Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima ja sam Vasavaz sa Petlovog brda(ex Zemun), do skoro sam vozio Fiat una 1.0 i bio jedan od osnivaca ovog nama dragog kluba, onada sam promenuo automobil i uzeo Alfa Romeo 155 1.6 (ne preporucujem nikom da uzima taj auto) ali i dalje sam bio u istom klubu cak i na zadnjoj rostiljiadi, ali sada sam prodao i tu alfu i kupio Toyotu Celiku 1.6sti i nadam se da me vrh kluba i dalje smatra clanom :)

Pozdrav svim starim i novim članovima

bNwWS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black, dobrodošao... :thumbup:

Ti si bre Vaso totalno poblesavio :rofl: ...šta ima ti da se predstavljaš, znaju te ljudi još od 2008. godine... :whistle:

Dovezi tu Celicu da je vidimo... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ,ja sam Nemanja, iz Beograda sam ,trenutno vozim FIAT Punto HGT 2000. godiste.Smatram da ce mi članstvo u FLCS-u dobro doći jer sam vec rešio neke probleme kod auta čitajući vaše postove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pored pomoci za resavanje problema ima ovde i lepog druzenja,evo vaskeza ne mozemo da se otresemo :rofl: i ako menja i marke kola non stop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima zovem se Bojan i iz Zrenjanina sam .Imam novi bravo t-jet 150ks i prijavio sam se da bi razmenjivali iskustva o ovom autu a i zato sto smatram da je postojanje ovakvog kluba veoma korisno narocito zbog razbijanja predrasuda o fijatovim automobilima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao Bojane :welcome:

Obavezno predstavi auto, cini mi se da si ti jedini na forumu sa novim Bravom :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto je prava zver zao mi je sto nisam mogao da ga uzmem u sport varijanti ali verujte mi i ovo ide odlicno presao sam sa njim 23000km a ugradio sam plin na 10000km bravo je stvarno odlican i nekih zamerki nemam narocito je mocan na medju ubrzanjima gde se jednostavno ponasa kao jtd povlaci iz svake brzine kojih inace ima 6 i sve su jako dobro odmerene .Vrlo je interesantno da crveno polje na obrtomeru pocinje na 6000 o/min ali verujte mi da se posao sa njim zavrsava na 5000 0/min auto je svetlo plave boje i jedini je sa takvom bojom uvezen u Srbiju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice i slika samo da ugrabim vremena :) a pre brava imao sam stila 1.8 133ks veoma veoma dobar i pouzdan auto sa njim sam ja presao 100000km bez vecih problema a kupio sam ga polovnog tako da ako nekom treba savet xa ovaj auto rado cu mu pomoci !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebe sam čekao da se ovde pojaviš :thumbsup:

Provereno iskusan Fiatista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Nikica dolazim iz zepca Vozim fiat punto 2002god.Veliki sam zaljubljenik u talijanska vozila uskoro uzimam stilo mjet itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Zvezdan iz Zemuna,duze vreme pratim ovaj forum i evo resih da se prijavim.Mada mi se dopadaju modeli jos nekih proizvodjaca najvise sam naklonjen Fiatu i po redosledu vozio Uno, Tipo 1.4 DGT, Mareu 1.8 16v HLX, i sada Punta 1.2 8v, trovratnog, pravog Italijana iz 2005.

Nisam neki veliki poznavalac mehanike i problematike motora (kada bi sve znali sta bi radili majstori) ali mozda nekom budem od pomoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, moje ime je Miodrag i iz Beograda sam. Pre mesec dana sam pazario crvenog Punta II 1.2 8v 2001 i prezadovoljan sam auticem. Uskoro kacim neke slicice i jos po koji detalj o kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Igor i pre mesec dana sam kupio fiat bravu 1.9 jtd 2001.Ovo je moj prvi auto i za sad sam zadovoljan.Na forum sam se prijavio da vise naucio o fiatu i njegovim problemima.Inace sam auto limar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na forumu! Zovem se Dusan, iz Nisa sam, trenutno vozim BMW, ali sam veliki ljubitelj italijanskih vozila, narocito Lancia, i nadam se da ce nesto da se promeni u nasoj drzavi u skorije vreme kako bih mogao da kupim dobrog italijana! Inace pre nekoliko godina sam vozio Fiat Tipo 2.0 16v! Pozzzzz

Edited by gadza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli andreti, gadza...i svi ostali :thumbup:

Andreti...kada budeš imao vremena, bilo bi dobro da predstaviš 128 Coupe u ovom delu Foruma:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=12

Pretpostavljam da je onaj sa 1.1 motorom...daj nam još slika...reci nam kako je ovako dobro očuvan iako je star preko 30 godina... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo, zovem se Andrija i iz Kragujevca sam

ovo su moja kolica 74 god. u solidnom stanju za svoje godine

S4rrr.jpg

Dobro došao i ti i tvoja "retka zver". (inače auto kojeg sam upravo u to vreme sanjao... i boja i sve..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošao na Forum... :thumbup:

...Punto MKII 2003 1.9DS već 3 god i mislim da je to najkvarljiviji auto na svetu.

Pa, ne baš...blago rečeno objektivno stvar nije baš takva. :whistle:

Čuo si sigurno za ADAC

http://www.adac.de/

Oni, tipični Nemci...vode evidenciju o broju kvarova na nekoliko miliona automobila godišnje...I, tako je u tu njihovu statistiku ušao i Punto.

Svi modeli koje ću sada nabrojati su kvarljiviji od Punta, a u istoj su klasi automobila:

14. Opel Corsa

15. Toyota Yaris

16. VW Fox

17. Peugeot 206

18. Citroen C2

19. Peugeot 207

20. Suzuki Swift

21. Renault Modus

22. Mazda 2

23. Skoda Fabia

24. Seat Ibiza/Cordoba

25. Smart Forfour

26. Citroen C3

27. Ford Fiesta

28. Nissan Micra

29. Hyundai Getz

30. Kia Picanto

31. Smart fortwo

32. Ford Ka

Lista pre ovih pomenutih modela izgleda ovako:

1. Audi A2

2. Toyota Aygo

3. Fiat Panda

4. BMW Mini

5. Peugeot 107

6. Nissan Note

7. VW Polo

8. Renault Twingo

9. Citroen C1

10. Mitsubishi Colt

11. Renault Clio

12. Honda Jazz

13. Fiat Punto

Npr. Punto 2005. godište ima 16.2 kvarova na svakih 1.000 automobila...dok prvoplasirani Audi A2 ima 4.5 kvarova na 1.000 automobila.

Međutim...Citroen C3 2005. godište ima 21.9 kvarova na svakih 1.000 automobila...ili Nissan Micra 2005. godište 23.1...

Ako uzmeš još mlađe automobile...npr. godište 2007...Punto ima 4.4 kvarova na 1.000 automobila...Toyota Yaris ima 7.4...Ford Fiesta godište 2007. ima 11 kvarova na 1.000 automobila...itd, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...