Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svim clanovima ovog foruma!

Ja sam Srdjan iz Subotice, radim kao automehanicar / autoelektricar / instaler autogas opreme,

nadam se da cu ja vama biti od koristi kao i vi meni :)

Inace ponosan sam vlasnik Punta 1.2 8v od pre dve nedelje :D pozdrav svima jos jednom! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Vukasin sa NBG-a, imam 24 godine, obozavam italijanske automobile, savrsenog su dizajna a pogotovo sam bacio oko na fiat-a stila 1,9 jtd od 2003 pa nagore :D Voleo bih da cujem iskustva ljudi o tom autu i na sta bih najvise trebalo da obratim paznju prilikom kupovine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Zovem se Marko Miljkovic, po profesiji sam istoricar, iz Beograda. Zapravo sam vec dugo clan, samo nikako da odvojim malo vremena da se predstavim. Ponosni sam vlasnik Punta 1.2 8v, vec nekih godinu i po dana i prezadovoljan sam masinom! Veliki sam ljubitelj automobila, italijanskih generalno, a Fiata posebno, tako da sam negde i svoje obrazovanje usmerio u tom pravcu - trenutno sam na doktorskim studijama na Filozofskom fakultetu, a moja tema je upravo dolazak Fiata u Jugoslaviju u prvoj polovini 1950-ih i pocetak proizvodnje svima nama dragog "fice". Za sada sam zapravo jedini skolovani istoricar automobilizma u zemlji tako da, ko zna, mozda napravimo u buducnosti i neki zajednicki projekat. Ja sam u svakom slucaju vrlo zainteresovan za svaki vid saradnje! Jedino nemojte traziti od mene da vam popravljam automobile...

Saljem kao "teaser" link za moj clanak o Grand Prix trci odrzanoj u Beogradu 3. septembra 1939, sto je prva naucna studija o tom dogadjaju. Automobile i automobilizam u Kraljevini Jugoslaviji sam proucavao na master studijama...

http://www.udi.rs/articles/m_miljkovic_2011.pdf

(Ovo je naucni, nekomercijalni casopis, tako da verujem da je u redu da se link stavi u post)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Ja sam Goran i od skoro vlasnik auta Lancia Libra 2.0 sw (a ja vaga u horoskopu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz HR. Ja sam Mate, dugo pratim ovaj forum i rasprave na njemu. Vozim Fiat Stilo jtd 3 vrt i lancia Thesis 2.4 jtd. oba me super služe i očiti sam primjer prijateljima i poznanicima da Talijanski auti nisu za podcjenjivanje.

Toliko od mene, puno dobrih km želim svima vama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima ja sam Dusan vozim fiat stilo 1.9jtd 5v 2002 godiste, auto je odlican, kao i sve teme i saveti koje ovde mogu da procitam, hvala vam puno, nadam se da cemo se lepo druziti

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Milutin,zovu me Mica. Zivim u prokuplju,imam 26godina.Za forum sam saznao slucajno i to pre 3minuta :thumbsup: ,i kao sto vidite tu sam odmah. Ovakvo mesto i drustvo trazim odavno. Inace zadnjih 8godina sam bio vlasnik dva Fiat Ducat-a. Odusevljen vozilima,stekao puno iskustva i km. sa svojim Fiatima,tako da bih mogao i ja koji koristan savet da pruzim. Generalno volim sva italijanska vozila,kako sportske tako i "obicne" automobile.Trenutno sam u potrazi za nekim Punticem mk3,mk2,ili stilo-m,pa ako neko ima nesto povoljno neka se javi...U svakom sl. nadam se lepom druzenju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav za clanove foruma i administratorima.Zovem se Nikola 23god,iz Kv sam,vec vise od godinu dana posedujem fiat bravo 1.6 16v 1998.Nadam se da cemo se lepo druziti,slike izbacujem uskoro.Volim autosport,fiata sam sasvim slucajno kupio,vecinom sam radim na njemu,trenutno se sprema za farbanje,pravim malo izmena pa bi mi svaki savet dobrodosao :welcome:

Edited by boyke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav za clanove foruma i administratorima. Zovem se Nikola...

Nešto mi se čini da ćeš daleko dogurati na forumu, tako se pozdravlja... :D :D :D

Poz svima, dobrodošli... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Banja Luke. Zovem se Nenad i trenutno vozim Punta 2 1.9 JTD, sa kojim sam prezadovoljan. Interesuje me razmjenjivanje iskustava sa forumašima. U potrazi sam za novim Bravom kao i za svim informacijama vezanim za njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudovi, forum pratim poslednje 2 godine, skoro sam promenio makinu, pa rekoh da se predstavim.

Bane 31 godinu, trenutno Beograd, oficir VS.

Imam Novog Brava 1.9 mjt, 2007. god, 120 KS i Tristaca - Zastavu 1500, 1979. god, trenutno u garazi sredjujem ga.

Inace vozio i Tipa 1.4 1989. i Grande Punta 1.2 2007.

Ko lose prica o FIATu - ubivam na mesto

:smoke: :smoke: :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Zovem se Sinisa, vec duze vreme partim forum ali nisam bas vest na kompjuteru pa sam cak i zaboravio staru lozinku, te sam se ponovo prijavio.

Zaljubljenik sam u Lancia automobile, imam 3 modela, Kapu, Temu i Deltu a slike mozete da vidite na sledecem linku

https://picasaweb.google.com/117983274039324846800/MojVozniPark?authuser=0&feat=directlink

Sutra dolazim na sastanak, obavezno!

Pozdrav iz Kovilja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,

forum mi je preporucio kolega kada je shvatio da mi definitivno treba edukacija povodom automobila.

Pre nekih 6 meseci sam kupila svoj prvi auto i u isto vreme prvi put sela za volan. Mozete da zamislite koliko sam zbunjena bila. Priznajem da me automobili nisu ni najmanje zanimali i da sam jedva znala da prepoznam 'Keca' i 'Juga' ali od kada vozim, pocela sam da se interesujem i sve mi je neverovatno zanimljivo, toliko da po ceo dan smaram kolege raznim pitanjima. Od sad cu valjda da smaram i vas ;)

Auto je Punto 1.9 d, 60 konja, dizel, 2001. godiste. Zove se Zdravko.

A sad odoh odmah da nadjem neku temu za pitanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao novi clan pozdravljam sve clanove

zovem se bora iz beograda vozim FIAT Regatu staru skoro kao moja "cera" 1600kubika 2 bregaste zadovoljan sam sa njom jer me kao invalida dobro "slusa".Nadam se korektnoj sa :smoke: radnji i razumevanju drug.poz...

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugarima zovem se Vojislav i vozim Alfu 155 1.8 8V. Imam četiri banke i prčkam malo sa elektronikom malo sa mehanikom. Volim automobile i sve što je vezano za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Ja sam delfinko,zovem se Jovica iz Panceva.Nisam se predstavio ranije

postao sam deda,bio sam u Svedsku da vidim unuka.Posedujem Punto sporting 2001.godiste od Februara ove godine.Presao sam sa njim oko 800.km.Ostala je nedoumica oko predjene

kilometraze,u oglasu je pisalo 115000 a kada sam ga preuzeo bilo je 160000 km.Sta je tu je.Zao mi je sto nisam mogao da dodjem 22.04. Jedva cekam novo okupljanje.Za Vas sam

saznao preko interneta trazeći odrzavanje i servisiranje Punto.Prezadovoljan sam sa

forumom,uspeo sam da ustanovim zasto mi je Punto vukao ulevo.

Za sada toliko ZDRAVI BILI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...