Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozz svima :welcome: Nikola iz Šapca (Klenka) student Medicine (Novi Sad). Ne posedujem fiata, ali me zanimaju neke informacije o odredjenim modelima pa sam odlucio da posetim forum. PS. Odlično organizovan forum :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao Nix. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav društvu koje iz Italije voli vino, more, pesme, žene, pa i - automobile!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdavo svima,ja sam Stefan iz KG-a,inace veliki ljubitelj automobilizma.Od pre par meseci vlasnik fiat brava 1.4 12v,i poprilicno sam zadovoljan,ovaj sajt posecujem od tada,a nikako da se predstavim :).Planiram samo da ga zamenim za neku jacu verziju u skorijoj buducnosti.Hvala na korisnim informacijama,ako nekom treba neka informacija tu sam :):welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo zivo,

ja sam Ivan, sa Novog Beograda, vozim zadnjih godinu dana jednog lepog, klasicnog :welcome: Bravisu, 1.6, 2001.godiste. Trebalo bi da uzmem i neku mp3 muziku, jer je u njemu kasetofon, imam 2 para guma, novih, trazim jos lepe alu 14'' za ove letnje gume koje su jos uvek na njemu.

Hvala za sve savete dosada.

evo i par slika, taze opranog Braaaava :smoke:

DSCF2796.jpg DSCF2797.jpg DSCF2798.jpg

Evo mene opet,

ponovili smo se malo, uzeo sam od Mladje iz Sombora felnice od Lancie, pa je danas pala montaza :thumbsup: !!!

Pre toga mi bas gotivan vulkanizer Pera sa Bezanijske Kose nabacio na ove felne letnje gume garazirane i izbalansirao ih.

Danas sam morao kupiti i srafove, jbg 16 komada, nisam znao da srafovi sa celicne felne nisu dovoljno dugacki za alu felnu, fali dobrih 0,5cm, tako da sam uzeo u Vinogradskoj 218, put ka Ledinama, na otpadu....ispruzio se 25 evra za 16 srafova, ali sta ces <_<

Evo da vidite slike (slikano je mobilnim pa nisu bas nesto...)

Fotografija0369.jpg

Fotografija0370.jpg

Fotografija0368.jpg

Fotografija0372.jpg

Fotografija0371.jpg

Edited by ivchy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svima ja sam iz Nis-a Zovem se Milan nadimak mi je MiXa 93 sam god :) Vozim Fiat 126P Pa sam naleteo na ovaj forum odavno i reg sam se ali sam tek sad postao da kazem malo aktivniji na istom :) Ako nekog nesto zanima slobodno pitajte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Aljosa iz Beograda. Pre 15 dana sam postao, nadam se, zadovoljni vlasnik Crome 2007 1.8 sa ugradjenim TNG. Mislio sam da cu stici da slikam i napisem moje prve utiske o autu ali posto sam pre neki dan postao i tata nemam vremena za mog novog ljubimca u garazi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Vlada iz Lazarevca :welcome:. Dugo sam registrovan na forumu, a od skoro i vlasnik jedne Lancie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Alexandar iz Grdelice (16km juzno od Leskovca), imam 22 godine, studiram na Tehnoloskom fakultetu. Trenutno i trajno vozim skamenjenog i patosiranog Yuga. Veliki sam obozavalac Alfe 147 i Punta HGT, pa ce verovatno jedan od ta dva automobila da mi bude naredni automobil za voznju i pridruziti se mom Yugicu, tako da cu ostati punopravni clan Zastava-Alfa-Fiat-Lancia kluba, koji saradjuju jos od Ficinog vremena. :thumbsup:

Ja se malo raspisao na pocetku, nadam se da ne smeta. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Veljko iz Loznice, imam 20 godina pre 7 dana sam postao vlasnik "Fiat Punto mk2b 1.2 16v" slike cu ubaciti sutra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma, ja sam Miljan iz Beograda, ponosni vlasnik Stila 2005god. 1.9 MultiJet 120hp vec 5 dana! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari...

Ja sam Boris iz Cacka. Bavim se servisom racunara i racunarske opreme, u slobodno vreme se bavim mehanikom.

Posedujem Juga 1.5 i Fiat Cromu 1.6. Nadam se da cemo se lepo druziti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima , ja sam Nenad iz NBGD-a , od skoro vlasnik G-dina Tipa 2.0 16v sedicivalvole ...... jesta da nije neki reprezentativni primerak kao primerak sa slike iz mog profila ali radimo na tome ... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

ja sam Marko iz Krusevca, imam 16 godina. Iskoristio sam priliku i kupio sam fiat 127 special za 100e, uskoro bi trebalo da pocnu radovi itd. Nadam se da cemo se lepo druziti i saradjivati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Od pre nedelju dana sam vlasnik Punta mk2a 1.2 16v

Nadam se da nece biti problema sa istim da ne bih morao da vas gnjavim :lol:

E da, Beograd je u pitanju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...