Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav svima.Zovem se Martin i dolazim iz Sremske Mitrovice.Trenutno studiram,pri kraju sam i planiram kupovinu kola.U opciji su Opel,Ford,Alfa Romeo i naravno Fiat.Duže vreme posećujem ovaj sajt i svideo mi se količinom informacija koje se ovde mogu naći.Od Fiatovih modela planiram nabavku Maree (limuzine) i Bravo ili Brava...šta nađem.Nadam se da ću naći još nekih preporuka vezanih za ove modele. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece covek sa Mitsubishijem sto opravlja Fiate :lol: Ne bojte se drugari,nije to Miksijevo misljenje o Fiatu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedva sam uhvatio drugara za flajere :cool:

koliko komada dođe na jednom papiru i kog formata, da znam šta da kažem drugu kako da radi i koliki format papira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što sam ti i u PP-u napisao ( evo i ovde da vide i ostali koji možda budu planirali slično... ) :

...možemo ti poslati flajere...samo reci broj komada... ;)

Hoćeš li 50, 100, 200, 300, 500... :cool:

Nema potrebe da se izlažeš trošku štampanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan Miladinovic iz Beograda, vec sam se ranije bio prijavio i predstavio mislim na cannonballu ali eto opet, posto nisam bas redovan i nije me bilo duze vremena. Pozdrav svima

Inace vozim sivi Stilo 1.8 16v, videli su me neki ljudi vec na okupljanju kod intera proslo leto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav!

Ja sam Sinisa iz Kotora, neki od vas me sigurno znaju kao Visconti-a sa cbc foruma , uglavnom sam postovao u Alfa Romeo forumu.

Uglavnom, ljubitelj sam italijanskih vozila, imam lanciu y i punta mk2 sporting, hobi mi je elektrika i elektronika, dosta stvari na kolima radim sam. Pozdrav za sve clanove foruma i postovaoce italijanskih marki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aloha drugari, Milutin iz Novog Sada, 23. godine, odavno vec na nekim drugim forumima, za malo vlasnik jednog punta Gt, vozim vec 4-5 godina jednog punta 1, 1.7td, sa nesto modifikacija...

Svidja mi se forum koliko sam za sada malo prelistao, sada cu malo da se bacim na citanje...

Pozdrav svima...! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao.Poklonicemo ti par Fiatovih srafova da stavis na auto,mozda dobijes par konja. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd i ja da se predstavim jos jednom-ponosna vlasnica Stila 1.6 (ugradjen gas).Inace,dolazim iz Subotice.Ime mi je Aleksandra.Obozavam kola i moram priznati da se vise interesujem za njih od mog supruga :thumbsup:

Hobi mi je :odrzavanje exterijera i interijera u kolima (voskiranje,poliranje i ostalo ).Drago mi je da napokon svi ljubitelji italijanskih vozila imaju svoj forum.Puno pozdrava i veselog druzenja.......sa sto manje problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosla kuci. :animier: Samo da znas da se dosta nas plasi zubara. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste,al zubar moze da te natera da se smejes bez obzira na muku :doc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma smejace te se vi meni :lol: dobro nam dosli

Share this post


Link to post
Share on other sites

VTS je auto za respekt.Svaka bakica koja voli brzu voznju vozi VTS. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Bojan iz Prokuplja, Libru vozim od prošle godine i prezadovoljan sam. Pre Libre sam vozio Golfa3 tako da je razlika ne uporediva. Inače imam Libru 2.4jtd u dobrom je stanju do sad sam prešao 17000 km i uz redovno održavanje nema problema. Plašio sam se za delove međutim u Nišu ih ima dosta kupujem ih u dve radnje a i cene su solidne za tu klasu.

Pozdrav svim kolegama ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro dosao i da se navozas sa limuzinom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...