Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kao prvo veliki pozdrav. 

Ja sam Darko iz Beograda, vozima fiat punta 1.2 iz 1997 godine.Veoma volim svoj auto i koliko sam u moucnosti ulazem u njega.Dok nisam dobio dete on mi je bio jedan od prioriteta ali sada su se stvari promenile i vec godinu dana ga nisam  takao osim normalno promene ulja i nekih sitnih kvarova.Pratim forum i mnogo stvari o vasem autu moze da se nauci i primeni sa ovog foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Nemanja iz Beograda ,ali svi me zovu Ranko pa sam se tako i potpisao :) Moji se razmisljaju za kupovinu Lybre,pa se nadam da cu naci dosta korisnih informacija  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory sto se tek sada posle 2 meseca predstavljam... nikako da skupim vremena i inspiracije.

Da sam iz Novog Sada to znate, ali ne znate da se zovem Aleksandar a nadimak (nick) vucem jos od osnovne skole - kada mi je sadasnji kum skratio prezime na samo prva tri slova.

 

Odakle poceti: 1971. godiste (ne pitajte koliko godina imam, mrzi me da racunam), Otac sam deteta od skoro 4 god, zaposlen na dva mesta: Radim u skoli kao nastavnik i jednoj (ne)poznatoj turistickoj agenciji, u kojoj sam silom prilika direktor... Po struci tehnicko lice - Elektrotehnika (i sve ostale oblasti tehnike)... vodolija u horoskopu - kazu nemiran duh... i pomalo davez - necete me se lako resiti - dok ne dosadim vama i sebi...

 

Moj vozni park je jos malo kao muzej - do sada sam od svojih kola vozio - redom:

- Lada standard 1200   '76 god (jos malo pa stariju od mene i vecine na forumu, bila u voznom stanju do pre 2 god - da li je jos uvek ne znam?).

- Yugo 45 - '91 god... (dobra berba... jos uvek se lepo vozi),

- Yugo 55 - '05 god, plin... malo vec losija berba, ali jos uvek moze da izvuce 135 km/h po ravnom.

Za sva navedena vozila sam bio prvi vlasnik (osim za Ladu, kojoj je prvi vlasnik bio moj otac, a ja sto bi rekli - prvi do njega)... al sam vozio i gomilu drugih koji mi nisu bili u vlasnistvu. Peugeota, Kiu, Renaulta... Al najvise najgori auto na svetu... koji kad se dobro odrzava od prvog dana nikako nije najgori auto na svetu... 

 

Ali ono sto bih izdvojio u iskustvu do sada je moj hoby: vazduhoplovno jedrilicarstvo u Aeroklubu Novi Sad... veoma interesantan i naporan sport, pun odricanja, izazova, adrenalina, ali i  matematickih proracuna... i veoma opasan po zivot ako se covek ne pridrzava (strogih) pravila... od svoje 16-te godine od kada sam poleteo ostao sam veran aeroklubu do pre desetak godina - dok se nije raspao nacisto... Znate kako izgleda NS sa 2.000 m visine ili leteti u letelici od 250 kg brzinom preko 200 km/h, bezati od olujnih oblaka ili sletati ispod dalekovoda? ... ne znate... al onda sigurno znate onu ekipu iz NS koja je pobedila na Red-Bull flugtag-u.... ne nisam bio u njoj, ali su super momci !! ;) 

 

Posle ovoga, cete me verovatno bolje razumeti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,

ja sam Aleksa iz Arandjeovca, od skoro vlasnik Stla 1.9 mjet. Imam gomilu pitanja u vezi njega, zato sam se i prikljucio ovde. Jedan dan cu da sednem da precesljam ceo forum da ne bih otvarao nove teme, ali samo da zavrsim sa ispitima. Inace, ovako na prvi pogled i kratko druzenje, jako sam zadovoljan sa Stilom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Vlada  41 god.iz Sapca i  od skoro sam postao vlasnik Fiat brava 1.6 16v

Veliki pozdrav svim vozacima Fiat automobila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav, ja sam Filip iz Bora. Imam 24 god. Do skoro sam imao Fiat Tempru 1.6 ie hsd pa sam je prodao a od prekjuce ponosni sam vlasnik Lancie Lybre 1.8 

 

Pozdrav svim clanovima foruma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao svima, sta se radi? hehhehehe :construction:  ja sam Ivan iz Panceva, od skoro vlasnik punta 1.3 mjet 2005god... sve u svemu veliki ljubitelj automobila...

p.s. jel jos uvek postoje skupovi kod kontinentala...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozzzz svima od Ivana iz Užica,od skoro vlasnik jednog zanimljivog fiat punta GT.i nadam se da će te mi izaći u susret u vezi moga auta sto se tiče delova i održavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

ja sam Aleksandar

i od skora po prvi put vlasnik Fiat vozila (Stilo 1.6)

i vidim da ovde informacija za polu zaludjenike ima na pretek pa se nadam da cu naci stosta interesantno

a takodje i ja nekome pomoci svojim iskustvima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome:

 

 

p.s. jel jos uvek postoje skupovi kod kontinentala...

 

Da, nedeljom od 6 popodne. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

....Od skoro sam vlasnica FIATA 500L 1.3,

Pre toga nekoliko opela (od "kockice"do astre),a veoma dobro me služio i yugo (moje prvo vozilo od pre 21 godinu),kao i 128...zastavina vozila!

Između nove opel corse i 500l izabrala sam šumadinca...i ne kajem se!A i kredit je bio povoljniji :geek:

Profesor sam po zanimanju, a pošto još nisam dobila knjižicu veoma su mi korisne informacije do kojih dolazim na osnovu vaših postova na ovom forumu!Zato sam,poslednjih nekoliko dana, često prisutna.Hvala nekome (zaboravih kome) što je postavio link za uputstvo....potrebno je! :book:  :coffee:

Pozdrav svima od Ksenije :welcome:





 

 



 

Edited by xenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli na forum !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Fedja i imam 36 godina, po zanimanju sam informatičar - programer. Vozim VW Golfa mk2 GTI 16V sa Audijevim 2.0 16V ACE motorom, na LPG "of course". Nekada sam vozio Jugića, naravno

sa FIAT 1.3 motorom sa dvogrlim karburatorom i glavom urađenom za Hobi klasu i još kojekakve krševe koji nisu vredni pomena. :scooter:  Ovde sam se registrovao prvenstveno zbog automobila, a između ostalog i zbog nekih

"baraba" FIAT-ovskih koje poznajem iz nekih drugih priča i koje pozdravljam.  :smoke:

 

Naravno, jedan veliki pozdrav i za celu FLCS zajednicu. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svima Ja sam Stefan iz Novih Banovaca 20 godina,student,od skoro u dvoristu imam fiat bravu  1.6,i od tad pratim forum,a sada sam se i registrovao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao.. Ja sam Marko,imam 21 god,student.. Vozim Fiat Punta 2 jtd i već duže vrijeme pratim ovaj forum i odlučio sam se registrovati da podijelim koje iskustvo i zatražim ponekad i pomoć :)

Edited by Marko92a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Fedja i imam 36 godina, po zanimanju sam informatičar - programer. Vozim VW Golfa mk2 GTI 16V sa Audijevim 2.0 16V ACE motorom, na LPG "of course". Nekada sam vozio Jugića, naravno

sa FIAT 1.3 motorom sa dvogrlim karburatorom i glavom urađenom za Hobi klasu i još kojekakve krševe koji nisu vredni pomena. :scooter:  Ovde sam se registrovao prvenstveno zbog automobila, a između ostalog i zbog nekih

"baraba" FIAT-ovskih koje poznajem iz nekih drugih priča i koje pozdravljam.  :smoke:

 

Naravno, jedan veliki pozdrav i za celu FLCS zajednicu. 

Dobro došao među žabare :D

Aj sada lepo predstavi svoju ljutu makinu :) (što ja još uvek nisam uradio jbt)

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...