Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nikola...dobrodošao na Forum... :welcome:

Nisam na pragu kupovine nove Lybre...nego je to član activa, pa sam mu samo dao temu ( link ) gde se o tome piše...

Klikni i ti na taj link, pa sve što znaš napiši u okviru nje...biće korisno svakome ko razmišlja o Lybri... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Ja sam Bane. Trenutno sam vlasnik Lancie Y i Libre.

Dakle ja sam od onih koji misle da postoje i bolji automobili od VW i Škode. Inače vozio sam i pomenute...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim "starim" clanovima.

Srecni vlasnik Fiata Palio 1.3, "kratkog" - sa dvoje vrata... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Miki, iz Beograda sam i upravo sam kupio polovnog stila JTD.

Citao sam forum i pre kupovine, a sada cu ga detaljno pogledati.

Jedan sam od onih koji nisu ranije imali i vozili fiata, pa su mi sve informacije bile, a i bice mi korisne.

Pisemo se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala tti na dobrodoslici Woodoo :)

Danas sam bas odvojio dosta vremena i iscitao puno tema.

Sve sto sam procitao i saznao me uverava da jesam na pravom mestu i da ste vi pravo drustvo.

Za koji dan planiram da uradim veliki servis, a onda cemo razmenjivati iskustva i informacije.

Sjajan forum zaista, od velike je pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima..

Zovem se Nermin 28g i iz Bosne sam,

vozim Fiat Stilo 1,6 16v i veliki sam ljubitelj Talijana..

Nadam se ugodnom druzemju na Forumu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

ja sam Sima iz Beograda i od pre 4 meseca sam prezadovoljni vlasnik Stila JTD. Auto sam kupio iz uvoza na placu i mislim da sam napravio extra posao (pokazace vreme :)). Inace pre kupovine sam bio zakleti anti Fiatista ali sam iskreno promenio misljenje. Inace radim u jednoj ino auto kompaniji gde su se svi pitali zasto sam kupio Fiat a ne... Odvor je smesak, jer je odnos cena i sve ostalo vise nego zadovoljavajuc. Plus sto sam otkrio Vas sajt koji mi je postao preokupacija jer ima toliko korisnih saveta a i svi Vi ste sjajni i predusretljivi i hvala Vam na izobilju korisnih postova i komentara

Edited by Simica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav prije svega!!! Moje ime je Jovica i zivim u Banjaluci (nadam se da i nas primate :welcome: ) Student sam sumarstva i od nedavno ponosni vlasnik Lancia Lybra-e 1.9 jtd sw! Toliko za sada, a poslije ce biti i neko predstavljanje auta sa slikicama i sl, Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

...greškom poslato kao Report post:

Pozdrav svima od Nese iz Bijeljine!Od nedavno vozim Fiat Punto 1.3 Multijet 2004 god,bio je Van verzija ali uz ugradnju enterijera i opruga sa amortizerima od putnicke verzije sada je limuzina!Inace sam imao i Brava,vise Punta MK1 sa motorima 1.1,1.2,1,7 td itd!

Sadasnji Punto mi je na komplet farbanju zajedno sa branicima pa postavljam slike cim ga zavrsim!Pozzzz

svim Fiatovcima!

Nešo, pročitaj:

Kako napisati odgovor ( post )?

Kako otvoriti temu, kako je nazvati i gde je otvoriti?

Pregled novih postova ( odgovora)

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Johnny91

Administratorski tim FLCS Foruma primetio je da još uvek niste aktivirali svoj nalog.

Podsećamo Vas da je neophodno kliknuti na aktivacioni link u registracionom e-mailu.

Molimo Vas da nas obavestite ukoliko još uvek niste dobili e-mail koji u sebi sadrži link za aktivaciju naloga, kako bi problem bio rešen.

Takođe, pogledajte da li se slučajno taj e-mail nalazi u Vašem SPAM, ili TRASH folderu.

------------------

Dobio si i E-mail sa istim sadržajem. :thumbup:

Klikni na link i biće sve ok.

Ako ne uspeš, pošalji mail na info@fiat-lancia.org.rs da ti ručno aktiviram nalog. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima,

Zovem se Nikola i ponosni sam vlasnik Punta 1.3 multijet,2005 god.

Nisam neki posetilac foruma ali mnogo volim automobile i sasvim slucajno,surfujuci po netu otpratio ceo chikavili-jev izvestaj kako je sredio auto i to mi se mnogo dopalo,tj ta ljubav prema kolima koju ne razume svako :)

Imam i dosta toga da razmenim sa vama samo da provalim sve cake na forumu :)

Pozdravljam vas sve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.. :)

Zovem se Marko, nick na forumima mi je Marcus pa me mozda neko vec poznaje... :)

Imam 23 godine, i zivim na Novom Beogradu...

Vozim Kiu Pro Ceed, al nadam se da to nece uticati na druzenje preko foruma, a i na nekim skupovima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...