Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ciao svima!

Ja sam Alek iz Prokuplja, ponosni vlasnik Grande Punta 1.2 8v 2008. godiste...

Po obrazovanju sam pravnik a bavim se finansijama, tako da ako vam treba neka pomoc iz tih oblasti nemojte se ustrucavati da pitate... A ja se necu ustrucavati da pitam neke stvarcice o odrzavanju auta, sto sam inace vec i radio :welcome: ...

Inace sam od oca nasledio veliku ljubav prema italijanskim automobilima... :thumbup:

Edited by alekpk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima koliko Vas ima.

Moje ime je Dragan Stojićević, po zanimanju doktor medicine, specijalizant hirurgije i vatreni obožavalac četvorotočkaša.

Vlasnik sam punta, classic III 1.9JTD za sada, ali snimam Lybru i smeškam joj se.

Dok žena gleda novog fiću :thumbdown:

Edited by draganstojicevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Dragan i vozim fiat stilo . Nadam se da ce mo se uzajamno pomagati oko nasih ljubimaca.

Edited by reka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Miodrag, imam 29 god, iz Novog Sada sam... Dipl. ekonomista, radim u RTV.

Nikada nisam imao Fiata, nego samo švabe, jednooo desetak njih...

Od skoro sam vlasnik Fiat Punta 1.2 16v hlx... Fiat? Hmmmm... opšti utisak: Sve je uglavnom dosta jeftinije nego na švabama, ali sve ti i treba kad kreneš da menjaš i sređuješ auto za sebe... Navikao sam da sve radi i da je sve na autu besprekorno! Teška sam picajzla! :thumbsup:

Sve pohvale za ovakav sajt, mnogo je koristan i do sada sam uspeo da nađem par konkretnih rešenja...

Najviše mi se sviđa što nigde nisam video prepoznatljiva prepucavanja tako tipična za foruma!

(ako ih nisam primetio - ne želim ni link da ih vidim) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Bruno 24 godine, iz Hrvatske,vozim Punto Jtd mk2a i nadam se dobrom druzenu kod vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pocetak prvo cu da pozdravim sve clanove i da kazem da je forum odlican i da se ovde moze naci odgovor na gotovo svako pitanje! :D Evo sad malo i o meni: Zovem se Vojin, imam 24 godine, iz Beograda sam i studiram privatnu visu... Sto se mojih kola tice: do skoro sam bio ponosni vlasnik puntica 1.9d 2002g. a od skoro sam jos ponosniji vlasnik puntica hgt 2001g. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :welcome: , ja sam Aleksandar iz Backe Palanke (novi sad). Vec duze vreme pratim forum jer i sam vozim italijana, konkretno mareu 1.8 16v 2002 god... :D

Edited by Zoli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima

Zovem se Goran i trenutno vozim Fiat Cromu 2.0 i Fiat Regatu 90 1,6 Sie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, veliki pozdrav za sve clanove kluba. Ja sam Aca iz Kg-a. Veliki sam ljubitelj italianskih automobila, posebno Fiat Punta HGT i upravo zbog toga sam vlasnik jednog takvog primerka. Trenutno se bavim njegovim tjuniranjem-u pripremi je konvertovanje sa 1.8 16v na 2.0 16vt. Uskoro cu otvoriti novu temu gde cu izloziti slike,objasniti detaljnije tok celokupnog rada i napretka samog projekta. Nadam se da ce vam privuci paznju i uzecu u obzir sve vase sugestije, savete i kritike, ako ste raspolozeni da mi ih uputite. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!!! :welcome: :welcome:

Ime Tomica,dolazim iz Hrvatske(okolica Zagreba),27 godina i vozam Punta mk2a.

Inače sam član Fiat Kluba Hrvatska,Fiatisti. Neke od vas sam upoznao na našem medjunarodnom susretu u Osijeku pa eto da vam se pridružim ovdje.

Živjeli!!! :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav !!!

Ja sam Ivan, iz Trogira sam (Croatia), vozim Fiat Punto GT i trenutno imam još i Yuga 1.3 kojeg radim za trke (kronometar, slalom, brdo).

Nadam se ugodnom druženju !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!!!

Zovem se Saša iz Bg, postao sam vlasnik stila karavana 1.9 JTD 2005 godište.

Nadam se dobrom druženju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima dobrih automobila, a to su uvijek dobro odrzavani ljubimci koje imamo.

Ja sam iz Crne Gore(Tivat).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima kluba i ljubiteljima fiat-Lancia automobila.Nadam se od skora vlasnik jedne libre :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, ja sam Nenad i sve vas mnogo volim.

I vozim traktor. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...