Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cao ekipa,

moje ime je Nenad, iz beograda sam, u ponedeljak uzimam svog prvog Fiat-a, ravo 1.9JTD, bavim se racunarima, a od sada pomalo i kolima.

Dobio sam dosta preporuka za ovaj forum i moram reci da je dosta kvalitetan, ima jako korisnih stvari.

Sve najbolje, nadam se lepom druzenju i sto ugodnijoj voznji. :)

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima Nikola-zeki iz Železnika.....ima ovde već jedan zeki i meni ostalo zekiveteran (54 godine)

Do februara vozio Z-10 i Koral in, često bio na YFC. Od tada Lancia Y iz 2002 i naravno Zastava 10 iz 2006.

Siguran sam da sam na pravom mestu. Što ne znam pitam, što znam (najviše iz iskustva) podelim sa drugima. Pomognem kada mogu, pomoć tražim kada je potrebana. Toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! :)Pratim foru već neko vreme,pa odlučih da vam se pridružim.

Zovem se Dražen. Student sam fizike.

Vozim Fiat Marea-u 1.9 JTD St. Michel(karavan) - 2002. godište.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima,

Zovem se Dragan iz Bg-a sam (Karaburma), 31god

Forum pratim već izvesno vreme, sve pohvale. Od pre dva dana vlasnik Punta mk2 1.9jtd sporting, 2002 god. (slike uskoro)

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, dobrodošli... :welcome:

Slobodno pišite po Forumu...pa, ''čak'' i kada nemate neki tehnički problem sa automobilom... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima!

Ja sam Marinko iz Ralje, vozim Lanciu prizmu 1.5... aaa imam i zastavu 850.

Inace volim Italijanska vozila, a posebno mi je ova lancia prirasla za srece, auto je malo stariji ali ja sam to malo preuredio pa sad izgleda u top stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo predstavljam se :)

Anel iz Tuzle (Bosnia), apsolvent ekonomije....

veliki zaljubljejnik automobila i tunninga...fiatist :)

vozim Fiat Bravo 1,6 16v..

pozdrav svima koliko vas ima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se predstavim

Zovem se Sinisa, iz Pozarevca sam i pre neki dan sam uzeo Punto 1.1 pa me interesuje sve u vezi ovog automobila i eto me cini mi se na pravom mestu!

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve na forumu.Ja se zovem Sinisa iz Novog sada sam ,vozim od pre par meseci fiat mareu weekend hlx 1.9.Pre toga sam vozio stojadina,opela kadeta,floridu ali kad sam seo u  mareu,blazi opis bi bio kao u MIG 29.ps(valda nisam preterao). :whistle:Citao sam ovaj forum dugo ali nisam bio clan zaista mi je pomogao sto se tice nekih stvari,pa odlucih da se uclanim.Posto mi je masinstvo struka pokusavam da ga sam odrzavam,ali kad zagusti tu je naravno majstor.Citam i casopise o automobilima  :book:,volim malo sam da cackam te sitnice da bi sve radilo ok, malo stajling to je to.E sad ostaje da se ukljucim u neku temu,a kasnije cemo da i otvorimo neki topic.Pozdrav za sve pa cujemo se . :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Mihajlo iz Beograda, 27 godina i vozim Corsu B. Ali vrlo rado provozam caletovu ladju Mareu karavan 1.9 jtd.

Citao sam malo forum, trazio neke odgovore pa rekoh i da se registrujem i predstavim. :welcome:

Pozdrav i kuckamo se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Milos iz Bg-a sam. Vozio sam punta 5 god. a pre neki dan sam kupio stila. Sa puntom nikad nisam imao problema, a na ovom stilu ce imati da se radi pa sam tako i nasao ovaj forum. Za koji dan kacim slike kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao svima hvala na gostoprimstvo,ja sam dalibor makedonac bavim se ugradnjom plina i uvozom svecica, obozavam fiate do skoro sam vozio seicenta sa 1.2 8vi lepo sam se navozo i zato sam se prikljucio ovde da vidim shta se deshava i naravno da pomognem kome budem mogao i ostvarimo saradnju. :) nadam se na lepo druzenje i saradnu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Dejan sa karaburme.

Imam STILA vec 3 godine a inace sam taksista, pa mozda i ja mogu nekom da pomognem. Ima 2 dana kako sam se registrovao i mogu reci da sam

vec pokupio par dobrih saveta.

U svakom slucaju SVAKA CAST ! ! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumasima od Mirka iz Beograda vec duze vreme pratim vas forum i super ste ima mnogo toga korisnog da se vidi.Inace sam ljubitelj Fiata i dosta njih je proslo kroz moje ruke zadnje dve god vozim Cromu Novu.Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo drustvo,

od pre par meseci sam "ponosni vlasnik :thumbup: " Fiat Bravishe, 1.6, 2001.god.

Iz Bg-a sam, 33 godine, ozenjeT, po zanimanju ekonomista, al sljakam kao securitatea (jbg, kriza i ostala sr....). Ce da slikam Bravishu uskoro, pozdrav za sve drugove clanove :clap: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac

Cao cao :)

Ivan iz Beograda. Od juce vlasnik GP-a 1.4 8v.

22 godine, radim u servisu mobilnih, privatno servis racunara i prodaja i po malo oko auto mehanike se igram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...