Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svim članovima. Ja sam Zoran  " 67 sa Zvezdare.

  Prvi auto ćaletova škoda 105l

  Drugi i još uvek golf 2   1.6.

  I sada od pre 20 dana STILO 1.9 JTD      5 vrata..... ....2002.

 

  Kao što vidite ovo je za mene za sada špansko selo pa unapred se izvinjavam ako bude malo više zapitkivanja,a biće. :unworthy:

Edited by moskovac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima. Ja sam Zoran sa N. Bgd.-a. Promenio dosta automobila do sada,ali sad prvi put cekam nov- FIAT 500L. Nadam se brzoj isporuci i razmeni iskustava sa ostalim clanovima .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Evo i mene, od nedavno vlasnik Fiat Brava 1.9 jtd elx 2001.

Visegodisnji vlasnik i ljubitelj opela (kadetta).

Sve mi je novo na fiatu, tako da bas i nemam neka iskustva.

Jos jednom veliki pozdrav svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav od skoro sam vlasnik Punta classic actual posto sam resio da mu ugradim muziku skinio sam na vratima poklopce za sitnice I iznenadio se kada sam video na plastici da je 2005 god isto sa jedne I druge strane proverio pepeljare I jos neke delove a tamo je 2010 2009!? Punto je inace 2010 god vrata fabricka zanima me da li normalno toliko odstupanje u godistima? Inace oterao sam ga kod tri majstora dva auto limara koji su mi potvrdili da auto nij lupan da je sve fabricki! Hvala.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Dragan, 23 god iz okoline PO-a, odavno sam ovde registrovan posto sam imao Punta '04, ali sam slabo bio aktivan, onda prodao kola, pa vozio druga i sad opet stigao Fiat, Barchetta, a cale vozi Grande Punta, tako da tu sam, malo vise nadam se. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro došao, mislim da za ovih par godina koliko forum postoji niko do sada nije predstavio Barchettu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Ime Sanja, vozim Fiat Bravo, pokušavala sam napraviti registraciju sa nickom bez točke ali piše da je zauzeto, iako na searchu ne izbacuje takav nick, a prije nekoliko godina sam bila na jednom fiat lancia forumu ali se ne sjećam jel to bilo ovdje, pa moje isprike ako pravim dupli acc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrav svima!!! Zovem se Dejan i iz Beograda sam :) Nemam automobil a u potrazi sam za stilom od skoro pa reko da se registrujem i malo se raspitam kakvi su 1.9 JTD od 59 kw i 80 ks? ocekujem neke korisne savete:))) POZDRAV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao, detaljno o razlici JTD80 vs JTD115 smo pisali na vise mesta:

Saveti pri kupovini Fiat Stilo

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=31847

 

Stilo tehnicki problemi:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=22

 

Ima jos na par mesta pa pokusaj i sa Serach da iskopas. A ako se zainteresujes za neki konkretan primerak, baci slike i link u temu koju sam prvu naveo, pa cemo pomoci koliko mozemo sa komentarima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima , zovem se Marjan , dolazim iz Skopje , vlasnik Fiata 500 1970god, Fiat 500 Topolino 1936 god i jedan Yuga Hibrid za trke . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima. Zovem se Darko redovno posecujem ovaj forum a posto sam od pre dve nedelje postao vlasnik jednog multijet-a resio sam da vam se pridruzim. Nadam se da ce te me prihvatiti jer cu imati dosta pitanja a i mogu dati dosta odgovora posto sam do sada sam odrzavao svoja vozila a planiram i da nastavim Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav  svima  

 

 pridruzujem se ovoj porodici  :turned:  jer sutra   kupujem prva kola  u svom zivotu  :thumbsup:

 odabir je pao naravno na fiat stilo . Tipican sam porodicni covek u 30-tim . 

 Relativno sam laik , pa bih vas zamolio za neki link ili  nesto vec,  nasta bi trebao obratiti 

 paznju  pri kupovini  polovnog stila ( razumem kad kupujes polovnjaka uvek je rizik  al rekoh 

 sa par saveta da smanjim rizik  :)

 

                                                                                        unapred zahvalan  i poz jos jednom

Edited by nesvesni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Evo napokon i ja postadoh član FLCS foruma sto sam odavno želeo. Javljam se iz Trstenika i ljubitelj sam Fiat automobila kao i vlasnik Punta mk3 1.2 16v (dosta pre njega sam vozio očevog fiću i fiat 1300 (tristaća)), nadam se da će mo se lepo družiti. Pozdrav još jednom :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima. Bojan ovde, vlasnik Fiat Bravo 1997-o, 1.6 16V. Čuo sam za forum od drugara, nadam se da ću naći mnogo korisnih stvari ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Evo napokon i ja postadoh član FLCS foruma sto sam odavno želeo. Javljam se iz Trstenika i ljubitelj sam Fiat automobila kao i vlasnik Punta mk3 1.2 16v (dosta pre njega sam vozio očevog fiću i fiat 1300 (tristaća)), nadam se da će mo se lepo družiti. Pozdrav još jednom :).

 

 

Ooo, zemljak :thumbup: dobrodošli  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...