Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Danilo iz BG, Mirijevo, 21 god, studiram MF, vozim jugo sa dosta Fiat/Lancia delova. :)

Godinama su oko mene razni Fiati i Lancie, pa reko' ajde da vam se pridruzim. :D

Pozdrav i vidimo se na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav truhli talijani hehehe

Saša iz Sarajeva 22god....vozilica lancia delta hf turbo 1,6 i.e. kompletna restaurirana u integrale look sa originalnim integrale dijelovima karoserije i enterijera.......pa reko da se pridruzim i ovom vasem klubu da razmjenjujemo iskustva....dijelove i tako to ehehe....pozdrav

Edited by the ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovako... Vec duze vreme posecujem skoro sve forume o automobilima uopste. Ljubitelj sam dve marke BMW - a i Fiata - a. Trenutno ne vozim nista, ali je auto u najavi FIAT PUNTO MK II sporting. Nadam se da to ne smeta, da postanem clan ovog kluba i foruma. Obecavam slike cima auto "stigne", a eto me i na nekim skupovima. I na kraju, ja sam Dusan. Pozz i z Nisha... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz imenjace i welcome, ne smeta nista, cak ne moras da posedujes vozilo da bi bio clan kluba FLCS samo da volis automobile ili jos bolje FL, ajde cekamo fotke sportinga, a do tada pozz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igor iz Stare Pazove... Nisam jos prosurfovao da vidim sta ima i koga ali nadam se da ima komsija ovde... Inace, nadam se da cu naci svaku pomoc ovde kao i potruditi se da pruzim pomoc onom kome budem to mogao...

pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozz imenjace i welcome, ne smeta nista, cak ne moras da posedujes vozilo da bi bio clan kluba FLCS samo da volis automobile ili jos bolje FL, ajde cekamo fotke sportinga, a do tada pozz...

Hvala imenjace ;) . Stvarno ima mnogo korisnih stvari ovde. I da, BMW sam voleo kao klinja (napaljeni). Sad sam veliki ljubitelj italijana, a narocito FIAT - a :unworthy: . pozzz :welcome: :welcome: :welcome:

Edited by YoungCezar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima ja sam Uros iz Beograda.Bavim se servisiranjem racunara i montazom video materijala.

od skoro vlasnik Stila 1,9 JTD 85 KW / 116 KS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz Uroše... :welcome:

Dakle...ako mi napravimo neki video materijal oko Kluba...ti bi to mogao da izmontiraš da bude kao neki spot ili slično ? ;)

Evo npr. slika koje smo radili prošlog oktobra :

Galerija FLCS

Ove godine ćemo raditi isto fotografije, ali još bolje...paaa...možemo da dodamo i neki video... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav braco po benzinu :unworthy:

Ja sam Sasa Hondaholic. Iz Obrenovca sam. Pored predstavljanja zelim svima vama da postavim jedno pitanje. Da li je skupo da pazarim Lancia Kappa 3.0 automatic sa full opremom u KUPE varijanti 97-mo godiste za 3.000 jevreja?! malo mi je cena nerealna. ali ajde savetujte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...