Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ciao tutti,

bivsi francuz (renault), resio da menjam drzavljanstvo (u potrazi za Grande Puntom).

Dosadili mi sir i vino te sam pustio kosu na prirodno unazad i zamastio je. :)

Snizavam svoju visinu i dobacujem zenama "Bellissima per favore posso avere un orgasmo piccolo"

Za pocetak sam spreman za jedan pravi umetnicki zivot sa fiatom, u dvoje.

Grazie a tutti

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, zbog ovakvog predstavljanja, kada ljudi očigledno imaju talenat za pisanje, sve mislim da kupimo i pokrenemo FLCS Blog...pa da se raspišu svi oni koji žele... :thumbsup:

Dobrodošli na FLCS Forum... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

U subotu sam uzeo jednu Lybru pa sam u potrazi za informacijama dosao do ovog foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Stefan, okolina beograda i tako :D '91 godiste sam, ne vozim nista ali radim na tom pitanju (trazi se neki stilo/bravo :coffee: tako sam i naisao na ovaj sajt )

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima , ne snalazim se najbolje na forumu, ali nov sam pa je to ok. Ja sam Darko, iz Banja Luke, vec trecu godinu vlasnik lijepe Lancye Lybre, 1.9 JTD, 2001 gp, metalik plava... Slike cu postavim drugom prilikom, iskreno, jos nemam pravu sliku, ali bice...nadam se dobrom druzenju i dobroj sardnji,i jos boljoj razmjeni iskustava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ljudi ja sam Vuk iz Panceva, i bavim se autotapetarijom imam jednu takvu radionicu i zelim da pomognem svima koji imaju muke sa sedistima, volanima, rucicama, nebima... tako da ako mi nas administrator dozvoli da napisem detaljnije gde se nalazim i ostalo ja cu to uciniti i naravno za uzvrat nesto i dati:) dakle dobar dan, vece, jutro svim radnim i neradnim dusama napacene nam Srbije:)

Pozdrav svima, od pre dva dana sam vlasnik Crome 2.0 ie 16V. Verzija motora po ePER-u je M9 l 2000 16V 91 RON (CINA).

Upucenijima ovo mozda nesto znaci, meni naravno ne :lool:

Nisam do sada bio neki ljubitelj italijana, ali ako me ova Croma posluzi lako cu promeniti misljenje.

Auto cu detaljnije predstaviti u garazi.

Neces promeniti misljenje ili sam ja los primer:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli na FLCS Forum :welcome:

---------------------------

Pozdrav Vuče.

Pošalji mail na:

info@fiat-lancia.org.rs

Napiši malo detaljnije čime se baviš, ako imaš slike ranijih radove još bolje...onda daš par primera cena...onda te iste cene ali sa popustom za ljude sa važećim karticama Kluba...

Ako dogovora bude, onda ti se otvori tema ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=43

I promeni ti se korisničko ime (display name) jer se ne može preko korisničkog imena, avatara, potpisa reklamirati komercijlana delatnost. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam kupio Fiat Stilo i danas sam se registrovao u ovaj klub, zovem se Nikola i pozdravljam sve clanove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Vec duze vreme posecujem forum, konacno je vreme da se pridruzim. Zovem se Branislav, imam 30 godina i zivim u Novom Knezevcu na samom severu Banata. Vozim FSO 125 p 1.5 ME iz 1987 g. Iskusniji znaju da je to Polski FIAT zvani Pezeac. Inace amaterski se bavim tapaciranjem namestaja. Ocekujem dobro druzenje.

Edited by branisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao,genca iz kladova na vezi,malo kasnim sa predstavljanjem.Vozim Stila 1.6 16v 5v u nekoj rezedo boji(zelenkasta a tako je zovu).U planu su felne 17 abarth i kacket na gepeku...Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kucaj stilo abarth u google opciji za slike,ima prelepih ali ova boja i felne das is fantastish!

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kud svi tu i mali mujo,pa ajd i ja da se predstavim!Zovem se Danilo,iz Backe Topole sam,vlasnik Tipa 1.6 ei sx ohc motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Dejan iz Sapca. Imam 18 godina. Od pre 10ak dana cale mi je postao vlasnik jedne lancie libre 2.0 a posto cu i ja voziti taj auto imam nekoliko pitanja za vas pa sam vam se zato pridruzio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima ja sam Bojan iz Beograda vozim cromu cht,forum je odlican svasta korisno moze da se vidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli na FLCS Forum. :welcome:

Čitajte, pišite...pišite i kada nemate kvar na automobilu :D , postoje i drugi delovi foruma osim tehničkog dela. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mlogoooo beauthiful STILA :thumbsup: (answer for nesha)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...