Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav za sve...Vec duze vreme posecujem forum, registrovao sam se,a konacno je vreme da se pridruzim i predstavim,ja sam Zeljko,26 godina,iz Vrbasa,po struci elektrotehnicar,a u svojoj garazi imam fiat mareu weekend 1.9 td 100 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto nas je vise bolje druzenje a i vise pametnih stari za cuti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Alen iz Šida! 37 godina!

Pre 15-tak dana sam kupio Uno 1.0 97.god.! Nikada nisam imao fiata i mislim da je ovo najbolji način da se upoznam i sa tom markom auta!

Hvala na primanje u članstvo na forumu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jesam nemaran, ovde sam vec neko vreme, a ne prestavih se, kada sam se registrovao onako brze bolje sam krenuo na citanje, reko neka kasnije, i kasnije, i evo tek sada ...no bolje ikad nego nikad

Ja sam Marko, zivim u okolini Obrenovca (Drazevac), zavrsio sam Bogosloviju, a sada imam jos par ispita do kraja Teoloskog fakulteta u BG-u...

ranije sam vozio Brava 1.4, sad sam vlasnik Stila 1.9 JTD 2002, 115ks, a na forum sam i naisao kada sam gledao mogu li sta naci na netu o Stilu, kada one gle cuda....ne da ima...nego nema sta nema..

inace volim i uvek sam voleo pedantnost oko automobila i ostale pikanterije , a na ovom forumu ima svega.....

forum je krajnje prijatan, a do sada mi je pomogao sa par sitnica (ili malo krupnijih sitnica :thumbsup: ) oko auta....

pa onda evo ovako zvanicno pozdrav svima.... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :-) Ja sam Petar, dolazim iz Novog Sada, imam 43 godine i trenutno sam Pera-pešak (čitaj bez auta, ne računajući Ikarbus ili Volvo kao gradski prevoz).

U potrazi sam za četvorotočkašem, nažalost, polovnim. Najlakše bi bilo, ući u salon, pregledati katalog, izabrati model, platiti i .... Ali, ne ide to tako.

Trenutno kopam po oglasima, upoređujem modele, shodno finansijskoj mogućnosti. Tu je veliki i šaroliki izbor (u ceni do 4000 €).

Nadam se da ću na ovom forumu uspeti da uz Vašu podršku i pomoć nađem ljubimca za sebe. Ne žurim, izbor i ponuda je velika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja `uguram` sa svojim postom.

Dragoslav,30 godina,resen da nauci nesto vise o svom mk2 8v. :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja da se pretstavim...ja sam Dule iz zr-a i od pre par dana sam vlasnik grande punta 1.3 multijet 75ks...forum je odlican, samo napred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja sam Milan iz Rume, i nadam se da ću na ovom forumu, kao i mnogi drugi, saznati ono što me interesuje. Trenutno vozim Ladu, a nameravam da uskoro postanem vlasnik Stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,drugari!

Sale,Zemun.. Rodjen u BMW znaku!

Ali rekoh sebi da vidim sta ima kod vas jer posedujem i Lanchiu Dedru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinite, ja vec pet meseci pisem po forumu a zaboravio da se predstavim! Milos iz Krupnja, auto sportsku klub "Sindrom". :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dobrodošli na FLCS Forum. :welcome:

---------------------

@ Retr0-Electro Company

Pošalji na info@fiat-lancia.org.rs:

- drugo display name, jer na ovom forumu firme ne mogu kao ime koje se prikazuje svuda na forumu da imaju naziv firme

- drugi avatar sam postavi jer firme na ovom forumu ne mogu da imaju reklamu svuda na forumu kroz avatar koji se svuda prikazuje.

- ukratko o firmi, delatnosti, kontakt.

- drugi potpis takođe stavi (ako želiš da imaš potpis), jer na ovom forumu firme ne mogu da se reklamiraju svuda po forumu kroz svoj potpis.

Sve ovo ne može zato što je ovo forum Fiat-Lancia Club Serbia, a ne forum bilo koje firme koja je partner Kluba. :thumbup:

Firme sa kojima klub ostvari saradnju dobijaju posebnu temu u namenskom delu foruma za reklamu, ali ne i ceo forum (kroz avatar, potpis, display name).

Ako se saradnja uspostavi, otvara se posebna tema za tvoju firmu u odgovarajućem delu foruma, ispod avatara ti se dopiše iz koje si firme, itd...itd...

Samo ti prvo pošalji mail. :thumbup:

Ne brini, nismo babaroge, iako se iz ovog mog posta možda tako čini. :D

EDIT: Pa, nisi morao da edituješ svoje predstavljanje, već samo da napišeš novi post posle mog. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve forumase,zovem se Milan i dolazim iz KV-a...uskoro cu postati vlasnik punta 1.3 multijet 2003 god

i zeleo bih malo vise da saznam o njemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima Italijanskih mashina

Ja sam Mane iz Beograda,vozim Fiat Bravo HGT :ice:

Edited by Bravo HGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i od mene...već duže vreme čituckam forum, pa reko i da vas pozdravim..ozvem se Vlada, vozim Punta I 1.2 8v i Bravu 1 2 16v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz dana u dan sve vishe chlanova, bash super!! :thumbsup:

Dobrodoshli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Ja sam Miroslav iz Rume, čovek od Stila, od danas, 1.6 16v, 2002. godište.

Dva meseca sam bio po placevima, forumima, kontaktirao dosta trgovaca, poznavaoca, i zaključio da je ova marka za naš standard najbolja a ovaj model za moje potrebe savršen!

Takođe sam uočio sve nedostatke ovog modela i spreman sam da se s tim zaista sporednim detaljima izborim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...