Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cao drugari,ja sam Marko,iz Omoljice (okolina Panceva),imam 19 godina,vozim Stila 1.6 16v....dosta za pocetak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav svima,

Ivan iz Beograda po zanimanju student. Trenutno vozikam fićka iz '85. Planiram da u skorije vreme pazarim nekog malo novijeg FIAT-a.

Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boško iz Novog Sada. Nedavno pazario Fiat Multipla 1.9 JTD. Programer sam i može se reći da nemam pojma o kolima, ali sam pri kupovini ovde dosta naučio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cao drugari zovem se dragan. ne vozim fiata al zato planiram da kupim jedan od modela samo ne znam koji :thumbsup: pa ako bi ste bili ljubazni da mi malo pomognete . hvala

yXhdJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Ivan, iz Beograda sam. Ponosni vlasnik Brave 1.9 JTD. :welcome:

Motam se ja po ovom sajtu već godinu dana, ali reših da se registrujem tek sad kad imam nešto pametno i da pitam. Dosad sam čitao i učio. Hvala za ovaj forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vasko iz Pogdorice,24 ljeta... Radim u prodavnici tehnike,a i samo radim. Kuća-poso-poso-kuća... Volim FIATA koji me baci u siromaštvo,i italijanska auta,uopšte. Nadam se finom druženju i zanimljivim topicima,komentarima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srdjan iz BGa , vozac po zanimanju , vozio sluzbeno od Dobla do Actrosa 1844 a inace privatno Yugovinu koju treba da zameni Bravo sad dilema da li JTD ili TNG zbog velike kilometraze , to cu ovde saznati ;] inace slepam se po sajtu vec neko vreme pa reko red je da se prijavim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Igor iz Dobanovaca. Od pre godinu dana prezadovoljni vlasnik Klasika.

Ugrađen plin, malo troši, pristojan auto, malo precenjen, ali dobro. Više pozitivnih utisaka, nego negativnih.

Za te negativne ću da vas smaram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.. Nick dosta govori :) Dejan, iz Cacka sam.. Studije u NSu.. Kragujevacki Punto Classic Dinamic, "ruz crvene" kao novo porodicno vozilo ;) Dosta saznadoh iscitavajuci forum, nadam se da cu i dalje unapredjivati svoje znanje o italijanskim zujalicama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....Ciao drugari....prosto me je sramota što sam tek sad saznao za ovaj club....Vidan iz Kraljeva,vlasnik Autoservisa "SRBO".....veliki sam ljubitelj italijanskih automobila koji su na neki način i deo porodične tradicije....pozdrav i nadam se da ćemo se lepo družiti.... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažu, prvo predstavljanje ... :) Porodični (ćale vozi ali se ne snalazi sa forumima :) ) auto je Fiat Brava 1.9 TD, '97. Nadam se lepom druženju, a ostala pitanja i teme postavljam u odgovarajućim rubrikama :)

BTW, ja sam Neša, PA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega a i ostali, normalno dobro nam dosli :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ovaj Forum mi je u velikoj meri pomogao u odluci koji automobil da izaberem za odredjenu kolicinu novca i izbor je pao na Punta 1.2 8V 2001. Moja gradjanska duznost je da vam se sada pridruzim :thumbup: . Inace zovem se Vojkan, iz BG-a (Zarkova) sam, 29g. Nadam se da cu navratiti na neki skup kada mi vreme dozvoli. Toliko od mene za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...