Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo i ja sam stigao, ja sam Tasic iz Vranja, Fiata nemam niti sam ikada imao nista osim Nemaca i Francuza, ali imam u planu kupovinu Fiata Bravo, Brava ili Marea pa sam ovde da cujem vasa iskustva i savete u vezi FIATA, tako da nadam se da sam dobrodosao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Igor iz Panceva.

Imam 23 godine, i studiram masinstvo na univerzitetu u BG.

Od danas sam ponosni vlasnik Lance Y 1.2 Dodo, 2002 :)

I tako vec planiram sta cu sve da menjam, popravljam i dodajem i eto vidim da je ovo pravo mesto da pocnem sa spamom pitanja. :)

Edited by noodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Crne Gore od jednog velikog zagrizenog Fiatiste :)

Ja sam Damir Dano Zoranic iz Tivta, 20godina, student i raznosac pizza :)

Ponosni vlasnik Punta mk2b 1.9 JTD,kao sto sam ponosan bio i sa svim Fiatima prije njega ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Davor iz BG, ponosni vlasnik, vec 2 meseca jedna predivne, metalic sive Lybre. Inace ovo mi je peti automobil u zivotu, prethodna cetri su bila WV. PrezadovoljAN sam svojom Lanciom kao i Vasim sajtom. Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Slobodan imam 20 godina iz Bijeljine sam (Republika Srpska) takođe zgriženi Fijatista.Vozim Fiat Tipo 1.6 AGT i ponekad ćaletovu Cromu 2.0 i.e.

Edited by SlobeX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se upisem i ja. Zovem se Miroslav,imam 24 god. i zivim u Obrenovcu, studiram masinstvo i od skoro sam postao vlasnik Fiat Bravo 1.2 16v

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo svima zovem se nikola iz bgd sam..fiat bravo 1.6 2000god.posto sam duduk za kompijutere i ne znam bas najbolje kako sve ovo funkcionise pokusacu da postavim i slike auta radio sam neke sitne prepravke na njemu pa bih voleo da cujem komentare i sugestije..pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli.

Cekaj malo Nemanja, je l najlepsi ili nije?

Za mene je najlepsi,jos uvek nisam video lepseg u okolini,a i boljeg,sobzirom da je uradjeno sve sto se moglo uraditi,pocev od motora limarije i trapa,mislim da nema vise sta da se uradi :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za vrijednu ekipu sa foruma koja su tu da podijele svoje znanje sa svima kojima je to potrebno i koji zele nesto da nauce novo. Dosao je red da se i ja predstavim... Zovem se Aleksandar, zivim u okolini Doboja, za one koji ne znaju to je grad u Republici Srpskoj. Od prije mjesec dana sam vlasnik Fiata Brave 1.6 16v + LPG, '97gp. Cim sam kupio Fiata tako su pocele i moje "nocne more" :D i stalno prisustvo na ovome forumu, ubrzo postujem i moj problem koji je jako problematican s obzirom da se radi o kocnicama. Slike automobila postavljam cim mi srede zasnji branik :)

Pozdrav za sve clanove i one koji ce to tek postati.

S postovanjem AlexandarG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Stefan (poznatiji kao Peka :)) iz Beograda sam, tacnije sa Novog Beograda. Trenutno imam Lanciu Dedru 1.8 92.godiste (godinu dana mladja od mene), i veliki sam ljubitelj Lanči. U porodici smo imali i Lančiu Kappu 2.0, i Themu 2.0 i svaka je bila posebna na svoj način. Uskoro cu okaciti slike svih, pa cete videti i proceniti kakve su..

Srdačan pozdrav svima kolko vas ima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Bojan, iz Podgorice sam, vozim fiat bravu JTD 105 kraj 1999. godine.

Solidno me sluzi, samo kao i na svakom polovnom autu uvijek ima nesto da se mjenja i cacka :)

Da je samo malo vise vremena i prostora :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima

JA sam Kenan, iz Podgorice sam i vozim Fiate(iskljucivo) zadnjih 13 godina.Pocev od Una preko Punta, Maree i sad od skoro Stila. Inace sam nekad bio prilicno aktivan na hrvatskom forumu koji sam posjecivao dok se bavio samo fiatima...prepoznajem pojedine clanove i ovdje ali,usled zauzetosti tek sam nasao vremena da se registrujem...Kao ljekar po struci otvoren sam za sve vidove komunikacije i pronalazenja zajednickih temasa svim clanovima...Ne obecavam svakodnevno prisustvo ali cu se potruditi da se redovn azuriram:))

Toliko od mene...za sad:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!zovem se Nenad i iz panceva sam.Od skora sam vlasnik lepog punto 2 1.9jtd 3 vrata...:) slike ce biti uskoro posto vidim da svi stavljaju iste...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima od Borka iz Beograda ,ja ne posedujem fiata ,ortak je kupio Punta 2002 ,1.2 16v pa cemo ovde da se druzimo,dok ga adekvatno ne savlada,pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...