Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav

Ja sam Rale iz bg sam veliki sam fan fiata i do sada sam promenio 4 modela a skoro sam uzeo i 5

U pitanju je stilo 3v 1.9jtd

Inace cesto sam posecivao skupove kod ck i arene tako da se mozda i znamo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno za uputstvo na engleskom! Inace, LANCIA MUSA je stvarno predivan auto, u to ce se uveriti svi kad ih budu vise vidjali u Srbiji ( posto ce se praviti u Kragujevcu). Znam da se u Srbiji vozi svega nekoliko ovakvih auta, ali ako imate bilo kakvo iskustvo, javite mi. Voleo bih da cujem iskustva drugih ljudi.

Pozdrav iz Nisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo dobri ljudi!

Tu sam vec neko vreme, ali nista ne napisah.

Zovem se Vladimir i iz Kragujevca sam. Od februara vozim Brava 1.6 sx 2001. godiste i posle "keca" starog 30 godina ovo je naravno avion.

Posto sam i taj stari auto naucio "u sraf", opet me vuce da nesto cackam i na ovom :)

Pozdrav iz KG-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Bojan iz Kozarske Dubice - Republika Srpska. Imam Fiat Punto 1.1 55s (98.god.). Učlanio sam se, jer se mogu naći veoma dobre informacije vezane za sve vrste FIAT-ovih vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ja da se prestavim voyim Alfa Romeo 155 1.6 i dugo sam na ovom forumu ali tek sad vidio da se ovde ljudi predtavljaju. Vozio sam Fiat una a od skoro alficu. Vidimo se na skupovima. :idea:

Drugari vidimo se ponovo na skupovima bilo mi je malo glupo da dolazim jer sam vozio corsu b, ali u ponedeljak stiže Lancia Lybra 2.0 full, pa se onda vidimo sledeće nedelje.

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, po preporuci jednog vaseg kolege resih da se uclanim i ja u ovaj forum o zagrizenim ljubiteljima italijana. Iz Beograda sam, 31god. Zanimanje- Vozac. Vozim fiat punto 1.2, mk2. Nadam se a i cini mi se da ce ovo biti jedno lepo druzenje. Pozdrav svima. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E daaaaa da se predstavim zovem se Perica iz Jagodine sam i vlasnik sam Fiat Stila 1.9JTD 115ks,po zanimanju sam Masinski tehnicar za komjutersko konstruisanje,isto kao i ostali clanovi volim da cackam i ekperimentisem na svom automobilu,duze vreme sam pratio forum i pronasao veoma zanimljive stvari,cak sam i ja vecinu problema imao tako da sam pomocu vas to sve resio,hvala zato.......i naravno druzicemo se i resavati probleme zajedno pozzzz od mene......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Miloš, 28 god, Zemun. Planiram da kupim nekog Fiatića (Punto mk2, Bravo, šta nađemn da valja), pa sam došao po savete. Trenutno vozim trkački bicikl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav članovima kluba! Odnedavno sam vlasnik Lancia Lybra 1.9JTD 85kw i stvarno sam zadivljen tim auto.

Vaš forum mi je pomogao u mnogim stvarima i dilemama oko auta. Svaka čast admin i ostalim članovim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

zovem se Slobodan i iz NS-a sam.

Koristim blagodeti foruma vec neko vreme tj. citam i citam pa reko red bi bio i da se predstavim.

Od pre pola godine ponosni vlasnik punta mkII 1.2 sporting a pre njega vozac zastavinih vozila.

Necu da Vas hvalim da se ne uobrazite ali ovo je jedan on najboljih foruma kako po organizovanosti tako i po kolicini informacija koje su dostupne vozacima italijanskih kola.

U ovih 6 meseci sam posetio jako puno majstora, servisa i prodavnica delova u NS-u tako da cu se u narednom periodu potruditi da prenesem sve utiske, cene i ostalo, do tada VELIKI pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...