nadam se dobrom druzenju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim, ja sam Zvonko iz Niša imam 34 god. vlasnik stila 1.6  2003.  u porodici su jos i tipo 1.9TD 1991. i punto 1.2 8v 2002.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima od Urosa iz Beograda, vozim cromu 1.9mjet od 150hp sa automatskim menjacem. Forum nudi korisne informacije, a i vidim da se lepo druzite pa sam resio da se uclanim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Srdjan,40 god.,od pre 3 nedelje vlasnik punta mk2b 1.3mjet 2005 .Inace zagrizeni fordovac (fijesta 1.1 mk2 - 87' - i pored FIATA nece menjati vlasnika...;) ).Po struci inzenjer informatike,sfera interesovanja auto-elektronika i emulacija neopravdano skupih elektronskih sklopova i senzora u automobilima... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...