Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Guest Kosta.dz

Caos drugari,

Samo da vas pozdravim. Dugo pratim ovaj forum, ali sam se od skoro njemu prikljucio. Video sam da ovde ima jako jako dobrih i postenih ljudi spremni da pomognu drugima i to je ono sto najvise cenim na ovom forumu. Inace imam 29 godina, ozenjen, otac devojcice od 4 godine i za 3 meseca cekamo jos jednu prinovu :) Od skoro sam ponosni vlasnik NOVE Crome 1.9 Mjte 8v 120 konja emotion sa dosta dodatne opreme ali auto cu da predstavim drugom prilikom. Inace zivim u Beogradu tacnije N.beograd, Fontana. Toliko za sada od mene, cujemo se uskoro.

POZ za SVE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi! Ja sam Nemanja, 27 god., diplomirani ekonomista iz Novog Sada i ponosan sam vlasnik Grande Punta 1.9 MJet Sport. Pre ovog lepotana sam imao Punta dvojku 1.9 dizelaša, a pre njega Tipa 1.4 benzinca. Tako da sam ceo život u društvu Fiat-a :).

Još samo želim da pohvalim ovaj sjajan forum i njegove administratore, svaka čast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Riste iz Skopje, Makedonije. Imam 30 godina i sam vlasnik Fiat Punta 1.2 16v ELX iz 2000 godine.

Moj prijatelj mi je preporucio ovaj forum i sam pozitivno iznenadzen. Odlican posao ste uradili ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,zovem se Igor,imam 21 godinu i zelja mi je da uzmem Punto 1.9 jtd sporting. Na sajt sam naisao citajuci o vec pomenutom automobilu i odlucio da se registrujem.

E sad dolazi nepopularan deo :D vozim astru classic 1.4 16v sa kojom sam prilicno zadovoljan,ali bih zeleo da uzmem neki manji i jaci auto-punto jtd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,ja sam Nikola iz Bataje, duze vreme pratim Vas forum ali nikako da se registrujem..

Nemam fiata ali volim da citam njegovu problematiku :)

Pozdrav i sve najbolje :thumbup:

Edited by dzony88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj svima. Ja sam Igor, iz okoline Bg-a. Odavno sam gledao Puntice, pa sam tako i naisao na ovaj sajt. Inace, skoro sam uzeo Fiat Punto Mk1 Sporting '98. god i za sad sam vise nego presrecan. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zovem se pedja iz modrice sam BiH vozim tipo 1.4 i.e sa plinom 91 god

pozdrav svima

dobro dosao ,kolega.nek tipo nastavi da te sluzi :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Slavko iz Zemuna vozim multiplu 1.9jtd.

Slike kada ukapiram kako i bude vise vremena. Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli svi... :welcome:

Abarthissimo, nema potrebe za izvinjavanjem jer predstavljanje nije obavezno, već je na dobrovoljnoj osnovi. :yes

Odličan ti je potpis, ''ukrašće'' ti ga neko garant... :DB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pridružih se forumu. Već neko vrijeme vas pratim, rekoh red je da se makar registrujem. Ja sam Bojan. Iz Republike Srpske sam, gradić Šamac. Vozim punta mk2a 1.2 8v, 2000 godište, već tri godine. Ne razumijem se mnogo u auta. Sve što znam je da upalim, ubacim u prvu i brm, brm... i naravno da se zaustavim i propisno parkiram. Pozdrav za sve i uzdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli svi... :welcome:

Abarthissimo, nema potrebe za izvinjavanjem jer predstavljanje nije obavezno, već je na dobrovoljnoj osnovi. :yes

Odličan ti je potpis, ''ukrašće'' ti ga neko garant... :DB)

Hvala i na dobrodošlici, a i na 'pohvali' :)

Naravno da je na dobrovoljnoj bazi, ali to je i neki osnovni red, da se zna sa kim se 'ima posla' :)

U svakom slučaju, nadam se lepom druženju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...