Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo svima ja sam nov na ovom forumu. Hteo bih da postavim pitanje u vezi vasih komentara a koji se odnose na XCARLINK posto u svom autu imam fabricki radio kass. kakva su vasa iskustva sa njim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki pozdrav svima na forumu ... posedujem fiat punto 1.2 2004god. sa dualogic menjacem .. presao je 45000km a iz svajcarske je uvezen sa 23000km ... oprema,dodaci,tehnika su totalni full kako bih se izrazio .. nema samo kozna sedista a ona mi iskreno nisu ni potrebna .. za sada lepo slusa .. imam par pitanja u vezi njega ali to naravno na drugom mestu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu!

Ja sam Dragisa, zivim u Kraljevu.

Planiram da se uskoro motorizujem i u planu imam Alfu 147 2/3 vrata 1.9JTD 16V ili Selespeed.

Svaka sugestija dobrodosla :smoke:

Hvala svima unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Dusan iz zemuna vozim Fiat Uno Fire 60s sa velikim iskustvom u raznoraznim skarabudzevinama u auto svetu

svojevremeno radio na ispitivanju motora i transmisije. dosta dugo citam ovaj forum i reko da se prikljucim diskusijama.

Inace Clan sam i Cbc foruma tako da ako nekome treba nesto odatle nek se javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksandar iz Kraljeva, inace opel fan, ali bi uskoro uzeo i jednog punta pa bi se malo raspitao o njemu, motorizaciji i tako to, a gde se to moze uraditi, naravno na pravom mestu, ovde....

pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima...nisam nov duze sam ovde bivsi Novitec...taj mi se nesto sj. al evo otvorio sam novi nalog....bratb mi dao auto pa i ja da se pojavim ovde...inace dobio sam punta mk2 sporting 2002....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo zivo,

vec neko vreme pratim teme na forumu pa rekoh da se i ja prikljucim zvanicnom upoznavanju!

Ja sam Nenad iz Borce i ponosni vlasnik sam Bravo-a 1.2 16v 2000g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Dragan iz Subotice ..vozim Fiat Bravo 2001god, 1.9jtd ...za sada nisam otkrio bolji auto za te pare :) ubacujem sliku, samo da skontam kako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo drustvo, Ivan iz Beograda (Punto po drugi put), izgleda da cemo se druziti...pretpostavka je da ce te vi biti meni vise od koristi nego ja vama, ali potrudicu se ...Pozdrav svima! I samo da znate, "glеdam" vas vec neko vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shone iz Batajnice, bio sam jednom davno i na skupu kod INTERA. Inace punto 1.2, 8v, imam ga vec 7 god, a tek sada clan :popo: . Radio sam dosta stvari oko njega, pa ako budem mogao nekom nesto pomoci tu sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz.

Ja sam Aleksandar imam 35 god. i iz Sombora sam.

Trenutno vozim Z-10 staru 5 godina.

Odlican forum sa mnogoooo korisnog sadrzaja koji posecujem vec duže vreme, ali eto tek se danas učlanih. :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Jovan. Trenutno zivim u Beogradu ali sam iz Herceg Novog. Ovdje ne vozim nista ali dolje kada sam vozim Fiat Una '98 godiste, 1.1 kubika. Ne znam nesto extra oko auta ali dosao sam nesto da naucim ovdje :D Veliki pozdrav za sve clanove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Rastko, iz Nisa sam, nedavno sam kupio Fiat Bravo 2008 godiste, 1.9 multijet od 120ks. Inace prvi put vozim Italiana i za sad sam prezadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Milos iz NS-a, pre dva dana sam kupio novu Cromu, 2007 god 16v, pre Crome sam vozio Mareu

koliko sam se informisao do sada na pravom sam mestu, a nadam se da sam dobrodosao

Sigurno cu imati pitanja u buducnosti, a veoma rado cu podeliti utiske o Cromi ako nekome bude interesantno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,postao sam novi vlasnik Fiata Stila,nikad nisam vozio ovo auto i već sam prijatno iznenadjen,imaću dosta pitanja a vezano za isti auto te se unapred izvinjavam ako budem ponavljao teme,pitanja i slično,nadam se da necu,pošto imam dosta da učim o ovom automobilu,a gde bolje naučiti nego ovde od iskusnijih,hvala svima unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima nov sam pa nemojte zameriti na mogućim greškama,zovem se Damir imam 17 godina vozim Yuga 1.4(Fiat Tipo) koji uskoro kako stoje stvari ide u zamenu za Fiat Punto HGT upravo iz tog razloga sam se priključio forumu da saznam neke stvari koje me zanimaju,možda ću predstaviti Yugić u nekoj temi ali iskreno se nadam da ću uskoro postati ponosni vlasnik HGT-a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...