Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima. Zovem se Marko i iz Obrenovca sam. Vlasnik sam od nedavno fiat punta2 1,9 jtd. Toliko za pocetak. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumasima, zovem se Bojan i iz Beograda sam. Sutra stize glanc nov Fiat Punto 1.2 16v star 10 godina  :laughing:, pa kako ce to biti drugi punto u porodici verujem da cu imati mnogo pitanja za Vas :) Inace veliku vecinu stvari koje su me zanimale sam vec pronasao na forumu tako da  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  Ako je kupljen u Bg-u. :D
Taj je prelep.  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam da li sam u dobroj temi, ako nisam, neka me neko uputi.

Dakle da se predstavim, Milos iz Bgd-a. 30 godina. 

Vlasnik vozila iz vw familije, ali imam par pitanja vezano za zastavinog punta, te eto me ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz Svima ja sam Nikola iz bg. Od skora sam ponosan vlasnik Fiat Brava 1.9 jtd 120 ks, 2007g. Autom sam prezadovoljan kako voznim karakteristikama tako i izgledom. Crvene je boje sa lajsnom i kvavama od froma i alu felnama 17-ice unutra fuul oprema sve sem navigacije auto ide ko vetar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Ivan, mladi advokat na početku karijere iz Beograda. 

Novi sam član i kluba i foruma, iako mi ovo nije prvi "italijan"...ima sam dobra iskustva sa Fiatom Stilo 1.9jtd 2004.god. i katastrofalna iskustva sa Alfom 156 JTS 2002.god. a sa Lybrom za sada prezadovoljan...al da ne ureknem.

 

Shodno vremenu na raspolaganju, pošto imam i porodicu, trudiću se da budem aktivniji na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :) 
Ja sam Nemanja iz BG-a,imam 22 godine i vec nesto vise od pola godine sam ponosni vlasnik Fiat Stila 1.9JTD , 2002 godiste :) 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima i od mene.

Sada ne vozim ništa, ali ću uskoro, nadam se, postati ponosni vlasnik Fiat Brave. Veliko hvala svima koji su doprineli da forum postane ovoliko koristan i prepun informacija, jer me je upravo to opredelilo za fiata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao raja

 

Ja sam Vlado. Od danas sam ponosni vlasnik jednog Brava, te stoga odlucih na preporuku da se pridruzim vama zbog buduce saradnje kako u razmjeni misljenja tako i savijeta :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo narode. 

 

Ime Aleksandar, auto yugo 55 GVL Amerikanac 89 godiste. Deda mi ga dao pre par godina posle 20 godina verne sluzbe :)

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Već duže vreme pratim ovaj forum a od skora sam vlasnik Multiple pa je red da se priključim. Zovem se Dejan i živim na Novom Beogradu. Trenutno sam u fazi sređivanja standardnih problema a opširnije o problemima sa kojima sam se susreo i mojim iskustvima sa servisima u delu namenjenom tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima Zovem se Stefan,imam 19godina,vozim Lanciu kappu 2.0 20v 1996godiste,zivim u loznici,Veliki sam obozavatelj italijanskih automobila,a i ponosan vlasnik jednog italijana! krivo mi je sto se nisam ranije registrovao posto vidim da je skup bio,a ja nisam znao inace bih dosao! pOZZ :D
   
  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde novajlije, predstavljajte kola aman.  :laughing: 
Ja jedva čekam da kupim sebi nešto da kotrljam, pa da ga picnem, slikam, i predstavim.  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...