Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pozdrav braco po fabrici :thumbsup: Cestitam na otvaranju foruma i zelim vam puno uspeha.

Ko ne zna, Sasha, Novi Sad, vozim GTV iz 1982.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav fiatisti! mi se vec znamo tako da nije potrebno previse piskaranja. stefan, iz beograda i tako to i tako to :pirate: nadam se da cemo se lepo druziti, uostalom, kao i uvek :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Marko, pratim rad foruma vec duze vreme i sve sto mogu reci su cestitke za njegov napredak

Vozim Fiat Stila, '02 godiste, jako dobar&lep auto, u mom vlasnistvu je od oktobra '07 i od tad me nije jos nijednom ostavio na putu...sem u par slucajeva :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav za veliku bandu velikih baraba :lol:B)

Vecina me uglavnom znaju... al ajd ukratko.

Marko iz BG (Cerak),Fordaš u duši al nisam gadljiv na ostale marke :D

Vozam sta dovatim al dosad nijednog Fiata :lol::p

Nadam se da cemo se i dalje lepo druziti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovem se Vasic Milos iz Zemuna sam.

Vozio sam fiat una 1.0 belog sa slika, i posle dogo razmisljnja promenio auto i sad vozim Alfu 155 1.6 16v TSPARK.

Za one koji me poznaju jedan veliki pozdrav i vidimo se uskoro,za one kojime ne znaju dobro dosli u klub.

Imao sam problem sa logovanjem jer sam pokusavao kad je forum radjen tako da sam zaboravi sifru od tog naloga pa sam se ulogovao na novi, ovom prilikom molim administratore da mi obrisu onaj nick name (vaske) i da me ostave pod ovim.Hvala :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao.Jos malo Pa ce HGT postati staro srpsko prezime. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propustio sam da se predstavim za one koji me ne znaju sa cannon-a. Ja sam Dejan sa Novog Bgd. Srecni sam vlasnik

Punta mk1 '97god. 1.2 44kw 60ks.

Drago mi je videti da se forum ovom brzinom siri :thumbsup:

Drugarski pozdrav starim i novim fiatistima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nam došli momci, želimo vam lep ugođaj i dosta kvalitetno provedenog vremena na forumu a i van njega na okupljanjima. Kale mogao bi da predstaviš svoju makinu, nemo' se stidiš :sofa: a i ti LDEX slobodno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se vec negde predstavio ali da ponovimo.. novi forum je zasluzio

Zlox a.k.a Sloba trenutno hvatac zjala i ubica dosade (nezaposleni ing. el ), Nishlija, rodom Zemunac, realno Eskim

od aprila 2006 vozim Fiat Stilo 1.9 JTD 5v, koji me povremeno izludjuje, ali ga ne bih menjao ni za sta na svetu

pre toga "ceo zivot" vozio zastavu sa fiat motorom tako da sam vec i naviko na sve sto Fiat moze da priredi

poz drustvo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam vam otcepljenje po starom balkanskom običaju i želim da forum i klub uspeju.

Moj doprinos je članstvo (za sada).

Rade iz Užica,otac dvoje dece i teško navučen na benzin,Punto 1.4 GT.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se pridruzujem cestitkama... :cheers: aj i ovde da se predstavim, red je, novi forum ^_^

Nemanja, 19god, zavrsavam ovih meseci (NAPOKON) srednju skolu...inace imam stila 1.9jtd...zadovoljan sam kako me sluzi i to je u sustini to... Dosta toga sam naucio na ovom forumu, a pretpostavljam da cu i ubuduce... pozz svima B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Damir iz Zrenjanina, imam 5 auta medju njima i uno 1.3 turbo koji u garazi stoji godinu dana pokvaren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...