Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pozdrav svima,ja sam fica sa novog bgda,od nedavno vlasnik tempre 97.g 1.9d.

iz pozitivnog iskustva sa predhodnim autom,mazda 626,i lepog i korisnog druzenja na mazda klubu nadam se da se i ovaj klub ne razlikuje za dobronamerne vlasnike auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima ... zar nije moglo malo da se pojednostavi postavlje slika ...? malo je nezgodno ...prvi put sam na forumu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Moje ime je Zoran iz okoline Šapca, vozim Fiat Bravu 1,2 16v . Veliki sam ljubitelj Italijanske tehnike kako automobila tako i motocikala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Zovem se Svebor iz Osijeka sam za sada vozim apriliu shiver, plan mi je u skoro vrijeme voziti multiplu

Registrirao sam se i na fiatisti hrvatska ali ovdje ima više informacija o multipli pa mi je zanimljivije ovdje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam iz Republike Srpske, BiH.Moje ime je Nešo i već duže vrijeme vozim Fiata. Trenutno vozim Fiat Stilo 1,9 JTD SW Dinamic. Pošto volim da "čačkam" oko struje moj izbor za auto je Fiat jer obožavam elektroniku(nekad davno sam se oduševio sa Fiat Tipo Digit pa sam ga zbog toga vozio više godina a i sad je u mom vlasništvu). Koliko vidim ovaj Forum je extra. :robo:

Edited by neso_b

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima...sinisa iz bgd od skoro vlasnik fiat stila 1.6 16v dinamiq 2001.pratim forum zadnjih par meseci i dosta mi je pomogao oko izbora automobila,ako ugrabim vreme dolazim do intera na skup...veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

bok,

ja san šime iz splita te san se logira na ovaj forum kako bi sudjelova u raspravama vezanim za probleme koji se javljaju kod nasih automobila :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Bojme, mozda ti je poznat moj Stilo sa slike...;) Cuo sam od Milosa da si kupio karavana...

Da se i sa njim lepo navozas... Ako ti treba neka pomoc, javi... ;)

e cao covek :)

hvala na lepim zeljama , valjda ce tako i biti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Duško iz Rijeke, 27 godina, Lanacia Lybra 2.4 JTD je u pitanju.

Vidim da ima dosta rasprava o navedenom autu pa reko da se pridružim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

ja sam Danilo. Imam 21 godinu. Iz Beograda sam, tacnije sa Vozovca. Po zanimanju sam student i vozac u jednoj piceriji.

Od skoro sam vlasnik Dedre 1.6. Jos uvek je ne vozim, treba jos dosta stvari da se radi oko nje, ali otom potom.

Veoma volim italijanska vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo ja sam Mirsad zivim i radim u Sarajevu, imam Fiat Punto MK2 1.9JTD Sporting s 3 vrara 2001god. imam 23god. nadam se dobrom druzenju. :D neki clanovi ovog cluba su upoznali moje clanov mog kluba CULTURE CLUB. tako da nismo nepoznati jedni drugima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Svima! Zovem se Srecko, iz Sombora sam i puno korisnih stvari sam saznao na ovom sajtu pa resih da se konacno registrujem. Inace vozim Lancia Lybra 1,9 JTD Karavan, 2004. godiste. Jos jednom veliki pozdrav za sve ljubitelje Italijanskih automobila. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E prijatelji ja sam Vladimir iz Batajnice vozac po zanimanju, od pre par meseci ponosni vlasnik Fiat Punta 1.2 Sport ... jel imate vi neke skupove zimske na koje su dobro dosli "gusteri" ? zivi bili :D

Edited by PuntoZile

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZ svima ja sam Goran i Sombora i novi sam clan redovno sam vas dosad posecivao i citao postove za punta ali sad uzimam stila pa reko i da

se vise ulogujem i napisem koji post

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svima, ja sam Slobodan iz Kraljeva. Od skoro vlasnik Punta 1.9 jtd metalik zelen :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Aleksandar iz Beograda, vec duze vreme vozim malu Lanciu Y 1.2 8v. Dosta dugo vas citam, samo me je mrzelo da se registrujem :wallbash: Evo sad je greska ispravljenja i radujem se druzenju sa vama. Pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Moca 23 godine dolazim iz Panceva(Kacarevo). Po zanimanju sam saobracajni tehnicar a radim sve zivo(mehanika,farbarija,muzika...) letos sam kupio Cromu 1991 god u dosta zapustenom ali korektnom stanju. Radovi jos traju :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...