Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozzzz.... Ajde da i ja ispostujem proceduru i predstavim se :)

Ja sam Ivan sa NBGD,

Vozim Fiat Stilo 1.6 16V coupe, kraj 2002. godine, zakacicu slike ovih dana kada stane malo kisa i operem auto :)

Inace prvi put sam uzeo neki Italijanski automobil, i prilicno sam zadovoljan, ima nekih stvari koje bih ja mozda drugacije resio,ali zato ima i stvari koje me odusevljavaju...

To bi bilo to ukratko...

Pozdrav...

Edited by Kole87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu,ja sam Goran iz Zemuna,posto sam nedavno uzeo Fiata,eto mene,vozim Tempru 2.0 1990.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doborodšli svi :welcome:

Čitajte Forum, gledajte, pišite...čak i onda kada nemate neki tehnički problem na automobilu... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Red bi bio da se i ja predstavim...

Zovem se Zlatko, 34 godine, iz Subotice sam, i volim sve što vole mladi :thumbsup:

Pod tim podrazumevam i uživanje u vožnji ;)

Inače od pre 2 meseca posedujem Fiat Punto mk2, 1.2 ELX 59kw 16V, 2001-o god. koji je ujedno i moj prvi automobil, pa je s' toga i dobio ime Srećko :lol:

Nadam se dobrom druženju na ovom forumu, i kvalitetnoj razmeni iskustava.

Pozdrav! :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i o meni reč-dve.

Zovem se Goran,1973. godište, preduzetnik, oženjen, otac troje dece, živim u Stanišiću, kod Sombora.

Kupio sam Lybru SW 2001 1.9jtd pre 3 meseca i zadovoljan sam njom.

Od tad redovno pratim dešavanja na forumu i oduševljen sam utiscima o svim članovima. Kolika je jaka volja među vama da pomognete novajlijama, teško se može opisati. Nastavite tako, a ja ću se truditi pomoći koliko umem i mogu.

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miloš Janković (Milentije) iz Doboja, imam 21 godinu. Vozim Punta 1,9JTD 59kW 2003. godište (bar je tako po papirima), prešao 252000 km. Prije jega sam vozio Zastavu 128 i nisam je još prežalio. :D Ovde sam došao jer imam želju da svašta nešto radim na ovo Puntu, naviku sam stekao na 128ici. :)

Inače studiram informacione tehnologije. Hardware, overclockovanje i padobranstvo su mi hobiji.

Nadam se da ćemo se lijepo družiti.

Edited by Milentije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam da kada uzmem kola da cu se predstaviti :)

Pozdrav svima, Marko iz Beograda, od jutros vlasnik Punta 1.9 JTD. Auto je prosto savrsen za moje potrebe, i za sada sam odusevljen. Sacekacu da se razocaram kada krenu prvi kvarovi :)

Toliko za sada, svakako cu se ukljucivati, da pitam za savet ili mozda nekome nesto da predlozim :)

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli svi :welcome: a g"sn don ima extra avatar :unworthy::thumbup: jel nas ti kontrolišeš kad poletimo malo većom brzinom :whistle: ili je samo pao slučajan izbor na avatar :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli svi :welcome: a g"sn don ima extra avatar :unworthy::thumbup: jel nas ti kontrolišeš kad poletimo malo većom brzinom :whistle: ili je samo pao slučajan izbor na avatar :question:

Nije slucajan izbor avatara. Cim neko od vas poleti zbog prebrze voznje kod mene ste u nadleznosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim srpskim zabaromoto ljubiteljima :)

Ja sam Dusan,21 god, iz Beograda, takodje clan ford club serbia :) student prava i jednostavno volim automobile...

od pre par dana sam postao vlasnik Fiat Punta 1.2 16v iz 2001 god. sa HLX opremom(onaj fensi plis :) ) uvezen je iz Italije u junu, presao neverovatnih 50000km, vozio ga neki matori(kad kazem matori onda mislim matori u fazonu starac foco i stotinu ljeta :) hehehe ) Italijan ali mu stajao na parkingu jedno 3 godine,Kad je dovezen auto je kompletno sredjen i sljaka ko lud...ali ipak polovni auto je polovni auto tako imam neke probleme kao sto su na primer kondezovanje levog fara i nemogucstvo stelovanja istog, zafrkava me levi podizac prozora i NARAVNO SLUCAJ SA SERVO VOLANON!!! :) nadam se da cete mi pomoci da dodjem do resenja za ove moje probleme i da cemo se videti na okupljanjima

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam skapirao bas najbolje ali po ovome kako izgleda ja ovde treba da se predstavim (na drugim forumima koje posecujem treba da otvorim svoj topic)

Inace ja sam Danijel i zivim u Kacarevu (kod Panceva) imam jos malo pa 18 godina i ne praktikujem velika slova (to sad tako pisem i nikad vise :D ) Trenutno posedujem Lanciu Prismu 1600 85-god...i naravno Fiat 126 tzv. peglicu :D inace je cabrio verzija...

Prvi automobil koji sam vozio bila je peglica,na njoj sam naucio da vozim sa nekih 12-13 god. posle toga sam vozio svasta (sve sto je cale kupovao) Yugo, Zastava 101, Mazda 323, Reno5 campus (njega sam slupao 2009 godine-izlete mi neka budala sa desne strane sa jugicem :D ) pa posle Golf 2 i sad do skoro Bmw 325i e30 moj licni automobil koji bio namenjen samo meni da ne bih slupao opet caletov auto koji mu svakodnevno treba i mnogo mnogo peglica u medjuvremenu...bmw-a bez felni sam dao za lanciu a peglica se nekako uvek motala po dvoristu i napravili smo kabriolet-ja sam bio majstor :D

i to je to ja mislim ako treba jos nesto kazite :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako šta treba, pa slike peglice :thumbsup:

I ja sam imao dve u karijeri, jedna mi je ostala u srcu, mnogo je bila dobra i slatka vožnja je to bila...

Edited by Velja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeftic, 47 klasa? :thumbsup:

Da li se znamo? i nije Jeftic nego Jevtic :D

Samo iz vidjenja i kratkog caskanja :rolleyes: izvini moja greska Jevtic. 48 klasa, Sasa Matic licno B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Pedja iz Novog Sada , imam 28 godina i volim fiat i lancia automobile. Vlasnik sam fiat una 1.0 fire i ne nameravam da vozim nista drugo sem Italijana!!!:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari.Ja sam Dejan imam Stila 1.9 jtd,zadovoljan sam vozilom.Pokupih par saveta odavde sa foruma,pa rekoh da se ragistrujem,ne bih li i ja par puta nekome pomogao

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo ja sam dejan i sapca i vozim fiata pandu 2002 god a zelim libry vise od svakog auta meni dostupoog...sada je 23:50h a ujutru mi stize covek sa svojim primerkom lancie koju prodaje ako sve bude ok nadam se da cu sutra vec biti pravi lybra clan;) a ha inace prodajem moju pandu pa ako neko cuje da nekome treba bas taj model neka mi se javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ja sam Bosko imam 21 god. iz Zemuna sam, studiram poslovne studije i radim kao elektricar u autoservisu, vozim Fiat Punta 1.3 m-jet 2005, jako sam zadovoljan vozilom, ovim putem zelim da pozdravim sve clanove foruma, kluba i osnivaoce kojima zelim da se zahvalim na ovakvom dobrom sajtu i organizaciji. Nadam se da cemo imati dobro druzenje, razmenjivanje iskustva, davanje saveta i jos mnogo toga...

pozdrav: Bosko V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...