Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima!!!

Srdjan iz Kraljeva, 23 godine.

Presao sam sa dva tocka na cetiri i kupio lanciu Y 2001. god 1.2 8v ima klimu, servo, podizace ma sve zivo. Imam milion nekih pitanja, tako da cemo se druziti u narednom periodu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

masinac iz n. sada,pre dve nedelje kupio lanciju y 1,2 8v 2003 god. i sva je kao nova. za sada lepo radi,spremam se da odem do servisa da zamenim ulje i malo je pregledaju majstori. Posle "JUGA" koga sam vozio 21god.ovo je kao avion.Na forumu ima puno dobrih saveta pa redovno citam jer jos je nisam dobro upoznao.Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,vec neko vreme sam na forumu,i evo konacno da se predstavim.

Bogdan iz Beograda,vozim Fiat Stilo SW 1.9 JTD nesto manje od godinu dana i za sad sam zadovoljan makinom :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima!

Ime mi je Bojan, iz Subotice sam, trenutno vozim Zastava Floridu in 2004. god. i u fazi sam kupovine Lancia Y. imam par nedoumica tako da cemo se druziti na istoimenoj temi...

Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu!

Dolazim iz susjedne Hrvatske, točnije iz Opatije, odazivam se na ime Dražen (iako me zovu svakako samo ne tako :lol: ), vozim Punta mk2b u početnom stadiju prerađivanja, mlad sam četvrt stoljeća.. Vidio ima vaše ekipe na našem forumu (a i na nekim britanskim se nađe :lol: ) pa rekoh da se i ja pridružim ovamo, nadam se ugodnom druženju na forumu :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Dejan iz Vrcina (blizu BGD-a). 30 godina i vlasnika punta 2002.g. :-) Vec neko vreme posecujem forum anonimno ali sad sam resio i da se registrujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, vec dugo posecujem sajt ali nikako da se registrujem. Ja sam Marko iz Beograda, imam 26 god. i vise nego ponosni :cheers: vlasnik Fiat Stilo SW 1.9 jtd 2003.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!!!

Dejan iz zemuna, 23 godine.

U vlasnistvu 3 fiata od toga 2 puta 2009 i 2010 godiste i fiat seicento 2001godiste u ful opremi koji ujedno i prodajem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozzzzzzzzzz Drugari,ja sam Sale ....inace od pre mozda nedelju dana sam ponosni vlasnik stila 2003god 1.9jtd...za sad sam prezadovoljan sa autom!!!! Postavljam slike cim stignem,mozda sutra,samo da uslikam auto...Pozzzz Svima i nadam se da cemo lepo saradjivati i prenositi iskustva,kakva god bila !!!!!! :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav,ja sam Rama,nemam fiata vec vozim seata,ovde sam da pokupim neke trikove i isto tako udelim po neki savet iz licnog iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :D ja sam Riad autic koji je u posjedu je vw :o polo 6r a cesto vozam (kad otmem) lanciu 2.4 jtd i punta zlatnog 1.2 8v a plavog 1.6 16v onak ako se omakne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi

Bavim se narucivanjem robe preko ebay sajtova i drugih.. zbog toga sam se i registrovao na forum, ima me na dosta foruma, pa sam dobio predlog i za ovaj forum

Zovem se Milos, detaljnije cu pisati kada se konsultujem sa adminima ili moderatorima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...