Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

senna021 iz Vrbasa, upravo sam postao vlasnik fiat sitlo 1.6 16v iz 2002. god.

To mi nije prvi fiat, imao sam ih nekoliko interesantnih modela : tipo 1.6 sa dve bregaste, fiat 125 iz 1970 i fiat 125 iz 1969...

čak i moj tast ima fiat pandu 1000 i.cl iz 1991 sa kojom je do sada prešao neverovatnih 316000km

nadam se da ćemo se dobro družiti i rešavati eventualne probeleme...

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima od Duska iz Zrenjanina,od pre neki dan strukovni inzenjer masinstva.

Inace vozim Opel Vectru C,a od skora i vlasnik Punta 1.1,njega vise voza cale :)

Nadam se lepom druzenju na vasem forumu .. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ja sam Aleksandar iz NS vlasnik sam fiat Bravo 1.6 16v vec 5 godina , a pre neki dan sam kupio i Stilo 5d 1.6 16v pa nadam se da ce sluziti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima, zovem se Marko, iz Beograda sam, mašinski sam inženjer - termotehnika, i od danas sam vlasnik Bravo 1.9 JTD 2002 godište. Okačiću slike čim nađem vremena. Auto treba da mi se registruje sutra, pa da ga dam majstoru na detaljno češljanje: veliki servis, čišćenje dizni, EGR-a, protokomera...

Već 2 meseca kupujem auto i nameračio sam se bio na stilo karavan 1.9 MJET, znači od 2006-te, ali smo u poslednji momenat na sednici porodičnog saveta (žena i ja) odlučili da smanjimo budžet, tako da je pao bravo, i to ovaj http://www.polovniautomobili.com/oglas733976/fiat_bravo_19_jtd/. Ima nekih stvari koje treba srediti (ne radi desni retrovizor, kada se da migavac ponekada se pale duga svetla...), ali mislim da ja auto ok - pregledao ga je moj majstor pre kupovine, zakačio ga na dijagnostiku... (joj šoka kada sam osetio kako poteže, naročito u prvoj, naspram moje Felicije 1.9D je raketa).

Nadam se da neću imati nekih problema oko auta, a ovde može da se pročita dosta korisnih stvari, i naravno možemo pomoći jedni drugima korisnim savetima i informacijama.

Pozdrav svima :thumbsup: do skorog susreta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima! Ja sam Goran Gregurić iz Zaboka,Hrvatska! Vozim fiat bravo 2.0 20v HGT i u potrazi sam za motorom iz coupea 2.0 20vT pa ako neko zna za kakvog neka javi.... LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima.Zovem se Milan Vasic iz Sremskih Karlovaca.Posedujem Stila 1.8-16v 5v. 2003g.A od nedavno i Tempru karavan 1.6 97g.Prvo sam samo citao forum a sada sam se odlucio i da se ukljucim jer mi tempra zadaje probleme, pa se nadam da cu uz vasu pomoc uspeti da je ubedim da me ne zaj....a.Toliko od mene cujemo se u forumu.MILAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

VELIKI POZDRAV SVIMA !!!

Hteo bih na prvom mestu da pohvalim sajt, forum i sve učesnike, odlični ste samo tako nastavite. :thumbsup:

Pod broj dva, kao što to red nalaže da se predstavim:

Moje ime je Dušan iz Beograda sam, i od pre 10 dana vlasnik jednog malog metalik plavog zvrka po imenu Fiat Punto 1.9 jtd hlx.

Toliko od mene u predstavljanju.

Odmah bi iskoristio priliku da nešto pitam:

pa kad već kucam da napišem i to, kada sam dovezao "ljutu makinu" :whistle: u garažu i bacio se na doterivanje, pranje i usisavanje i sve što uz to ide, u prtljažniku kada sam izvadio tepih iz gepeka u donjem levom uglu blizu kod zadnjeg sedišta primetio sam jedan mali okrugli metalni džek sa pinovima unutra (slično RF priključku) pa me zanima šta je to i čemu služi :wallbash:

Hvala i pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

VELIKI POZDRAV SVIMA! Ja sam Zlatko iz Lajkovca i od skoro ponosni vlasnik LANCIE Libre 1.9jtd. Inace sam vozio punto1 i bravo 1.6 16v(lud auto). :thumbsup: Sve pohvale za sajt i forum, mogu reci da ste mi vec pomogli u resavanju nekih nedoumica u vezi mog auta, samo tako nastavite, svaka cast! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Ja sam Nebojša iz BG-a, čitam forum od nedavno, tj. od kada sam se zagrejao za novog Brava 1.9 mjt. došlo (konačno) vreme za noviji auto i posle dobrih mesec dana detaljnog gledanja/probanja svega i svačega,moj zaključak je da bi neki "best buy", ako to uopšte postoji kod polovnih kola,bio proveren 1.9 td.motor u što novijem automobilu (novi Bravo 2008).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima kluba,

Zovem se Bojan i nedavno sam kupio Fiat Stilo 1,4(6 brzina)70kw;2005.god.Nisam procitao mnogo toga o ovom automobilu(motoru)ovde a i to sto jesam nije bas mnogo utesno.....Videcemo sta me ceka ;)Ovo mi je prvi Fiat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Voja iz Novog Sada, vozim Fiat Seicento 1.1, koji je bio Van verzija. Želeo bih da čujem vaše komentare o tome šta sam sve uradio i šta bih još mogao da uradim??? Unapred hvala...pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, dobrodošli... :welcome:

Bojane...ovde se otvaraju teme kada ljudi imaju tehnički problem...a, na svaku jednu takvu temu dođe još jedno 10 vlasnika koji ne otvaraju temu jer nemaju problem... :thumbup:

1.4 16v je proveren Fiatov motor i neće praviti probleme bilo koje vrste. Tvoj Stilo je mlađi, pa ćeš biti lišen i nekih zezanja sa elektronikom...npr. da prijavljuje fantomske kvarove, da se buni OCS (ti to nemaš na svom autu) i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Zeljko iz Sapca. Skoro sam kupio Punta 1.2 8v 2001. pa sam naleteo na forum da procitam savete. Sada planiram da budem aktivnije clan ove zajednice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVALA!.....lepa dobrodoslica,nema sta! :thumbup:

Nadam se da ce tako i biti,kao sto ste i napisali!

Bez obzira,volim da procitam razlicita iskustva i zapazanja i rado cu biti ovde!

Pozdrav

Edited by b.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Pratim forum vec duze vreme. Nikako da se predstavim.

Ja sam Nikola iz Panceva. Vozim Zastavu 10 2008. Forum je sjajan! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav kolege,

Nakon perioda apstinencije od Fiat/Lancia automobila, u porodicnu garazu se uvukla Lancia ypsilon 1.3 mjet, automobil bolje polovine.

Ljubav prema italijanskim automobilima datira od 1997, kada sam ovim redom vozio sledece fiate

1997-1999 punto 1 1.1 benzin

1999-2001 punto 1 cabrio bertone, 1.6 benzin

2005-2006 lancia y 1.2 benzin

2008-2009 punto mk2 1.2 benzin

2010-? lancia ypsilon 1.3mjet argento....

Voja

Beograd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...