Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo društvo,vlasnik sam FIAT STILA 1,9 JTD i povremeno pratim forum gde sam naučio nekoliko dobrih stvari koje sam primenio i na svom autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima iz La,u prolazu sam naisao na forum pa sam se uclanio,a inace sam u potraznji za felnama Momo Vega, za putasina i za moj projekat novi Yuga,za lancinim motorom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,ja sam Aleksa iz Zemuna,nedavno sam kupio Fiat Stilo 3v 1.9 JTD,vise nego odusevljen i izgledom i snagom. :) Vidim da je forum kvalitetan i ima pametnih stvari pa sam se uclanio... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima,

Ja sam Aleksandar, rodjen sam u Niksicu ali zivim i radim u Beogradu (kao biografija pisaca na kraju knjige :lol: ), inace sam dipl. ing. informacionih sistema, vozim Fiata Stila 1,9 jtd i prosto sam ODUSEVLJEN istim... Cesto sam bio posjetilac ovog foruma, pa eto rijesih da postanem i clan... SALJEM SRDACNE POZDRAVE SVIMA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav FIATistima iz regiona,zovem se Dino,dolazim iz Zavidovića-BiH..

..pored drugih vozila,u posjedu sam i Fiat Pande 4x4 iz 1998.god. i ona za mene predstavlja vozilo koje zaslužuje veliko poštovanje kako u porodici Fiat vozila,tako i u klasi OFF-Road vozila...

Obzirom da sam veliki poznavalac ove vrste vozila,čast mi je biti član udruženja FIAT-ovih vozila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Srdjan iz Sarajeva, vlasnik automobila Fiat Bravo 1.8 GT... vec 7 godina je kod mene, moje prvo auto sa kojim sam prosao skoro sve sto se moglo proci i kojeg ne bih dao da mi sada neko ponudi 20 000€ :) Skoro pa sve sam mu dosad promijenio, nesto sto sam morao, nesto sto sam htio da bude bolji i duze traje pa ako neko ima nekih pitanja oko ovog auta i motora neka javlja da rjesavamo :) pozdrav

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima... Ja sam Nemanja iz Zemuna... inace bivsi clan zfc-a, vw-club-a... nadam se lepom druzenju na ovom forumu... sve najbolje :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Vladan, iz Vladimiraca sam. Danas sam postao ponosni vlasnik Fiata Punto mk2a. Nadam se lepom druzenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro veče, lijep pozdrav iz Banja Luke. Od prije tri dana sam vlasnik Fiat Bravo 1.8 GT 16V. Prvi put iimam Fiata i treba će mi malo da se naviknem na njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, moje ime je Nemanja, vec dugo vremena pratim forum a od pre dva meseca sam postao vlasnik Lancia Lybre SW 1.9 jtd. Nadam se lepom druzenju.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Aleksandar iz Pančeva.

Već izvesno vreme pratim forum, porodično vozimo Fiata godinama, posedovali smo Fiat Tipo 1.9 '94 godište, Fiat Pandu '92 godište, sada vozim novi Bravo Sport 1.9 2008 godište i Pandu 1.2 2005 godište, nadam se da ću uskoro da zamenim renault clio za Puntića, tako da će nam kompletan vozni park biti Fiat :-)))

Ukoliko neko prodaje noviji punto 3 sa petoro vrata i klimom, neka mi pošalje poruku :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima FIATA

ja sam Dragan iz BGD-a , vozim stila 1.9 jtd 2002 god. karavana vec 5 meseci (full oprema) - pre toga sam imao bravu benz. malo nabudzenu 1999 god. - znaci obozavam italijane , imam 42 god. --- sajt posecujem vec duze vreme i nalazio sam mnogo korisnih informacija na njemu pa sam pozeleo i ovako da vam se prikljucim ...............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo

Zovem se Aleksandar iz Beograda sam posecujem forum vec par meseci,a od pre par dana sam postao vlasnik Fiat Stila 1.6 16v 2002.

Moram da kazem da sam vec naisao na dosta korisnih informacija ovde i da sam zaprepascen koliko svi vi ovde znate o svojim kolima,generalno znate o Fiat-u vise nego moj majstor :)

Posto se tek sad upoznajem sa svim funkcijama foruma,izvinjavam se unapred na nekim mogucim greskama nadam se da necete zameriti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...