Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima.

 

 

Red je da se, kao nov clan, predstavim.

 

Zovem se Vlada, iz Barajeva sam, 33. god, poslovno i iz hobija se petljam sa racunarima.Od skoro vlasnik Lancia Lybra-e 1.6 16v business, 2002. god; pre toga vozio Ladu (ooo drasticnog li prelaza iz klase u klasu :)). Nasao forum surfujuci po netu i zbog obilja informacija resih da se uclanim, a pokusacu i da doprinesem koliko mogu. Za sad toliko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Darko ovde, imam 28 godina, iz Smedereva sam, ali inace radim u Beogradu, tako da sam uglavnom vecim delom dana tu.

Vozim Fiat Bravo 1.9 JTD 2001, vec godinu i po dana, iako pratim forum jos od kupovine automobila sad sam se tek prikljucio i forumu i klubu ;)

 

Jos jednom pozz za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovako dominantan smederevski klan na forumu se dodatno pojacava :) .

Dobrodosli !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima zovem se Nikola 94 sam godiste, zivim u Beogradu opstina Zvezdara i ponosni sam vlasnik Fiat stila vec 3 nedelje inace vozim i VW Golfa 2 i vec imam neke probleme sa farovima ali sam zahvaljujuci ovom forumu i clanovima koji su veoma detaljno opisali kako resiti te probleme uspeo da resim i ja svoj problem i hteo bih ovom prilikom da im se zahvalim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja pretstavim, ja sam Ninoslav 84 godiste, iz Vranja sam...vec duze vreme pratim ovaj forum jer sam bio u potrazi za fiatom...inace bio sam vlasnik ford mondea dvojke, a od pre nekih nedelju dana sam uzeo Fiat Stila 1.9MultiJet 140 konja...toliko od mene :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima Fiata i Lancie. Ja sam Nikola iz Krusevca imam dve fice i fiat punta mk2 , ponosan sam na sve moje automobile :D. Imam 26 godina, po zanimanju apsolvent arhitekture. U slobodno vreme cackam i budzim svoje ljubimce. Nadam se da cemo se lepo slagati i druziti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosli :rolleyes:

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane iz Beograda. Inženjer mašinstva. Vozim Fiat Pandu - kockastu kao i još jedan popularan nemački auto. Nadam se da ćemo uspeti da razmenimo iskustva i pomognemo jedni drugima koliko god je to moguće. Srdačan pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima zovem se Nikola iz beograda sam... Vozim fiat punto mk2 1.2 :)) Na forumu se moze naci dosta korisnih saveta u vezi fiatovih automobila :):fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Ja sam Mita iz Beograda vozim Punta 1.7 td '98 god...student sam i bavim se prodajom xenona i led dioda za kola...Volim automobile i duze vreme posecujem ovaj forum pa sam konacno resio da se prikljucim

Share this post


Link to post
Share on other sites

 pozdrav,

ja sam Boris iz Sl Broda, dobrih savjeta i rješenja sam pročitao na Vašem forumu pa sam odlučio i uključiti se, ako nemate ništa protiv!

 

inače godinama vozim fiate i alfe

pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, voze i Stilo :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Zovem se Radivoj,iz Zablja sam,imam 20 godina i studiram u Novom Sadu.Nedavno sam dobio svoja prva kola,punta mk2 jtd :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! ja sam Pavle iz okoline Indjije od skoro u mom posedu Bravo 1.6 imam 27 goidina, posto neko vreme pratim forum smatram i vidim da ljudi imaju dosta znanja pa nije na odmet nesto i pitati,tj saznati! Nadam se lepom druzenju. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...