Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pozdrav i tebi,u nedelju smo u novom sadu prati ovu TEMUpa ako si slobodan dodji da se upoznamo..

pozdrav i za ostale nove clanove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala hvala, praticu temu o druzenju pa mozda i navrnem ako se nadje vremena ako ne eto me na sledecim druzenjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciao svima :) ja sam Danjel , inače sam iz Umaga u Istri - Hrvatska. Vozim Fiat Mareu Weekend 2.0 20V zadnja serija iz 2002 godine. Nadam se ugodnom druženju i da nešto novo naučim o autima a i pomognem ako če nekome šta trebat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, drustvo

Ja sam Bora, imam 46 godina, zivim na Novom Beogradu, odnedavno sam vlasnik jedne Lancie Phedre.

Ovo je redak auto kod nas, ali sam ja nekako hteo bas to! I eto, uspeo sam da nadjem i uvezem jedan (komad).

Nadam se razmeni iskustava i pomoci oko nekih detalja.

Ciao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svina ja sam Nenad Uzanovic ili SONE BRAVO vlasnik Fiat Bravo HGT a i vlasnik AMK Max Styling a .

Reko aj i ja da vam se pridruzim posto posle duzeg vremena me nije bilo na skupovima niti na forumima

nadam se da cemo podeliti sva iskustva vezano za nase ljubimce a i uskoro se videti na nekom od narednih Fiat Lancia skupovima

molim admina ili ko je vec zaduzen da me obavesti blagovremeno o terminu okupljanja

POZ SVIMA :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima,

poslednjih mesec dana trazih libru da kupim, ali situacija se okrenu tako da do sledece prilike...

u medjuvremenu, naisao sam na ovaj forum i saznao dosta pa koristim priliku da vas pozdravim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve clanove.

Ja sam Aleksandar iz Beograda imam 19 godina,student po zanimanju i vozim caletovu Fiat Mareu 1.9 td 75ks 1997.god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :-)

Ja sam Mihailo Joksimovic, iz Beograda, 20 ljeta mator :p Student Visoke ICT (ex. Visa PTT) skole, inace zaposlen kao Web Programer.

Nazalost, jos uvek nemam svoj auto (vozim porodicni Chevrolet Aveo), ali planiram kupovinu Punto-a (ako sve bude ok - u utorak). Nadam se da me primate u klub :-)

Pozdrav jos jednom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Zovem se Luka trenutno studiram Visu elektrotehnicu skolu u Beogradu.

Iz hobija se bavim fotografijom. I u poslednje vreme sam poceo da gledam auto za kupovinu posto mi se smucilo da teglim opremu na ledjima pa cu verovatno uskoro postati vlasnik Punta 1.9JTD iz 2001.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao.Ja sam Aleksandar iz Beograda poznatiji kao Enzo.Sta da kazem redovan sam na svim skupovima ex arena i danasnji inter ranije sam vozio Renault 5 ,a od pre 3 dana vozim Punta II 1.2 8V.Studiram auto diagnostiku, mehaniku i elektriku u slobodno vreme radim u Renault-Fiat servisu i tako to.Za sad toliko.

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto i mene, pa rekoh, red je da se predstavim. Ja sam Misa iz Beograda, po struci elektricar, i majstor za sve i svasta. Od nedavno sam vlasnik jedne prelepe Lancie Lybre 1.9 JTD. Kako to biva, u potrazi za odgovorima, put me naveo ovde. Veoma sam zadovoljan ovim sto vidim i nadam se da cemo se lepo druziti. O Lanciji ne znam mnogo, ali niko se nije rodio naucen. Sve sto saznam, rado cu podeliti sa ostalima. To je to, ostajte mi zdravi i veseli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svima, vozim punta 2 1.9d. Prosvetar po struci reklo bi se ne znam mnogo o auticima ali zbog lose srece i neznanja prilikom prve kupovine ovog puntica-poprilicno sam mu dobro upoznao sve vrline i mane. Bolje je reci- da kad naucis da slusas svoj auto, onda i on slusa tebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...