Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zdravo svima ja sam Dragana iz Zeleznika moj muz i ja smo vlasnici jednog divnog puntica 1.2 8v 2002 godiste i drago mi je sto postoje ovi forumi da mozemo da damo i dobijemo korisne savete....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav clanovima foruma.ja sam nemanja,dolazim iz crvenke i vlasnik sam punta 1.2 8v 2002.nadam se da cemo se lepo druziti i saradjivati u sredjivanju nasih ljubimaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pocetku pozeleo bih svako dobro svim clanovima foruma!

Zovem se Ivan, iz Nisa sam i ponosni sam vlasnik Fiat Punta 1.2 8v iz 2001.

I pre registrovanja ovde koristio sam mnoge savete i komentare sa foruma i vise sam nego ubedjen da ce se takva saradnja i ubuduce nastaviti i prosiriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i postovanje ja sam Zoran Erceg 1980 iz Batajnice

Makina : Fiat Palio Wekend 1.9 JTD 2002

U mom vlasnistvu od februara 2011

Od prethodnih vozila:

peugeot 206 1.9 2002

berlingo putnicki 1.9 2006

yugo 45 u mladjim danima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima!

Ja sam Nenad sa Novog Beograda i odnedavno sam novi ponosni vlasnik fiata stilo 1.9 jtd. Mada to ne znaci da sam nov i na ovom forumu, jer vas pratim vec duze vreme s obzirom da sam igrom slucaja promenio dosta automobila (i italijanskih izmedju ostalih) tako da sam sa velikim interesovanjem procitao gomilu vasih tema. :yes Sada sam odlucio da se i ja malo aktiviram na forumu buduci da ovog stila planiram da vozim duze vreme. Za vas imam samo reci hvale i samo tako nastavite! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvance duze vreme pratim ovaj forum i samo da vam kazem da ste mnogo dobri u savetima. dosta covek nauci pored vas :)

Ovako, ja sam Milos iz Kaludjerice, imam 22 dine sljakam, vozikam se i tako. tenutno sam bez auta, al bice uskoro. Dace bog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari... ovaj forum pratim vec neko vreme i naleteh na brdo korisnih saveta i tema... sto je ujedno i najveci razlog (ili ti krivac) za moju registraciju... Zovem se Miroslav,nadimak francuz... rodjen sam kao veoma mali i shodno tome sam zaboravio koje sam godiste (salim se 1981 godiste)... mesto boravka Surcin - Zemun - Nova Pazova... (nisam) ponosan vlasnik fiat brava 1.9 td... uglavnom... posto imam srece sa ovim autom kao mara sa krivim,unapred se radujem davljenju sa vama o raznoraznim "bolestima" koje mogu da zadese jedan auto... i tako blize i tako dalje... da ne davim vise... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki pozdrav drugari ja sam Dragan iz Nisa,bavim se fiatima tacnije imam servis i sve stvarcice za vecinu vasih automobilcica,nadam se da cemo da se druzimo...pozzzzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav i od mene.....Ja sam Dule iz Zemun Polja....vozim Fiat Punta 1.2 8v iz 2004.god.i veoma mi je drago sto cu sa nekim moci da podelim dobro i zlo u vezi nasih ljubimaca..... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje zaljubljenici u Fiatova vozila. Zovem se Milan. Iz Sokobanje sam. Od pre nekoliko dana sam vlasnik Fiat Brave 1.2 16v iz 2001. Nemam iskustva sa Fiatovim benzincima, pa se nadam da cu na ovom forumu naci sve sto mi moze pomoci da odrzavam svog ljubimca. Bavim se tapaciranjem auto enterijera, vec 5 godina. Za clanove foruma uvek popust. Nadam se dobrom druzenju i saradnji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,ja sam Dragan iz Aleksandrovca od nedavno sam vlasnik Brava 1.6 16v 2001.god. Pozdravljam članove i nadam se uspešnom druženju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima....

Nenad iz šumadije...od pre neki dan vlasnik Fiat Pande 1.3 MultiJet ...web programer, IT administrator, muzikant...i bla bla bla...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i od mene, Dragan (41), Požarevac, Fiat Bravo 1.6 16v (1997)

Žao mi je što nisam potražio ovaj forum kada sam odlučio da kupim ovaj auto, nadam se da ću uz druženje sa Vama lakše da podnesem sve probleme sa njim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima :)

nakon decenijske odanosti yugu 55, teska srca ali se ipak rastajemo

kupio sam punta 1.2 havarisanog pozadi malo vise, koji ce uskoro da se sredjuje

kad sve islikam otvoricu temu da vidite kako napreduju radovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Svima!

Zovem se Milos i iz Bele Crkve sam. Imam 28 godina i po zanimanju sam auto-mehanicar.

Od pre tri dana sam ponosni vlasnik Fiat Stila 1.4ccm, 70kw, 2005 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poz svima, elmir 23god iz Travnika BIH, vozim stila JTD 115ks 2005god, u 5 god vozackog iskustva samo fiati u vlasnistvu :) .. tu sam na forumu da razmijenim iskustva, pomognem ako nesto znam i naravno trazim pomoc ako zatreba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Boris iz Bijeljine i volim svog italijana :))) inace vozim stila 1.2 16v vec 3 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ja sam Ivan iz Obrenovca Vozio sam fokusa 1.9 tddi 2001 god sada bih uzeo lanchiu lybru sa krem enterujerom 1.9jtd ako neko prodaje nek mi se javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok svima zovem se dario zivim u zagrebu i vozim lanciu dedru i fiat uno.

Stalno nesto radim oko auta,a ko radi taj i grjesi,nadam se da cemo se slagat i da cete mi pomoc ako zapnem

sa necim vezano uz mehaniku/elektroniku.pozdrav i zivjeli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...