Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da se predstavim i ja.

Zovem se Nenad iz Beograda sam vozim lancia Y 1.2 16v lx full auto objasnjava ako se ja pitam od sada samo se kupuje lancia

Jos jednom pozdrav za sve :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima,

ja sam Nebojša iz Beograda pazario sam GP 1,2 8v i ne sumnjam da ću ovde naći mnogo saveta o ovom automobilu,

a nadam se da ako bude potrebe da mogu računati na vaše savete i iskustva.

PS.

Jel ima iskustva neko sa ugradnjom plina u ovaj model.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Damjan , Beograd

Vozim Jeep Cherokee sa 2.0 16V Superturismo motorom iz Tipa (chuveni sedicivalvole)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Ja sam Milos iz Beograda, imam 20 i kusur godina i vozim Alfu 156. Inace, ovde sam u zelji da pomognem bratu koji je u potrazi za felnama za njegov auto, ali da ne bih isao u off necu o tome ovde. I ranije sam posecivao vas forum, ali nisam bio registrovan clan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli svi na FLCS Forum. :welcome:

...Vozim Jeep Cherokee sa 2.0 16V Superturismo motorom iz Tipa (chuveni sedicivalvole)

Kad nađeš vremena predstavi Jeep, zanimljivo je da vidimo... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav za drugare sa foruma, zovem se Ivan, 25 godina i radim kao *ludi* vozac :scooter: naravno u FRIKOMU, od skoro sam vlasnik fiat stila, 1,9jtd 2002god,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Ja sam Nemanja, 19 godina zivim u Zemunu . U skorije vreme sam saznao za ovu grupu , i poprilicno sam se odusevio :) na okupljanju jos nisam bio , nadam se da se vidimo u nedelju... vozio sam stila 1.6 2001 coupe, sad sam presao na punta III 1.2 8v sa tiptronic :smoke: menjacem .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Aleksandar iz Beograda, pratim neko vreme forum pošto jurim neki Bravo i našao sam milion informacija. Generalno vožnja mi je hobi i zbog toga sam upisao Saobraćajni da sredim ovaj haos po gradu za koju godinu :-)

Trenutno kradem tati Fabiju, ubrzanja bez, i deki živahnu Fijestu, ali će uskoro Bravo na njeno mesto :-)

Slike kačim kad mi stigne ljubimac :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav momci :) Zovem se Mladen iz Smederevske Palanke sam nadam se dacemo se lepo druziti..a da potrebna mi je pomoc oko kupovine pa gde mogu pisati na tu temu (savet oko Fiat Marea [karavan] koji su motori dobri koji nisu i zasto i utisak o autu) hvala na pomoci unapred :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan, bolje vas nasla :smoke:

Ja sam Maja, iz Beograda, ponosna vlasnica Fiat Punta mk2, 1.2 16v :wub:

Auto je 2003. godiste, sivi, ocuvan, presladak i ide kao pravi zvrk. Da ne duzim ovde, bice ovih dana slike kola pa cu tamo opsirnije, kad ga budem predstavila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :welcome:

Ja sam Matija iz Hrvatske, iz okolice Zagreba

Imam 23 godine

Imam 3 FIAT-a u dvoristu

FIAT Stilo 1.8 16v 3p, FIAT Stilo MW 1.9 JTD i FIAT Brava 1.9D

Forum vam je za svaku pohvalu

sve sto sam uvijek trazio nasao sam na njemu :thumbsup:

pa je bilo i vrijeme da se registriram%29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Moje ime je Milan, po zanimanju sam hidrogeolog iliti po našem - bunardžija, a od skoro sam vlasnik Punta 1.3 mjet i odoh da kačim slike i lutam po forumu tražeći korisne savete u vezi pomenutog automobila!

U zdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...