Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

E pa Dusane strava sto si iz Kg. Evo prica se da cemo mozda da posetimo tvoj grad i fabriku automobila, onako coporativno. Pripremi se da nam budes vodic :) Dobro dosao :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Zovem se Bojan, iz Beograda sam.

Od skoro je moj otac vlasnik Grande Punta 1.9 M-Jet (2006 godište) i mogu reći da sam prijatno iznenađen kako auto dobro ide...:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Nemanja iz Bora,imam 24 god.,vozim taxi 4god.a vec 2god.vozim stila 1.9 jtd 115ks.. i mogu vam reci da sam jako,jako zadovoljan..Pratim vas forum vec neko vreme i pozeleo i da sam postanem vas clan!!

Pozdrav svima, ja sam Nemanja iz Bora,imam 24 god.,vozim taxi 4god.a vec 2god.vozim stila 1.9 jtd 115ks.. i mogu vam reci da sam jako,jako zadovoljan..Pratim vas forum vec neko vreme i pozeleo i da sam postanem vas clan!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Nemanja iz Bora,imam 24 god.,vozim taxi 4god.a vec 2god.vozim stila 1.9 jtd 115ks.. i mogu vam reci da sam jako,jako zadovoljan..Pratim vas forum vec neko vreme i pozeleo i da sam postanem vas clan!!

Pozdrav svima, ja sam Nemanja iz Bora,imam 24 god.,vozim taxi 4god.a vec 2god.vozim stila 1.9 jtd 115ks.. i mogu vam reci da sam jako,jako zadovoljan..Pratim vas forum vec neko vreme i pozeleo i da sam postanem vas clan!!

Zovem se Nemanja,zivim u Boru,imam 24god.voleo bih da postanem vas clan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo svima ja sam ivan iz nisa,vozim vec 10 god fiat uno 1.0 fire i mogu vam reci da je prevazisao moja ocekivanja,prosto je neunistiv!!!!! naravno doslo vreme da se auto menja.......trazim nekog italijana, naravno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo!

Se nadevam deka pola od vas ke me razberat.Jas sum Kosta od Skopje 30 god,momentalno vozam Seat Ibiza od 2006,vo plan sum da kupam (vtoro auto) Fiat Stilo. Pozdrav do site na forumot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Do skoro sam vozao Z-128 sa 1.6 motorom iz Fiata Tempre a sada Z-101 sa motorom 1.6 16v iz FIATA Bravo

Inace svi me zovu Pole i toliko za sad

Pozdrav ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caos, Zovem se Nikola iz Beograda sam (Kaludjerica) vozim Brava 1.4 12v, znam najgori motor ali sta sad :D autic inace ima dosta nedostataka, nije bio odrzavan od strane predhodnog vlasnika, ali otom-potom bacicu neke slike i u predstavljanju automobila.. Gledam da sto vise stvari na njemu sam odradim, a u tome sam vec dobio dosta saveta od drustva sa foruma! Nadam se da cemo i dalje lepo saradjivati, pozdravi svima sa foruma! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima..

Ja sam Dusan iz Batajnice imam 23 godine, vozim Bravo 1.9 td100 2000god. Posedujem i Punto classic 1.2 8v 2010god, mada je to burazerov auto, retko ga vozim. Brava posedujem od 2006. i veoma sam zadovoljan sa autom. pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ja sam Djole iz Cacka, inace trenutno zivim u Beogradu. Posedujem Fiat Uno Fire 1.0 (valjda) sa Banom23 pokusavam da ustanovim kakva je situacija sa mojim kolima.

Inace na forum sam dosao, zbog problema koji imam, a inace iskustvo me je naucilo da se na forumima uvek nadje tacan odgovor, tacnije neko ko zna ili ko je imao slicnu situaciju ili problem.

Zato se zahvaljujem svima koji su mi odgovorili na moje pitanje!

Nemojte da mislite, da cu nestati kada resim problem, inace sam retko na forumima, ali se iskreno nadam da kada bude bilo sledece okupljanje da cemo se i upoznati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli na FLCS Forum :thumbup:

---------------------------------

jel nam nesha spojio praznike pa ga nema da pozeli dobrodoslicu ?

khm-khm... :whistle:

Ćao ljudi, pozdrav svima... :welcome: dobrodošli na FLCS Forum. :thumbsup:

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bahahaha... taman da ti razbijem monotoniju u pozdravljanju da ne bude stalno isto: :harhar:

Dobrodosli , pisite i kad nemate problema, citajte forum, koristite pretragu ....blabla.... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Evo da vam se i ja priključim :) Zovem se Bane i ponosni sam vlasnik Fiat Stila 1.9 JTD sa fabričkom Abarth opremom već godinu dana. Malo je reći da sam potpuno oduševljen ovim autom i da bukvalno spavam u njemu :D

Redovno posećujem forum i zaista uživam provodeći vreme na njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve.

Iz Sr.Mitrovice sam,zovem se Djordje,imao sam 5-6 punta svih varijanti,127-icu,126-icu itd,trenutno pandu kockicuX2,2002 i 2003.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Zovem se Ivan, iz Sapca sam, imam 22 godine, studiram IT i bavim se fotografijom. Vozim Punta 1.2 8v (2002) i Stila 1.9 JTD (2005).

Edited by ivan_pajce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Od skoro vlasnik Punta mk2 1.9 jtd. Vladimir, 43 godine, Beograd. Ne znam da li spada ovde ali moje pitanje je šta uraditi posle kupovine, servis i kakav? Ako sam pogrešio pitanje, izvinjavam se... moj prvi post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima na forumu hte bi da se prestavim ja sam istvan iz okoline mladenovca i vlasnik sam fiat ritma imam mali problem a ne znam kako da resim treba mi ako ima neko semu autoinstalacije zezaju me kratka svetla cas ima cas nema ako ima neko neki savet da mi da pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

zovem se Petar Cirjanic,imam 40 god. Vozim fiat chromu 2000ie 1991 god, benz- plin. Posedujem ovaj auto 6god i sam ga odrzavam. Imam dosta iskustva u vezi sa ovim automobilom.Jedan sam od onih sto smatraju da italijani daju mnogo za malo para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima na forumu hte bi da se prestavim ja sam istvan iz okoline mladenovca i vlasnik sam fiat ritma imam mali problem a ne znam kako da resim treba mi ako ima neko semu autoinstalacije zezaju me kratka svetla cas ima cas nema ako ima neko neki savet da mi da pozdrav

Ja sam imao slican problem na fiat chromi. Problem se pojavio uvodjem obaveze da svetla moraju stalno da budu ukljucena. Kod mene je bio problem u ablenderu zbog toga sto auto nema releje za svetla i onda je ablender trpeo opterecenje i doslo je do topljenja. To je se manifestovalo kao kod tebe. problem moze da bude i u kontakt bravi ako struja ide sa brave na ablender. Ako ti svetla rade bez kontakta onda onda neide sa brave, ako moras da das kontakt da bi radila svetla onda struja ide sa brave i moze da bude problem u njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi ljubitelji,fiat-lancia vozila,jedva sam se registrovao...zasto mora aktivacioni kod :thumbdown:...veliki pozdrav za sve,forum Vam je vise nego dobar,pa bi i ja da naucim nesto,a i pazarim fiata :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...