Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima, već neko vreme čitam o problemima i rešenjima istih za Punta...inače sam vlasnik punta II `01. 1.2 8v, pročitao sam dosta tema i od pomoći su...Razmišljao sam da odradim par sitnica na puntu, ne mnogo, farovi, možda kačketić, zatamljena stakla...ali za to imam privremeno lepo rešenje, videćete u nedelju na skupu, nije ništa specijano..ali koristi ;);) taman da razmenimo malo iskustva ;);)

Još jednom pozdrav za sve ljubitelje četvorotočkaša... Vlada, Trstenik ;)

izvinjavam se, i dvotočkaša..jer ima i njih :rolleyes:

Edited by Vlada85

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuu jeee ja zaboravio da se predstavim. Ovako pozz za sve koji voze Italijane samo napreed. Marko iz KG-a i ima da vas ugnjavim sa pitanjima u vezi Stila :harhar: ee da i da vam predstavim svog ljubimca u najskorije vreme :thumbsup: pozzz

Edited by Marko KG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima,evo i ja da se predstavim...Sale iz Panceva,vozim Fiat Punto 1.2 16V automatic i Alfu 156 1.9 JTD,mnogo volim italijanske automobile pa sam resio pored ARCS da se malo i vama pridruzim. Pozdrav!!! ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosli na forum ! :)

POsto je Nesha predsednik zauzet pravljenjem mesta za rostilj , koji bi trebao da se sprema u nedelju, evo u njegovo ime i ime kluba i svih forumasa da vam pozelimo dobrodoslicu :thumbsup:

Kako Nesha ima obicaj da kaze : Citajte, pisite i kad nemate problem sa automobilom !

Sta jos kaze? Hm da , ne stedite tastaturu (ovo mu je novo ) :whistle:

i jos koristite opciju pretrage .... i takoooo...... WELCOME !

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee drugarice clanice IROKANJI :thumbsup: svaka ti je ko njegoseva,

dobro dosli svi i zelimo vam prijatan boravak na nasem i vasem forumu :unworthy::welcome:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Das' i ja predstavim... Daniel, iz Beograda, bio danas na roštiljanju...

Daaavno sam se učlanio na forum, ali sam dosad samo čitao, nisam ništa pisao, ali nadam se da ću se u narednom periodu i ja malo aktivirati, tim pre što danas i upoznah neke forumaše. Divni ljudi, zaista.

Vlasnik sam jednog "mališe" – Fiata Seicenta upadljive crvene boje, s još upadljivijom registracijom (koju dobih prošle nedelje), koju su čak neki danas i komentarisali:) a zbog koje bi mi, možda, prikladniji nick na forumu bio "DanielČČ".:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav dobri ljudi! :welcome: Red je da se i zvanično predstavim, kad su to manje - više svi ostali već odradili (pošto sam, u nedelju popodne, kratko navratio do Košutnjaka, čisto da bacim oko na ekipu i upoznam bar par dobrih ljudi - za početak)! %29.gif Inače, dosta vremena mi treba da popamtim imena, pa se nadam da nećete zameriti ako se, za početak, po potrebi, poslužim nadimcima sa Foruma! :unsure: (bar mi je vizuelna memorija jako dobra)

Dakle, ime mi je Dragan (kraće - jer duže smara), a nadimaka imam za izvoz, pa za njih ima vremena... Živim u Zemunu, elektrotehničar po obrazovanju, radim u građevinskoj firmi na poslovima administracije i knjigovodstva... Od malena sam zavoleo automobile (žene maaalo kasnije...) :D

Pored toga me generalno interesuje tehnika i tehnologija u bilo kom obliku. Inače, pre Puntića, moj prvi automobil, bio je BMW E30 325i +... (ali o tome u nekoj drugoj temi), a Puntića ću predstaviti sa nešto više reči (i slika - kad proučim postavljanje na forum)

Ukratko > metalik crveni classic 1.2 8v, sa K&N-ovim 57i kit-om, 16" Borbet felnicama i još par sitnijih, aftermarket prepravki (za sada)!

Nadam se da ćemo se lepo družiti, i da će nas makine i vreme poslužiti... aaa, počeo sam mnogo da k... :p

Vidimo se uskoro...! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao ! :thumbup:

Taman ispunjavas sve uslove za jednog ozbiljnog forumasa , volis da piskaras pa samo tako i nastavi , nas drug predsednik najvise voli kad mi sami od sebe pisemo pogotovo kad nismo nicim izazvani (citaj: i kad nema problema sa automobilima...) :whistle:

i tako..

odo ja da me ne banuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima, ja sam darko i novog sada, neki me mozda znaju sa nekih drugih foruma..

vozio sam dva stila ranije sad teram alfu 147

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz momci, Petar iz NS-a, opasno se planira kupovina Grande-a, pa reko gde ću naći bolje informacije o njemu nego ovde :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode,

Tek sad se setio da se predstavim. Od srede 20.04.2011. Zvanicno kupio prvi svoj auto, i kad pomislim, dodje mi da skočim od sreće. :-) :-P makina je Lancia Lybra 1.9 jtd, 2001 godište, 115 goluba pod haubom. Bolji nisam imao, tako da je ovo zver. Trenutno živim u Vranju, pa ako bude neko svraćao neka se javi, vodim na pivo. Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

E'o ja cu se javnem . Dobrodoli narode ! "ovi" su sigurno zauzeti nekim pijankama i rostiljima ... :thumbup: Citite i pisajte ...ovaj , pisite i citajte (uh ovo je Nesina obaveza) , da , da , pisite i kad nemate neki kvar , ovaj ... to , eto . Bas lepo ! Mis'im , cao ! :whistle:

p.s. Nemojte slucajno 'sovati ! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima foruma! :thumbsup: Zovem se Vladica, imam 21 godinu. Zivim u Lipovici, blizu Leskovca. Studiram gradjevinu, dosta sam komunikativna osoba, volim da se druzim i da pricam o svemu. ovde sam na forumu jer mi se svidja nacin obracanja svih clanova prema nekom problemu, svi zele da pomognu, a najvise administrator :D hehehehe.. Vozim svoj prvi auto, inace fiat punto mk1 1242cm3 8 ventila 60 bhp 99g, abs, dva air bega za vozaca i suvozaca, servo, klima, daljinsko zakljucavanje, alarm nema, :D alu felne nema :D hehehe sam blesav :D:) Mali potrosac, mala registracija, delovi skoro dzabe. a ide kao zmaj. :D cuvam ga ko dve oci u glavu, ne sme autu nista da zafali, za mene ne mora da ima ali za auto mora. jer to su mi bre noge :D inace nisam vam napisao da sam veliki zaludjenik u automobile :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, zovem se MIlan, vozim Punta mk2a jtd hlx, cale vozi sx-a 1.2 8v, tako da imamo dva fiata u porodici...

Vidimo se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

DObrodošli :welcome: Uživajte u komunikaciji sa ljudima na forumu, poštujte pravila i ne ustručavajte se da pitate bilo šta što vas interesuje. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sada svi na polaganje FLCS zakletve...

Danas kada postajem clan

dajem casnu forumasku rec

da cu marljivo citati i pisati

i biti dobar drug

da necu postavljati vec postavljena pitanja

i ici u off topic stalno

da cu postovati suverenitet foruma

i braniti ga od svih napada

makar u toj borbi pisao po celu noc

da cu biti redovan na okupljanjima

i aktivno ucestvovati na rostiljima

da cu objaviti sve uradi sam akcije

i uploudovati sve fotografije

i nesebicno deliti znanje o kolima

(u pozadini se cuje himna)

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad ja.... :yes

Pozdrav svima,malo sam zakasnio sa predstavljanjem... :whistle:

Ja sam Željko,iz Beograda...vozim Bravu 1.6 i nadam se uspešnoj saradnji sa članovima....

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damir iz Sarajeva, 26 godina. Trenutno vozim Bravu 1.6 16V 2001 god.

Pozdarv!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega pozdrav svim Fiat ludacima :D .. Ja sam Dusan, iz Kragujevca sam i vozim Stila 1.6 16v.. Nadam se da ce da bude dobar zez na ovom forumu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...