Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima,zovem se Ana,iz Beograda

Znam vec neko vreme za klub/forum,ali sam pre neki dan zatekla bas ovo na Delti

http://profile.imageshack.us/user/kuzman86...lajernapred.jpg

http://profile.imageshack.us/user/kuzman86...ajerpozadir.jpg

pa reko' da se uclanim :)

Edited by Anna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Nebojša iz Čačka, dip. ing el za računarsku tehniku i strastvens sam ljubitelj automobila, Italijanskih posebno, za sada nemam Fiata a ni Lancu, ali nikad se ne zna. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro dosao i da sto skorije sednes u italijana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje je ime Mirko, psihijatar po struci :wallbash: :wallbash:

Od pre neki dan član FLCS, forum je odličan

I da, pozdrav TIM servisu :unworthy: :unworthy:

Inače vozim Punto mk2 1.9 jtd

Gledamo se :welcome:

Edited by psihijatar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima i ja se nisam predstavio svima na forumu ali cu to uraditi sad.Zovem se Ivan i zivim u Beogradu u Rakovici. Imam 31 god.Bavim se telekomunikacijama.Vozim Fiat Stilo 1.9 jtd cupe.Zahvalio bi se svima koji su mi pomogli savetima oko mojih problema :respect:

Pozdrav svima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Ja sam Igor iz Beograda . Vozim Lanciu Lybru 1,9 JTD. Vec neko vreme pratim forum medjutim zaboravio sam da se predstavim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, Ivan iz Lazarevca vam pise. 25 godina, iz hobija se bavim mehanikom preko 5 godina, bivsi sam vozac motocikala, pa malo patim od performansi. Vozio sam samo Alfe(33,155,146) do sada, ali od skoro sam vlasnik Brava HGT, naravno zbog agregata sam ga uzeo.Posto me je na auto putu izdao, okrenuo lezaj na radilici,zbog glupog Castrola, ubacio sam mu 2.4 20V od Stilla Abartha, sada ide korektno :-) Predstavicu auto kada ubacim slike... Toliko od mene za prvo javljanje... Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodošli svi... :thumbup:

Ivane, vlada hgt ima Bravo sa takođe 2.4 20v benzincem unutra...ali iz Lancie...:cool:

Bilo bi zanimljivo uporediti jednom prilikom kako idu tvoj i njegov sa tim motorima...

gx1Rmdcr.jpg

Jedva čekamo predstavljanje i tvog Brava... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam se učlanio a danas kažem da vozim Punto 1.9 JTD 2005 godište. Ovde sam kako bih čuo mišljenja ljudi koji voze ovakav auto, saznao nešto više i eventualno pomogao nekome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

iako vec godinama vozim Opel-e, a vec 4 godine Corsu C, od prosle godine zena je ponosni vlasnik puntica Mk2a, 2000., 3v, 1,2 8V, narandzasti metalik (ili kako ona kaze boja breskve, pa tepa kolima breskvica)...presao je sada 133.000km, prva boja, u odlicnom stanju....

...s obzirom da samda moram da se zanimam sa problemima i kod Fiata, eto mene i na ovom forumu...

S obzirom da do skoro nije primecivala niti shvatala sta su ratkapne, a sta felne i zasto su alu felne lepse...o tjunungu nece biti reci.

Edited by Kypck

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svim ljubiteljima automobila, fiatovih narocito! zovem se sasa, imam 24 god. iz nisa sam, posedujem jedan lep primerak tipa! predstavicu ga pa da ga pohvalimo..ili pokudimo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok.Zovem se Marko,dolazim iz Bedekovčine,Hrvatsko zagorje,vozim Una sa motorom od lancie 1.5,i slozem jos jednog una od nule,sa malo poboljsanim 1.5 motoom.nadam se ugodnom druzenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mojito je greškom svoje predstavljanje poslao kao Report :whistle:

pozdrav svima... zovem se Dalibor i iz Beograda sam...skoro sam kupio lanciu dedru i odlican je auto ali kao i sa svim polovnjacima bice posla oko njega...pre dedre sam vozio juga kog su mi ukrali i dolfa 2 za koji osim potrosnje i jos par sitnica nemam nista dobro da kazem:-)

bice i slika cim uhvatim malo vremena...

Dobrodošli svi... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, zovem se Nenad, u dusi i u mozgu Bosanac, a silom prilika, od nedavno, trajno nastanjen u Ugrinovcima, tu negde oko Batajnice, naravno sve opstina Beograd :) Od skora vozim Fiat Bravo, 1.6 16v, 2000god, kupio od popa :) (pravog popa) :)

Inace radim kao (zamisli) keramicar, lepim plocice :) ( nidje veze sa autima, al to nije bitno)

Potrudicu se da banem na neki skup, mozda mi i uspe, a sad bezim spavati, proslo 2 a ujutru se po Badnjak ide :)

PpPPPpppPozdrav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...