Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav za sve ljubitelje italijanskih vozila.

Ja procitao pola foruma a jos se nisam predstavio.

Zovem se Bratislav zivim u Doljevcu i obozavam italijansku eleganciju.

Moja prva ljubav je bio Tipo 1.4sx. Kako sam se slatko navozao sa tim auticem

posle je bio jedan nemac koji nije ni vredan pomena imena, a sad vozim punto 1.2 16V ELX sa kojim sam prezadovoljan.

Neostvareni san mi je tipo 2.0 16V sedicivallvole, za koji cuvam posebno mesto u garazi.

Toliko od mene pozzzzzzzzzzzzzzz za sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravio sam da se predstavim novi sam pa ne znam jos di sta kako

Zovem se Damir , iz Baranje sam tacno iz Hrvatske, imam 30 godina, radim na strojevima za brizganje plastike i vozim naravno talijana ponosan na svog hgt.a :D.... nadam se da me prihvacate i drago mi je biti medju vama jer obozavam aute eto ako sam negde pogresio ispravite me fala pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz. svima! Evo da se i ja predstavim.Do skora sam vozio Uno 1.1 `88 i Pezo 206.Od novembra sam postao ponosni vlasnik Lybra-e 2002.god.Ovim se zahvaljujem svima na veoma korisnim savetima(npr.-zamena sijalica u Librinoj pepeljari itd.).Zovem se Milan.Jasno vam je da nisam od skora na Forumu,ali se nisam,do sada oglasavao.Jos jednom,veliki pozdrav celom drustvu i nadam se da cemo se i videti 2012.Sve najbolje!

Edited by zmilan

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja posle 2 godine da se predstavim :unworthy:

zovem se Mladen iz Tuzle sam tj Bosne i Hercegovice imam 23 god i u mojoj porodici samo se fiat vozi :thumbsup:

nadam se da se sledece godine vidimo na nekom od okupaljanja kada otopli jer planiram doci u bg

hvala vas na svim savjetima do sada sve najbolje :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Na forumu sam neko vreme ali se jos nisam predstavio posto sam bio bez auta. Na forum sam dospeo tako sto sam hteo da kupim Stila koji mi je zapao za oko jos od njihove prve reklame. Sada trenutno vozim Punta mk2b 1.9 JTD i Gradne Punta 1.3 MJTD sa kojima sam prezadovoljan. Sve pohvale za forum i mnogo sam korisnih saveta nasao i pre nadjen resenje ovde na forumu nego kod nekog majstora.

PS. Srecna nova godina

Edited by Seki1424

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ,vec dve godine posecujem forum a nisam se pretstavio.Pa evo Goran iz NBGD-a trenutno vozim Stila mjet i mnogo stvari sam naucio na forumu ,posto ciajuci forum uzduz i popreko naidjem na neka pitanja na koje znam odgovor resih da se malo aktivnije ukljucim u diskusije jer posle dve godine znam i ja po nesto :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Dragan, živim u BG. Od pre neki dan sam vlasnik prelepe Lybre 2.0 SW, 2002.god. Šta reći za ovaj auto? Oduševljen sam i zaljubljen na prvi pogled. Pozdrav svima na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Evo posle dosta pročitanih tema da se i ja predstavim. :welcome: Zovem se Marko, iz Gornjeg Milanovca sam, vlasnik malog zvrka, Seicenta 1.1 2003 god. Želeo bih da pohvalim ovaj Forum :thumbup: i sve formulaše :thumbup: koji učestvuju u rešavanju nekog problema i .... :clap: :clap: :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, :welcome:

ja sam Dejan iz Beograda. Treća godina je kako vozim Multiplu metanku, i što se mene tiče Fiat će verovatno ostati moj izbor dokle god budem šoferisao !!! :D

Listam ovaj forum već neko vreme i moram reći da se svašta nešto može pročitati ovde, pametno i korisno, te stoga svaka čast svima koji se trude oko ovog foruma !!! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, ja sam Vladan iz Smedereva, imam 26 godina,veliki sam ljubitelj automobila, radim vec par godina u jednoj autolimarskoj garazi i pomalo ucim i raspitujem o mehanici... Tri godine vozim Bravo 1.6 16 v 1998, pre nekih 5 meseci i Bravo 1.9 JTD 2001... Slicica ce biti kasnije kada bude bilo malo lepseg vremena za slikanje... Toliko o meni... PoZz :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svim clanovima ovog foruma,ja sam goran iz sapca vozim fiat stilo 1.9jtd 2003 godiste sa sergio tachini opremom,slike cu postaviti samo malo da se snadjem kako se postavljaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Zovem se Darko i iz Krusevca sam.Zelim da kupim fiat stila.Ovde sam da bi nesto vise naucio i druzio se sa vama.Naravno ,kad budem kupio auto prestavicu ga u svojoj garazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Marko iz Bg-a, imam 25 godina i aviomehanicar po struci. Ponosni sam vlasnik Kappe 2.0 T 16V, koja me ubija u pojam sa glupostima vec 4 godine, al sta cu kad volem :D a posedujem i Stila 1.9 jtd, mada se zna ko je mezimce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se predstavim, Petar iz Obrenovca, Punto classic 1.2 2009 godiste. Nadam se da cemo se dugo druziti jer sam zaljubljenik u Italijanska vozila,a volim poneki put nesto i sam da cacnem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

iako sam se registrovao 25 dec. da kazem i ja par reci. Zovem se Jovica rodjen u BGu inace iz Borce sam, naravno sa kolima se druzim od kad znam za rec auto a najucestalije od trenutka od kada sam poceoda da dodirujem pedale vozila. Inace se bavim mehanikom i dijagnostikom, i naravno moji prvi dodiri sa ovim pojmovima pocinju upravo sa FIATOM. :unworthy::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Već duže vreme pratim forum i do sada mi je dosta pomogao, pa je red da se i ja oglasim da sam tu:). Vlasnik sam Fiat Punta II 2002 godište, 1.2, 8v.

Vidimo se na nekoj od tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...